بازنشسته غرب Manheim شهرستان رئیس پلیس جعل داوطلب ساعت در مورد DUI دا می گوید

یک بازنشسته غرب Manheim شهرستان رئیس پلیس متهم به دروغ گزارش که او انجام خدمات اجتماعی است که مورد نیاز برای تکمیل یک انحرافی دادگاه برنامه خود را مورد DUI.

تیموتی Hippensteel, 57, از پن شهرستان پذیرفته شده به شتاب توانبخشی وضع و لازم بود برای انجام 35 ساعت خدمت به جامعه و ارائه مدرک داوطلب کار می کنند.

در ماه ژانویه Hippensteel ایمیل یک فرم به نیویورک شهرستان, دفتر دادستان منطقه است که نشان داد که او تا به حال انجام شده 15 ساعت خدمات اجتماعی در مهارت های مرکزی بهبهان بهداشت و خدمات انسانی سازمان است که کمک می کند تا مردم با سلامت رفتاری و فکری و یا رشد و نمو چالش است. اما او هرگز آنها را York County کارآگاهان گفت.

Hippensteel نمی تواند رسید. او مجموعه ای به طور رسمی arraigned روز جمعه در نیویورک دادگاه از موضع مشترک در شارژ از unsworn جعل به مقامات.

مرتبط با: بازنشسته غرب Manheim شهرستان رئیس پلیس وارد شتاب توانبخشی وضع در مورد DUI

تحقیقات آغاز شد و در فوریه. 21 کتی Conaway معاون مدیر شتاب توانبخشی وضع و کارکنان خود گزارش داد که آنها می خواهم انجام ممیزی و معتقد بود که تشکیل شد و سوال برانگیز است.

رئیس شهرستان کارآگاه هنر اسمیت جونیور, مصاحبه پگی طبقه اداری و پشتیبانی مدیریت در مهارت های مرکزی بهبهان که دارای یک محل در Conewago, شهرستان Adams County است.

دکر اعلام کرد که یک کارمند را امضا کرده بود فرم. اما او مجاز به انجام این کار به عنوان یک ناظر از طرف سازمان کارآگاهان گفت.

کارمند محققان گفت که او به دروغ نشان داده شده در شکل در Hippensteel درخواست که او انجام خدمات اجتماعی در Oct. 26, 2019 و دسامبر. 21, 2019. Hippensteel کارآگاهان گفت: “اعتراف کرد که او هرگز این کار داوطلبانه.

جزئیات: غرب Manheim شهرستان رئیس پلیس بازنشسته پس از 31 سال: “من می خواستم برای خدمت به جامعه’

دادستان باید در زمینه حرکت به حذف او را از انحرافی برنامه در مورد DUI با توجه به سوابق دادگاه.

Hippensteel صرف بیش از 30 سال با غرب Manheim شهرستان اداره پلیس و به عنوان رئیس پلیس از سال 2006 تا سال 2018 است. او در تعهد خود را دارد.

همچنین علاقه: هر زمان هر جا: پلیس با استفاده از DUI بازرسی به نمایش coronavirus نه توقف آنها

تماس با دیلن Segelbaum در 717-771-2102.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de