تجمع برای بازگشایی اقتصاد پنسیلوانیا رود به رسم هزاران نفر امروز در وزارت امور خارجه کنگره

تجمع در مقابل هریسبورگ را کاپیتول ساختمان شروع به طراحی یک جمعیت قبل از ساعت 9 صبح امروز سه ساعت قبل از “بازگشایی پنسیلوانیا” بود برای شروع.

سازمان در حال اعمال فشار رژیم صهیونیستی است. تام گرگ به ارائه یک جدول زمانی برای باز کردن دولت در اقتصاد است.

“هر یک از ما احساس می کنید که ما مسئول شهروندان است. ما بزرگسالان هستند و می خواهید به درمان می شود چنین گفت:” متی Bellis عضو بازگشایی PA, یکی از گروه های سازماندهی رویداد امروز. “ما در حال زندگی در یک جامعه آزاد و شما باید به مردم خود آزادی است که آنها را.”

اعضای بازگشایی PA ساکنان نیوکاسل برابر بیش از حد قرنطینه و پایان دادن به مستند PA سازمان رویداد.

سازمان دهندگان انتظار می رود هزاران نفر از مردم برای حضور در.

بیشتر: Coronavirus موارد در Pa.: ایالات متحده در صدر تلفات 40,000; ماسک های مورد نیاز برای ورود به بهبهان. فروشگاه

همانطور که از 10:30 صبح تا 90 دقیقه قبل از شروع رسمی – حدود 150 نفر در حال ایستاده بر روی پله. اتومبیل ها و کامیون ها بوق حمایت خود را از تصویب هر چند دقیقه. یکی از رژه اتومبیل های led توسط مرسدس بنز SUV درایوهای به آرامی گذشته جمعیت تشویق و بوق در حمایت از. نوشته شده در مرسدس: “همه مشاغل ضروری است.”

در هر پاس جمعیت جمع آوری شده در این کنگره گام به فوران در سلامتی.

این رویداد را شرح می گوید: “اجتماعی فاصله تشویق است اما نه موظف. لطفا با عمل به شیوه ای محترمانه نسبت به کسانی که در اطراف شما. پوشیدن یک ماسک صورت اگر شما احساس تمایل. این است که در مورد COVID-19 اما نه در مورد شروع مجدد ما اقتصاد دولتی است.”

بسیاری از مردم جمع شده بودند هنوز با پوشیدن ماسک صورت و بسیاری از آنها به لحاظ اجتماعی فاصله.

رانندگان دو کامیون وانت بار حداقل یک دوجین پرچم این صبح و نصب آنها را بر روی وسایل نقلیه خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم های ایالتی پنسیلوانیا, پرچم, پرچم آمریکا و “آمریکا پرچم کامیون” بودند و برخی از آنها.

زیادی اتوبوس مسافربری با شبیه پرچم ها و نشانه هایی است که گردان کنگره به عنوان تاکسی از نیمه کامیون آراسته در مغلوب ساختن پیشی جستن و بازگشایی PA نشانه.

این است ادامه داستان. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی امروز.

کیم قوی را می توان در رسید kstrong@ydr.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو