کمبود: شروع کردن در مواد غذایی در حال حاضر

یک زن مسن خیره در خالی کردن قفسه های سوپر مارکت, لندن, انگلستان در مارس سال 2020 (توییتر) بعدی در ماه های آ

توسط ATROTICNEWS در 8 مرداد 1399
supermarkets-london 800
یک زن مسن خیره در خالی کردن قفسه های سوپر مارکت, لندن, انگلستان در مارس سال 2020 (توییتر)

بعدی در ماه های آینده در حال رفتن به بسیار مهم است بنابراین در حالی که وجود دارد این است که ظاهر آرام و در حال حاضر زمان برای شروع کردن در مواد غذایی ضروری برای بقا است.

شما باید دور زدن سوپر مارکت ها به طور عمده و عمده فروشان برای خرید عمده محصولات مانند برنج و ماکارونی و مواد غذایی کنسرو است. شما همچنین باید به سهام تا در کارهای معمول مانند کاغذ توالت و آب/تصفیه.

موج دوم یا ادامه موج اول?

امریکا و بسیاری از کشورهای دیگر در حال حاضر در حال دیدن یک تجدید حیات در ویروس زیرا آنها از مستند بیش از حد به زودی. در ایالات متحده بیش از 146,000 Covid-19 مرگ و میر در کل و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در هر روز.

 

هنگامی که تابستان می آید و افت درجه حرارت وجود دارد احتمالا یک تجدید حیات در COVID-19 عفونت و مرگ و میر را بار دیگر افزایش دهد. به دلیل پایان مستند و جمعی از مردم با تجمع در همه جا آن است که رفتن به چند هفته برای این ویروس به ظهور دوباره دوباره و این بار آن را بدتر خواهد شد چرا که دیگر سویه های آنفولانزا.

مدارس در انگلستان خواهد بود مجبور به باز کردن در ماه سپتامبر و به محض جمعی از جنبش مردم با ماسک پوشیدن مجاز در مدارس کمک خواهد کرد به گسترش زیادی در ویروس.

کمبود مواد غذایی در حال حاضر یک مشکل به عنوان مسیرهای عرضه شده اند قطع برای ماه وجود دارد و این مشکل بیشتر از کشورهای خاص نیست صادرات به همان اندازه به عنوان آنها استفاده می شود به این دلیل که آنها خود را انباشت.

کشاورزان نیز تمام محصولات موفق و یا از چپ به پوسیدگی در این زمینه به عنوان به طور منظم جمع اند همه در خانه ماند.

برخی از مناطق جهان نیز از آفت ملخ از بین بردن کل دسته از محصولات زراعی در نتیجه این مهم لوازم متوقف شده است به عنوان به خوبی.

در حال حاضر در امریکا وجود دارد که در حال حاضر با کمبود گوشت و غذاهای دیگر.

با توجه به قوانین عرضه و تقاضا قیمت مواد غذایی را افزایش می دهد غیر ممکن است سطح اگر این کمبود ادامه پیدا کند و همه گیر خود ادامه خواهد داد و برای سال های بسیاری از ساخت و حتی اساسی ترین موارد غیرقابل تحمل برای فرد عادی است. آن را نه تنها مواد غذایی وجود دارد این است که کمبود نفت خام نیز به طور عمده با توجه به Covid-19 ویروس دریایی اکتشاف و حفاری متوقف شده است برای چند ماه.

واضح است که با افزایش قیمت نفت و افزود متغیر از کمبود مواد غذایی بسیاری از به طور منظم خانوار اقلام مواد غذایی خود را تبدیل خواهد شد بسیار گران است.

سرمایه گذاری در ساخت دستگاه نان افشانده شدن بذر و رشد مواد غذایی خود را به سهام تا در طول عمر آیتم ها به صورت فله و شما باید خوب زمانی که گه بازدید فن یک بار دیگر. یادگیری در مورد انرژی خورشیدی, نصب پانل های خورشیدی خود را برای تولید برق است.

 

این هشدار در حالی که همه در تعطیلات تابستانی خود را با داشتن سرگرم کننده شما باید ساختمان خود را ذخیره مواد غذایی است. آن را نیز محتاطانه به خصوص در بریتانیا که در آن مردم در حال ممنوع از داشتن سلاح گرم برای دفاع از خود و حتی تحت پیگرد قانونی برای دفاع از خانواده خود را که شما باید برخی از وسیله ای برای دفاع از خود و عزیزان یک بار nastiness لگد کردن.

هنگامی که مزایای سیستم متوقف می شود و پلیس و آمبولانس خدمات مشغول هستند و مردم قادر خواهد بود برای دریافت پاسخ بر روی گوشی هر بیشتر. وجود خواهد داشت هیچ غذایی بانک ها و انبوهی از گرسنگی خواهد شروع به غارت و چپاول. بانک ها خاموش خواهد شد و ادارات دولتی خواهد شد درگیر در اورژانس اقدامات متقابل در تلاش برای مقابله با چند پر هرج و مرج مشکلات.

در انگلستان شما می توانید تیر که خوب و یا شاید یک کتانا یا کارد بزرگ و سنگین. آن را بسیار سخت برای به دست آوردن یک تفنگ یا تفنگ ساچمهای گواهینامه بنابراین چوب به قابل اعتماد تیر و یا به طور منظم کمان به شما از شرایط مهم در آینده است. همیشه اشکال از کیسه اگر همه چیز را می شود واقعا افتضاح است. انتخاب امن جای منزوی به فرار به اگر شما شده اند تاخت و تاز کردن.

شروع به یادگیری در مورد bushcraft مهارت های بقا و همچنین به عنوان پایه مهارت های پزشکی, اگر شما در حال حاضر نیست این مهارت ها.

کاملا وجود دارد هیچ نقطه ای در, انباشت مواد غذایی اگر برخی از قاتل می توانید به سادگی والس به خانه خود و آنچه را که آنها می خواهند. این است که چرا دفاع بسیار مهم و ضروری نقطه به نقطه نیز تمرکز در ماه های آینده.

اگر شما خواندن این مقاله در چند ماه و نه توجه به هشدار ما در حال حاضر و گه به آمار فن دوباره و سپس از آن خواهد شد خیلی دیر است. ما در حال حاضر دیده می شود این سطح از هیستری رخ داده است که در سوپر مارکت ها که coronavirus بود و بیش از همه رسانه ها. سوپر مارکت ها می شد خالی در دقیقه. در حالی که مردم در حال حاضر آرام است محتاطانه زمان برای ذخیره و آماده شدن برای کمبود, دلیل این که شما نمی خواهید به یکی از sheeple مبارزه با بیش از یک لقمه غذا یا کاغذ توالت در چند ماه.

امیدوارم هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد و ما تمام زندگی خوش و خرم حداقل شما هنوز هم برخی از اعضای حیاتی و موثر بدن برای به دست آوردن با — فقط در مورد.

این Covid Coronavirus است نه جعل عنوان برخی از احمقها در حال گسترش در سراسر اینترنت آیا گوش دادن به این افراد آنها فریب خورده غیر مسئولانه کودن که ارسال خواهد شد خود و دیگران را به قبر است. باید بسیار با احتیاط از هر نوع از اطلاعات است که شما به عنوان خوانده شده در اینترنت همیشه کراس چک کردن منابع.

شما می توانید بقیه مطمئن باشید که مقدار زیادی از اطلاعات است که برگزار می شود از عموم مردم و رسانه ها, بنابراین به عنوان نه به علت ترس و وحشت. ماندن در زیر رادار کسی نیست بگه حتی همسایگان خود را و یا دوستان شما در حال انباشت.

ایمن ماندن و موفق باشید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن