طوفان شدید هشدار در اثر York, Lancaster; گردباد دیده بان در سراسر southcentral Pa.

به روز رسانی 2:15 بعد از ظهر:

یک باران شدید هشدار باقی می ماند در اثر تا 2:45 p. m. برای York County است.

طوفان شدید در حال حرکت در امتداد یک خط در حدود 50 مایل در ساعت از طریق شهرستان است.

این طوفان می تواند به 80 مایل در ساعت gusts باد و تگرگ به اندازه یک چهارم. یک گردباد است نیز ممکن است با توجه به خدمات ملی آب و هوا. یک گردباد است که در اثر اما هیچ هشدارهای صادر شده بود که از ساعت 2 بعد از ظهر

یک هشدار نیز در اثر Lancaster County تا 3:45 عنوان طوفان حرکت به سمت شرق.

محلی خود را بررسی کنید رادار برای دیدن که در آن سرعت حرکت طوفان قرار دارد.

طوفان که آمار Franklin County زودتر به سمت چپ نزدیک به 5000 ملاقات-اد مشتریان بدون قدرت هر چند همه اما 500 بازسازی شده است با توجه به شرکت برق.

پست قبلی:

یک گردباد است که در اثر تا 6 بعد از ظهر دوشنبه برای پنسیلوانیا مرکزی منطقه است.

خدمات ملی آب و هوا کالج ایالتی گفت: یک زن و شوهر از گردباد ممکن است همراه با جدا پینگ پنگ به اندازه تگرگ و پراکنده gusts باد.

باران سنگین بود و انتظار می رود به بیش از بیشتر از صبح و اوایل بعد از ظهر با باد بالا و ممکن است طوفان انتظار می رود در بعد از ظهر.

نیز وجود دارد یک باد مشورتی در اثر فرانکلین, Dauphin, لبنان,Cumberland, Adams, یورک و لنکستر شهرستان از 7 صبح تا 8 بعد از ظهر

“بادهای قوی انتظار می رود به شلاق در سراسر شمال شرقی به شروع هفته, تهدید, بیمارستان, چادر و قطع برق به عنوان ساکنان در سراسر منطقه کار از خانه” با توجه به Accuweather.

خدمات ملی آب و هوا می گوید gusts باد می تواند تا 70 کیلومتر در ساعت در برخی از مکان های. و با که سرعت آنها به احتمال زیاد به آسیب رساندن.

یاس Vaughn-تالار یک روند خبرنگار در پنسیلوانیا مرکزی. او dishing از ترین-صحبت در مورد موضوعات امکانات و تاکو fandom. تماس با او در [email protected], 717-495-1789 و او در توییتر دنبال کنید @jvaughn411.

بیابان برای cacti نه اخبار محلی پس از در نظر گرفتن ثبت نام برای اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>