ارشد dean مذاکرات موفقیت مراحل بعدی به عنوان او آماده برای گام پایین

پس از هفت سال در UCLA دولت پاتریشیا ترنر خواهد بود پله از نقش خود به عنوان ارشد مدیر دانشکده حروف و علم پس از 2019-2020 سال تحصیلی.

ترنر کار کرده است در اداره دانشگاه به عنوان یک دین و یا معاون شهردار برای حدود 20 سال است.

ترنر برای اولین بار وارد اداری, نقش در سال 1999 در دانشگاه UC Davis. او شده است یک عضو از UCLA دولت از سال 2013 هنگامی که او جایگزین جودیت اسمیت به عنوان دین و معاون شهردار از بخش کارشناسی آموزش و پرورش است. او به عنوان ارشد دانشکده UCLA کالج پس از سال 2016.

ترنر به رهبری تلاش ها برای تاکید مجدد بر دانشگاه UCLA اعتباربخشی توسط غربی, انجمن مدارس و کالج ها که مدرسه تکمیل شده این سال است. معتبر بودن تضمین می کند UCLA در دیدار WASC استانداردهای تعالی علمی است.

“ترنر بود که همیشه در پس زمینه نوع هماهنگی همه چیز و شما می دانید مطمئن شوید که این روند به خوبی پیش رفت” گفت: Darnell, شکار, دین, علوم اجتماعی.

ترنر همچنین به طور گسترده با دانشجويان ارتباط شورای reaccreditation روند.

“او تا به حال اجازه دهید من می دانم که ما برای رفتن از طریق فرایند اعتباربخشی و او می خواست ما را در رهبری به بخشی از آن گفت:” USAC رئیس جمهور رابرت واتسون یک سال چهارم علوم سیاسی.

یکی از ترنر اهداف اصلی زمانی که او برای اولین بار در زمان در این موقعیت بود تا مطمئن شوید که هر دانش آموز قادر به شرکت در مقطع کارشناسی پژوهش و یا دیگر برنامه های مربوط به رشته خود را که او به نام “به علاوه یک است.”

“اگر شما فقط فارغ التحصیل با یک رونوشت از UCLA, با معدل بالا, که تضمین می کند که شما بسیار کمی متاسفانه” ترنر گفت. “شما نیاز به حداقل یک به علاوه یک. شما نیاز به نشان می دهد که شما انجام داده ام در مقطع کارشناسی پژوهش است.”

ترنر گفت: به منظور موفق پس از فارغ التحصیلی مهم است که برای دانشجویان مقطع کارشناسی برای نشان دادن آنها در شرکت پژوهش و یا extracurriculars مربوط به رشته های خود را.

او گفت که او ساخته شده آن را یکی از اهداف خود برای اطمینان از UCLA ارائه تمام “به علاوه آنهایی که” دانشگاه مثل UCLA می تواند ارائه دهد.

زمانی که ترنر وارد UCLA دولت در طول سال تحصیلی 2012-2013 دولت هنوز دوره نقاهت بعد از بحران مالی 2008. به عنوان یک نتیجه بسیاری از چالش های او مواجه شدند مالی, او گفت:.

برای مثال زمانی که ترنر باز در مقطع کارشناسی هفته پژوهش به طوری که تمام دانش آموزان علاقه مند می توانند شرکت کنند این برنامه به سرعت outgrew بودجه آن است.

علم پوستر روز آن را به عنوان نامیده می شد و سپس در اصل برگزار شد در Ackerman سالن بزرگ. به عنوان برنامه رشد آن منتقل شد به Pauley Pavilion حتی اگر بودجه بدون تغییر باقی مانده است.

“من نمی باید یک Pauley غرفه بودجه” ترنر گفت. “من یک Ackerman (Grand) سالن بودجه است.”

یکی دیگر از ترنر اهداف به عنوان ارشد دین بود به ارائه منابع برای دانشجویان نسل اول مانند خودش.

ترنر همچنین با واتسون به آبی کتاب ها و Scantrons رایگان برای دانش آموزان است.

واتسون گفت که او برای اولین بار ملاقات ترنر بیش از ناهار به بحث در مورد خود سیستم عامل از جمله ابتکار عمل خود را به آبی کتاب ها و Scantrons رایگان برای دانش آموزان است. روز بعد ترنر متعهد در اطراف $15,000 نسبت واتسون ابتکار.

ترنر ایجاد Fiat Lux کلاس ها در تاریخ و فرهنگ UCLA آموزش برخی از خودش.

برای 2019-2020 سال تحصیلی ترنر و فرد مسئول این برنامه با هدف ایجاد 100 از این دوره در افتخار از دانشگاه UCLA centennial.

“آخرین باری که من چک ما در 117,” ترنر گفت. “ما بیش از این هدف است.”

ترنر در سال گذشته به عنوان ارشد دین غیر منتظره ای با COVID-19 بیماری همه گیر.

با کلاس های در حال حرکت آنلاین مهم بود به ترنر که دانش آموزان فن آوری آنها نیاز به شرکت در کلاس آنلاین. برخی از دانش آموزان به او گفت آنها کافی نیست دسترسی به اینترنت یا رایانه های شخصی را به کلاس از خانه, او گفت:.

ترنر و تیم او پس از آن ایجاد Bruin صندوق انجمن که مطرح شده در حدود 1 میلیون دلار برای ارائه به دانش آموزان کم درآمد تکنولوژی مورد نیاز آنها برای ادامه سال تحصیلی از خانه.

اگر چه او را جانشین خواهد بود که به بسیاری از چالش های مرتبط با این بیماری همه گیر ترنر است که اعتماد به نفس او و دولت به کار گرفته اند بحران در راه است که اطمینان حاصل شود او را جانشین موفقیت.

با وجود چالش او گفت: او می داند که او را جانشین خواهد شد انجام کار معنی دار.

وقتی پرسیده شد که چه ویژگی های او می خواهم برای دیدن در او جانشین ترنر گفت که او فکر می کند فرد باید کسی که با استقامت و حس شوخ طبعی است.

“من فکر می کنم شما نیاز دارید در این کار به یک شنونده خوب باشد. و قادر به همکاری, شما می دانید, کالج اجرا توسط پنج رؤسای,” ترنر گفت: در مورد جانشین او.

Youlonda Copeland-مورگان معاون شهردار از ثبت نام مدیریت گفت: ترنر به تنظیم یک مثال خوب برای موقعیت ارشد دین با دانستن همکاری و در حال حاضر به مبارزه برای تسهیلات.

همانطور که برای برنامه های آینده خود را ترنر گفت: او می خواهد به بازگشت به آموزش و صرف زمان بیشتری را با دانش آموزان است.

“من فکر نمی کنم من تا کنون ملاقات یک دانشجوی کارشناسی من نمی خواهم” ترنر گفت.

او همچنین گفت که او است که به دنبال به جلو به اینکه قادر به صرف زمان بیشتری را خارج از منزل.

“من یک کشاورز دختر; من می خواهم به خارج” ترنر گفت.

هر کس در این دانشکده در حال رفتن به در دست داشتن ترنر به عنوان ارشد dean شکار گفت.

“او انجام داده است یک کار شگفت انگیز و مجموعه ای قوی بنیاد” Copeland-مورگان گفت. “او را استخدام فوق العاده با استعداد کارکنان که آینه او رهبری است. و من فکر می کنم هر کسی که پله به این نقش را از بهره مند شوند که بنیاد قوی که او را تعیین کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>