سراغ گزارش: جانی Juzang

جانی Juzang باید ارشد در دانشگاه هاروارد-Westlake مدرسه در فصل گذشته فقط 8 مایل دور از Pauley غرفه. به جای او

توسط ATROTICNEWS در 8 خرداد 1399

جانی Juzang باید ارشد در دانشگاه هاروارد-Westlake مدرسه در فصل گذشته فقط 8 مایل دور از Pauley غرفه.

به جای او به سفر در سراسر کشور به کت و شلوار در رنگ های آبی و سفید در Rupp عرصه و دریافت یک طعم و مزه از کالج بازی کمی زود است.

افزایش دانشجوی سال دوم گارد/جلو منتقل UCLA بسکتبال مردان مارس 9 پس از به طور متوسط 2.9 امتیاز و 1.9 ریباند در هر بازی در 28 حضور در کنتاکی فصل گذشته. او 37.7 درصد از زمین و گل در دو رقم دو برابر به عنوان یک دانشجوی سال اول.

Juzang این اعداد ممکن است رتبه در نزدیکی بالای SEC مدیران – و یا تیم خود را که برای ماده – اما او دانشجوی سال اول آمار نمی کاهش تجربه خود را به عنوان یک تهدید به ثمر رساند در مدرسه بالا است.

یک بار چهار ستاره استخدام طور متوسط 19.9 و امتیاز 8.4 ریباند در هر بازی در دبیرستان خود را حرفه ای در حالی که تیراندازی 44 درصد از این رشته 35 درصد از عمیق و 80 درصد از خط. با وجود محدود دقیقه در کنتاکی, 247Sports رتبه او را به عنوان شماره 2 انتقال در این کشور در مارس 9.

Juzang او فوری واجد شرایط انتقال چشم پوشی تایید یکشنبه معنی او را رسما باید فرصتی برای همین آبی و طلا برای برونز فصل آینده است.

با گارد کریس اسمیت هنوز نشسته در 2020 NBA Draft, استخر, مربی میک Cronin بال چرخش می تواند قبل پیش از 2020-2021 فصل است. Juzang ارقام به یک قطعه کلیدی از Cronin صف – با یا بدون اسمیت در فهرست سال آینده – به دلیل تیراندازی توانایی بازگشت IQ و تطبیق پذیری در دو طرف توپ.

سازگار تیراندازی

Juzang تا به حال یک تعریف ابزار پس از مدرسه خود را بالا روز – خود 3-نقطه ضربه.

بال بالا انتشار اساسا صدا و او است که اغلب unfazed توسط بسته شدن از مدافعان. Juzang فرم را تغییر نمی دهد به هیچ وجه قابل توجه زمانی که او به رقابت عکس تقریبا یکسان به خود بلامنازع تلاش است.

Juzang رشد در گرفتن و شلیک شرایط هر دو از گوشه و بالای کلید. او را محدود برجسته در کنتاکی از تیراندازی کردن دریبل و نقطه-تا جامپر از عمیق اما او خوب pull-up میانی بازی صاف با یک دریبل جمع آوری شده است.

تیراندازی 32.6% از عمیق نیست و به طور معمول علامت گذاری به عنوان یک تیرانداز اما Juzang آیا درست است که در طول سال اول در کنتاکی. او تا به حال محدود دقیقه و سختگیرانه تعریف نقش در فصل گذشته به عنوان او تنها Wildcat به تلاش بیشتر 3s از 2s – که به احتمال زیاد مانع از تولید خود را در اوایل.

آمار نشان نمی دهد خود را سازگار و صاف, انتشار, اما, و 43 3-نقطه تلاش بیش از حد کوچک است از حجم نمونه به قضاوت او را در. Juzang در زمان 441 سه برابر در دبیرستان و آمار 154 از آنها – چیزی پیشگامانه هر وسیله اما یک جامد علامت برای یک نوجوان جلد تیرانداز.

یکی از بهترین آماری خطوط راهنما برای اندازه گیری پرش-تیراندازی توانایی رایگان پرتاب درصد و Juzang ضرب گلوله کشته است 83.3% کلیپ از موسسه خیریه خط خطی در کنتاکی. او 12 تلاش در این فصل است که یک نمونه کوچک اندازه به عنوان به خوبی نشان می دهد سنگین تکیه بر خود jumper – اما او پست یکسان 83.3% علامت در سراسر نهایی خود را دو سال در دانشگاه هاروارد-Westlake.

Juzang است که به عنوان متکی به خود 3-نقطه شات به عنوان برونز' دیگر اکشن در فهرست – افزایش دانشجوی سال دوم گارد/جلو جیک Kyman و افزایش junior گارد دیوید سینگلتون – اما سه نفر را به Cronin انعطاف پذیری و توانایی به فضای طبقه با چندین های مختلف ترکیب.

Kyman و سینگلتون ترکیب به 74.8 درصد از آنها هدف زمینه تلاش از 3 نقطه محدوده در حالی که Juzang در زمان 55.8 درصد از عکس های خود را از عمیق است. Kyman ثابت شود قابل اعتماد گوشه متخصص در این فصل در حالی که بیشتر از تک قلو و تلاش در آمد از بالا.

Juzang به ارمغان می آورد بهترین از هر دو به میز و در حالی که او نیست به عنوان پرکار تیرانداز خود را به عنوان دو هم تیمی های او می دهد Cronin دیگر 3-نقطه سلاح است که می تواند حرکت بیش از همه طبقه.

Rebounding IQ

Juzang 6-پا-6 قاب نمی کند او را مجموعه جدا از جمعیت در زیر سبد, اما او تا به چشم انداز و چابکی برای ایجاد خود را به عنوان یک به علاوه-rebounder در موقعیت خود.

ذکر شده در 214 پوند Juzang هر دو قد و وزن استفاده بیش ترین دانشگاهی تیراندازی نگهبانان و او با سرعت و غرایز به جمع آوری طولانی ریباند بهتر از بسیاری از به عنوان به خوبی. خود اتکا و با استفاده از سراشیبی با سرعت و سیما به خواندن تابلوهای اجازه می دهد تا او را به دندانه دار کردن تا دوم شانس امتیاز در نرخ بالا.

Juzang به طور متوسط 1.9 ریباند در هر بازی در فصل گذشته تقریبا یک چهارم آمد که در حمله تخته. او 6.3 ریباند در هر 40 دقیقه و 9.2 ریباند در هر 100 اموال در 2019-2020 خواهد رتبه پنجم در میان بازگشت برونز باید اسمیت اقامت در NBA پیش نویس است.

پس از به طور متوسط 9.1 ریباند در هر بازی در سال دوم و سوم فصول دبیرستان Juzang ادامه داد: برای اثبات او می تواند جزئیات توپ را به خوبی در Lexington, Kentucky, هر دو در سرعت شکستن و نیم دادگاه حالات. آیا این یک هوا توپ ضربه جلو لبه یا یک اتفاقی off-the-backboard عبور Juzang وجود دارد برای تمیز کردن آن را در موارد متعدد در فصل گذشته.

Cronin مدیره-توفنده گرایش می تواند کمک به Juzang بیشتر حداکثر رساندن پتانسیل خود را به عنوان یک rebounder.

UCLA رتبه دوم را در Pac-12 توهین ریباند و برای اولین بار در ریباند دفاعی در برابر در طول کنفرانس بازی. اسمیت افزایش junior گارد ژول برنارد و افزایش دانشجوی سال دوم گارد/جلو Jaime Jaquez جونیور – که تقریبا یکسان 6-پا-6, 215 پوند ساخت به Juzang – ترکیب به پست 30 بازی با شش یا بیشتر ریباند در فصل گذشته.

Juzang نمی تواند قوی ترین rebounder در تیم – و یا حتی بهترین rebounding بال – اما توانایی خود را به استفاده از سرعت و اندازه به سقوط تخته باعث می شود او را یک فرد کامل برای Cronin سیستم.

دفاعی بالقوه

Juzang هنوز به ایجاد خود را به عنوان یک مستند مدافع اما خود اسلحه و تعویض توانایی او بالقوه به رویکرد است که نقش بعدها در حرفه خود.

6-پا-6, Juzang در حال حاضر دارای اندازه خوبی برای تیراندازی گارد موقعیت. او می تواند از لحاظ جسمی outmatch ترین توپ-کنترل و اکشن و به همراه بال آن را دشوار برای بازیکنان مخالف به شلیک بیش از.

Juzang نیست فقط یک بدن اما از آنجا که او هنوز هم با سرعت یک گارد برای کمک به او را دور از خود دفاعی بازی.

لس آنجلس بومی خوب است رفت و آمد برای 18 سال و ورزشی به اندازه کافی به ماندن در مقابل رانندگی توپ-گرداننده چیزی Cronin تیم با تلاش در نیمه اول این فصل است. بسیاری از او ورزشکاری است لترال به عنوان مخالف به عمودی به این معنی که او نمی پروژه به بالا پرواز شات بلاکر در هر زمان به زودی.

Juzang است 0.2 دزد و 0.1 بلوک در هر بازی – که ترجمه به 0.6 0.2 هر 40 دقیقه بود – پیشنهاد خود را از تولید به نزدیک شدن بالقوه خود در پایان دفاعی فقط رتبهدهی نشده است. با دفاعی ذهن مانند کرونین در گوش است که می تواند تغییر هر چه زودتر به جای بعد.

بازیکن مقایسه: اردن, Adams, Trevor Ariza

Juzang طولانی و ساخت اغلب دیده می شود در نوجوان بال و او تیراندازی و بالقوه به همراه آن.

Juzang یک اینچ بلندتر از اردن آدامز بود که او با بازی در UCLA از 2012-2014. هر دو بازی در وزن مشابه اما شباهت آنها به عنوان گلزنان ایستادگی کردن به عنوان به خوبی. آدامز همچنین شات زیر 33 درصد از عمیق خود را از سال اول اما او 35.6% در طول سال دوم و 38.7% در NBA و G لیگ حرفه ای.

آدامز نیز در حال plus-اندازه برای یک تیراندازی گارد و نمره خود را-برای اولین بار در ذهنیت رهبری به او منجر برونز در به ثمر رساند با 17.4 امتیاز در هر بازی به عنوان یک دانشجوی سال دوم. Juzang به احتمال زیاد نمی خواهد بازی به عنوان مهم نقش به جرم در سال اول خود را در UCLA اما او پتانسیل بالا گی گلزن و گرفتن پنج به علاوه پرتاب ریباند در هر بازی بسیار شبیه Adams در وستوود.

اگر Juzang دارای NBA سقف مانند 247Sports ملی استخدام کارشناس جاش Gershon نوشت: در سال 2018 خود بازی می تواند به رشد شبیه به یکی دیگر از سابق Bruin, Trevor Ariza.

این دو هر دو باید سازگار صاف بلوز با آزادی و رشد بر گرفتن و شاخه, در حالی که همچنین حفظ تنوع به کار انجام می شود در انتهای دیگر از کف. Ariza دو اینچ بلندتر از Juzang اما دومی بال و عضله کمک به او را تشکیل می دهند تفاوت.

Ariza شات فقط 23.7% از محدوده طولانی در تنها فصل در UCLA و 31.7% در سراسر هشت فصل خود را NBA اما او واقعی تبدیل شده است 3-و-D تهدید در فصل های اخیر تیراندازی 36.2 درصد از 3 بیش از گذشته خود را هشت فصل است.

Juzang شده یک کالا به سال, و او ممکن است شروع به خود را در 2020-2021. Cronin قادر است از fine-tuning Juzang این تکنیک های دفاعی و به او این شانس را به طور منظم شلیک جامپر در جریان جرم.

حتی اگر اسمیت rejoins این تیم در پاییز Juzang می تواند تبدیل به یکی از بهترین ششمین مردان در Pac-12 فصل آینده است.

اگر اسمیت نیست دوباره به کالج اما Juzang می تواند این شانس را به یک کلید نویسندگان در صف شروع.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im