پراکنده برونز: دانشجویان بین المللی از چین کشف جدید هنر اشکال در حالی که در انزوا

COVID-19 باعث شده است که جهانی همه گیر منع مردم از درگیر شدن در تجمع جرم یا تماس فیزیکی. مدارس در سراسر جهان باید درهای بسته خود را fragmenting جوامع به مفرد قطعه در اینجا وجود دارد و در همه جا. مقاله نویس کندی تپه آهنگ های دانشجویی و هنرمندان در سراسر جهان پینوشت راه هر فرد حفظ هنری الهام در حالی که پیوستن به حالت عادی.

COVID-19 ارائه شده است هر دو در چین و وستوود غیر قابل تشخیص زور زدن دانشجويان اتصال به جامعه و هنر در این فرآیند است.

مگی Hu, سوم, سال, جامعه شناسی و هنر, دانش آموز گفت: جدول زمانی بین زندگی عادی در وستوود و قرنطینه احساس آنی. حتی اگر پدر و مادر او در هانگژو چین در حال حاضر بوده است خود جدا برای سه هفته وستوود هنوز بسیار آرام است. اما پس از UCLA تصویب اقدامات پیشگیرانه او گفت: دوستان خود را به سرعت پراکنده شده و او بازگشت به Hangzhou با خانواده.

“این قطعا ضربه بسیار سخت و سریع” هو گفت. “یک دقیقه هر کس هنوز هم (به) به اویختن و لحظه به لحظه در کنار همه نوع فقط چپ در هفته است.”

[مرتبط: تصاویر ارائه متوسط برای فارغ التحصیلی دانش آموزان به مناسبت کالج]

مانند مگی Hu, سوم, سال, اسپانیایی, جامعه و فرهنگ, دانش آموز خینیی هو وارد چین تنها چند روز قبل از کالیفرنیا برقرار پناهگاه در محل سفارش در میان افزایش COVID-19 موارد است. خینیی هو گفت که او نگرانی در مورد دوستان خود ایمنی از آنجا که ایالات متحده در حال تجربه توده عفونت فقط به عنوان چین است که عقب نشینی از آن است. در حالی که شده است وجود دارد و بین المللی حدس و گمان بر صحت چین گزارش شماره خینیی هو گفت: شهرستان خود را به نظر می رسد به بهبود است. مثلا Hangzhou است بازگشایی ناهار خوردن در رستوران ها و مغازه ها و کاهش ماسک مورد نیاز مگی هو گفت.

در عین حال حتی اگر زندگی چینی بدست در مسیر بازگشت هر دو مگی هو و خینیی هو هنوز خود را پیدا کنید هزاران مایل از دوستان خود و Bruin جامعه است. خینیی هو گفت: 15 ساعت تفاوت زمان بین چین و کالیفرنیا باعث می شود آن را دشوار است به معاشرت با همکلاسی ها پس از زوم احزاب در حال برنامه ریزی در وسط شب برای او. او قادر است به ترتیب یک در یک چت با دوستان به بررسی هر stateside.

“من نگران دوستان من در آمریکا در حال حاضر” خینیی هو گفت. “من می دانم که همه آنها در حال رفتن به خوب اما از آن بدتر شدن بیش از وجود دارد.”

تفاوت زمان نیز به شمار عارضه برای آموزش آنلاین به عنوان تمام UCLA کلاس های برنامه ریزی شده در PST. مگی هو گفت: بسیاری از کلاس اجازه می دهد او را به تماشای ضبط سخنرانی ها اما یک کلاس نیاز به او را از خواب بیدار در 3 p. m. برای بحث و گفتگو. مگی هو گفت که او نیز می یابد آن را دشوار است به پین کردن خرما به علت و انتساب مواد

[مرتبط: انتقال به کلاس آنلاین به شمار چالش های منحصر به فرد برای TFT دانش آموزان و مربيان]

اما زمانی که لپ تاپ خود را بسته است, مگی هو وقت خود را صرف نقاشی و مجسمه سازی و یا یادگیری به گره. COVID-19 داده است فرصت برای کشف دیگر اشکال هنر به عنوان او هنوز هم بیشتر وقت خود را صرف در داخل خانه با وجود چین پیشرفت بیماری همه گیر. به دلیل همکاری و اجزای مگی هو متوقف کرده است عمل او را از فیلم و عکاسی, اما او گفت: جداسازی نیز با توجه به زمان بیشتر خود را به انتخاب کنید تا سرگرمی جدید مانند صلیب-دوخت.

“آن را به من داده است بیشتر زمان (اما) کمتر الهام” مگی هو گفت. “من اکثر من با الهام از تعامل با مردم است اما در حال حاضر من احساس می کنم مثل من در تلاش به آمده تا با چیزی به جای آن از (آن) ضربه زدن به من.”

در حالی که انزوا مانع است مگی هو الهام بخش دوم-سال رقص, دانشجو, تانیا زو گفت: انزوا او را تشویق به کشف اشکال دیجیتال رقص و تمرین اصول. با وجود نگرانی پدر و مادر او بودند قرنطینه در شنژن چین زو تصمیم به ماندن در وستوود. بدون وسوسه مقایسه بدن او و یا توانایی به کسانی که از دیگر رقصندگان زو گفت: آموزش آنلاین ساخته شده است توجه بیشتری به خود روش.

حتی اگر مگی هو ممکن است به اشتراک گذاری زو شور و شوق برای هنر در انزوا او گفت که او همچنان به تلاش برای شرکت در هنری باشگاه. مگی هو به عنوان یک عضو اجرایی فیلم و عکاسی در جامعه و کمک به ایجاد عکس دهید و چالش های تصویری برای اعضای باشگاه در قرنطینه. خینیی هو نیز باقی می ماند متصل در extracurriculars عضویت باشگاه خبرنامه برای به روز رسانی در چگونه او می تواند به طور فعال شرکت کنند در حالی که در خارج از کشور, او گفت:. در حالی که در خارج از کشور در آن طول می کشد تلاش برای درگیر باقی بماند اما خینیی هو گفت: نگهداری از جامعه ارزش مشکل است.

“من هنوز هم شنیدن از بسیاری از باشگاه ها (و گروه) در محوطه دانشگاه” خینیی هو گفت. “این احساس خوب مثل من هنوز متصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im