به دنبال کمک در یک شغل بحران

Even قبل از کامل پیامدهای شیوع بیماری آشکار شد, شبکه شروع به تخمگذاری کردن کارکنان. وجود دارد یک فرد مدت زما

توسط ATROTICNEWS در 14 تیر 1399

Even قبل از کامل پیامدهای شیوع بیماری آشکار شد, شبکه شروع به تخمگذاری کردن کارکنان. وجود دارد یک فرد مدت زمانی که دو سناریو های مختلف به نظر می رسید به همپوشانی: گفتمان از شبکه chiefs که متعهد به حفاظت از کارکنان خود را – و از افرادی که به طور ناگهانی در بر داشت خود را از کار. و اجازه دهید فراموش نکنید مترجمان آزاد در سمت چپ سرد به عنوان سازمان های کاهش بودجه برای منابع خارجی.

ملی تبلیغات خیرخواه جامعه (NABS) در پادشاهی متحده وجود دارد به ارائه پشتیبانی فقط در این نوع از شرایط. بنابراین ما تماس Uzma افریدی سر خود را از مشاغل برای پیدا کردن آنچه در تبلیغات افراد که خود را از کار می توانید انجام دهید برای کمک به خود را دارند.

چه اولین قطعه از مشاوره به شما می دهد به کسی که فقط گذاشته شده است ؟

نگاهی به لحظه و نفس کشیدن. آن را به یک فنجان چای و روند آن تماس/مکالمه.

Uzma_Afridi_landscape
Uzma افریدی (NABS)

هنگامی که تصمیم گیری در مورد زندگی ما گرفته شده است از دست ما آن است که غیر معمول نیست برای آن به ماشه یک حالت زنده ماندن واکنش در ما چون مغز ما دارای درک تهدید و یا ترس وضعیت. که ممکن است با این تهدید از ما حمایت مالی و/یا ساختار است که گرفته شده از ما دور و یا ترس از ناشناخته ها. غیر منتظره مکالمه است که ما می اندازد فعال شدن استرس/پاسخ ترس معنی شناختی بخشی از مغز ما شروع به تعطیل و عاطفی بخشی از مغز ما می شود.

عاطفی مغز نیست منطقی و در نتیجه واکنش ما است که همیشه مفید ترین برای ما در آن لحظه. مصرف لحظه ای به روند چه اتفاقی افتاده است و توقف برای تغییر مغز تمرکز به یک عملکرد شناختی می تواند کمک به کاهش واکنش های عاطفی. آن را نیز می تواند القاء پاسخ آرام که آگاهانه درگیر خود لوب فرونتال کمک به شما فکر می کنم در مورد وضعیت خود منطقی به شکل چه تاثیر که مکالمه شما و وضعیت شما و آنچه شما می توانید کنترل را قادر می سازد شما را به بهتر در نظر اندیشمندانه و منطقی راه حل در مورد گام های بعدی خود را.

چگونه می توانید NABS کمک به مردم که خود را در یک موقعیت مخاطره آمیز?

NABS ایجاد کرده است یک گروه اختصاص داده های دانش در هاب به عنوان یک فروشگاه توقف منبع برای هر کسی کار خود را نگران و/یا بهداشت روانی در زمان بحران و فراتر از آن. دانش Hub ارائه می دهد طیف وسیعی از منابع برای کمک به افرادی که نگران موقعیت خود را در محل کار. این شامل یک افزونگی ابزار شامل سوالات متداول در رفع اشکالات نیش اندازه ویدئوها کردند در مورد منابع برای خود اشتغالی مشاوره در مدیریت درآمد و مخارج و همچنین پشتیبانی با احساسی خوب بودن از جمله پشتیبانی با اضطراب و راهنمایی در تمرکز حواس.

NABS' خط مشاوره رایگان ارائه می دهد محرمانه و مشاوره به کارکنان صنعت تبلیغات. کسی که نگران موقعیت خود را می توانید تماس بگیرید تیم ما اختصاص داده شده و با تجربه مشاوران پشتیبانی همه آنها قادر به بحث در مورد قراردادی حقوق و همچنین به طور کلی نگرانی.

NABS نیز ارائه می دهد یک به یک مربیگری به انگلستان تبلیغاتی کارکنان صنعت که در آن افراد می توانند با بهره مندی از قرار دادی پشتیبانی با گزینه های شغلی, استرس یا خوب بودن.

NABS نشانی از یک کار بزرگ در انگلستان است. وجود دارد معادل در ایالات متحده و یا در جای دیگر?

مشابه وجود دارد سازمان در کانادا نیز نامیده می شود NABS. در استرالیا وجود دارد گروه های مردمی هرگز نمی خلاق و ذهنی سالم تغییر گروه اجرا شده توسط اندی رایت از Streamtime. اینها معادل NABS اما ما به اشتراک گذاری با هدف حمایت از تبلیغ در جامعه و تشویق باز گفتگو در مورد سلامت روانی و عاطفی در این صنعت است.

مترجمان آزاد در حال درد و رنج یک معامله بزرگ است. آنچه می تواند آنها را به دنبال حمایت مالی در حالی که کار نازک است بر روی زمین ؟

انگلستان تبلیغات مترجمان آزاد می توانند با تماس NABS' خط مشاوره برای کمک به. NABS "حمایت مشاوران می تواند کمک به افراد برای کشف چگونه آنها می توانند حداکثر رساندن درآمد خود را در این زمان و این که آیا NABS' کمک های مالی در قالب یک آزمایش به معنی حمایت و یا Upskilling اعطای ممکن است قابل اجرا است. NABS نیز ارائه می دهد یک میزبان از منابع برای مترجمان آزاد است. این منابع گرد هم آورده شده است برای حمایت از مترجمان آزاد در طول زمان وضعیت و فراتر از آن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب