حرکت اخیر به خدمات پزشکی از راه دور می تواند کمک به حل موجود کلاه ظرفیت نگرانی

در طول ماه گذشته تمام جنبه های مدرسه و محل کار و حتی رویدادهای اجتماعی تبدیل شده اند یک سری از زوم تماس. روز مخلوط را به آینده. دوستی را تبدیل به چیزی بیش از تصاویر و پیام های متنی.

زندگی را در راه بر خلاف همیشه قبل از.

این هیچ جای تعجب است که سلامت روحی و روانی است که موضوع افزایش تمرکز با افزایش COVID-19. اضطراب و پریشانی و احساس عدم اطمینان شده است و تشدید این بیماری همه گیر و مداوم انزوا.

تظاهرات در برابر stay-at-home سفارشات در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشترک نیز با گروه های مصرف به خیابان ها در اعداد بزرگ است. و با نظری گزارش که بلند کردن اجسام قرنطینه به زودی ممکن است یک اشتباه و این نظریه که COVID-19 می تواند تبدیل به بخشی از زندگی شسته شده در لیست خبری ناراحت کننده نشان می دهد هیچ نشانه ای از توقف.

بعد از بحران مردم در حال آمدن به چهره حفظ سلامت روان خود را. اما, اخیر, مجازی سازی جامعه نیز می تواند ارائه منابع برای مردم در این تلاش بار در قالب خدمات پزشکی از راه دور.

اجرای telehealth خدمات برای بیماران به دنبال سلامت روان منابع در حال رشد تبدیل شده تمرکز برای کلینیک و خدمات روانشناختی به خصوص در زمان اجتماعی فاصله زمانی که ارائه دهندگان قادر به دیدار با بیماران خود در فرد است. در UCLA مشاوره و خدمات روانشناختی مرکز انتقال به زوم تماس برای دانش آموزان به دنبال درمانی و خدمات مشاوره.

کلاه نیز به حالت تعلیق در جلسه محدودیت گسترش آن خدمات پزشکی از راه دور برای دانش آموزان تا شروع سال تحصیلی بعدی.

در زمان گسترده قرنطینه و ناآرامی اجتماعی telehealth لازم بهره مند شوند و منابع برای مردم است. و کلاه به طور خاص اجرای خدمات پزشکی از راه دور می تواند بیش از فقط یک رفع موقت در طول این بیماری همه گیر — آن را نیز می تواند کمک به آن را نشانی ظرفیت آن مسائل به خوبی به آینده است. به منظور ادامه به کمک به درمان بیماریهای روانی و روان دانشگاه UCLA telehealth خدمات ارائه شده باید در طول قرنطینه و به خوبی به دستبردن در دوره بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات می آید را در نظر میگیرد. در غیر این صورت COVID-19 نخواهد بود تنها نگرانی مردم می خواهد که به نگرانی در مورد.

زندگی کاملا تغییر کرده است پس از شروع اقامت در خانه سفارشات و آن را غیر قابل انکار است که مسائل ناشی از این بیماری همه گیر خواهد شد که در دراز مدت اثر پایین جاده.

Sneha Thirkannad سوم-سال زیست شناسی در UCLA و مدیر مسکن اصلاحات پلت فرم در مقطع کارشناسی انجمن دانشجویان شورای دفتر رئیس جمهور گفت که این تغییرات به ارمغان آورد با این بیماری همه گیر و شیفت به آنلاین دشوار بوده است در راه های متعدد.

“بنابراین نه تنها من قطع از UCLA اما پس از برنامه من تقریبا برعکس پدر و مادر من’ برنامه کار من قطع از خانواده من بیش از حد” Thirkannad گفت.

روشن است که همراه با فیزیکی تهدید ویروس تغییر در زندگی روزمره نیز یک منبع اختلال برای بسیاری از مردم – به خصوص دانش آموزان و کارگران است. و تاثیر این ادامه انزوا ادامه خواهد داد به یک اثر به خصوص در بهداشت روان.

رابرت Bilder استاد-در-محل اقامت روانشناسی بالینی در UCLA گفت که بیماران مبتلا به بیماری های روانی را تشکیل می دهند در گروه در معرض خطر.

“افراد مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان تنها باید مشکلات خود را از تشدید تنش مداوم از این بیماری همه گیر” Bilder گفت. “PTSD و ترس از مرگ نمونه هایی از علائم و شرایط است که می تواند بدتر شود.”

مراحل باید برای حفاظت و خدمت به بیماران در معرض خطر در این بیماری همه گیر از جمله به طور بالقوه افزایش جمعیت از کسانی که با موجود بیماری های روانی و کسانی که با بروز نشانه های جدید به عنوان یک نتیجه از تغییر در شیوه زندگی است. و برای دانشجویان مشکل می تواند به خصوص شدید با توجه به این که افسردگی شدید و اضطراب به شدت افزایش یافته و بیش از دهه گذشته است.

بیشتر از قبل روشن است که telehealth خدمات شما نیاز به حساب این رشد تقاضا در مراقبت های بهداشتی. گروه در معرض خطر را نمی توان در سمت چپ تحت ذوات سال پایین خط به عنوان مردم در حال تنظیم مجدد و باز کردن تغییرات در روال خود را هنگامی که زندگی است که می رود به بازگشت به حس نرمال.

برای UCLA دانش آموزان کلاه در حال حاضر فراهم می کند روان درمانی, روانپزشکی, گروه درمانی و بالینی هماهنگی خدمات برای دانش آموزان از طریق کنترل از راه دور سیستم عامل های مانند زوم و در دسترس هستند و پنج روز در هفته به عنوان یک استاندارد برای مراقبت از دانش آموزان در طول بیماری همه گیر.

نیکول سبز, مدیر اجرایی, کلاه گفت که انتقال به خدمات آنلاین موثر بوده است و ملاقات با مثبت دریافت.

“دانش آموزان که در حال حاضر در حال دریافت درمان قبل از همه گیر قادر به ادامه کمک گرفتن و با مکرر درمان” سبز گفت. “و ما بحران خط است که همیشه در دسترس برای دانش آموزان است.”

نیز وجود دارد که نگرانی های مشروع در مورد اثربخشی و امنیت telehealth منابع به خصوص با دکتر و بیمار محرمانه. اما در حال رشد تحقیقات نشان می دهد که telehealth فرصت شده اند درمانی برای بیماران و تلاش در مراقبت و توجه باید ساخته شود. به این ترتیب منابع که در حال رفتن به در حال گسترش telehealth فرصت نیز باید شامل اقدامات امنیتی لازم است.

پزشکی از راه دور برنامه های مانند کسانی که ارائه شده توسط کلاه نمونه هایی از تلاش های است که باید جدی گرفته توسط مدارس و درمانگاه ها و دولت ها در سراسر جهان به منظور مقابله با عواقب اجتناب ناپذیر استرس و اضطراب ناشی از این بیماری همه گیر. و به عنوان زمان می رود در این خدمات باید تبدیل به یک بخشی از استاندارد برای درمان بیماری های روانی.

همه گیر اتحادش را تغییر بسیاری از جنبه های زندگی را به یک چشم انداز از عدم قطعیت و بحران وجودی اما هنوز هم وجود دارد امید داشت که زندگی می کنید بهتر است که حمایت شود.

آن را فقط ممکن است به شکل دیگری زوم دعوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im