Q&A: سوفیا جیمز در مورد تجربیات سفر موسیقی در “بت آمریکایی’

از انجام در “بت آمریکایی” مرحله به آواز خواندن در اتاق خواب سوفیا جیمز چالش تعریف “نام خانواده.”

پس او برنده بیش از نشان می دهد داوران و بینندگان در استماع اولیه دوم-سال جهانی جاز مطالعات دانش آموز تبحر طریق رقابت و رای به بالا-10 مسابقه این فصل است. به عنوان نشان می دهد که در حال حاضر شرکت کنندگان ضبط اجرای خود را از خانه می آید به جیمز گفت که او امیدوار است تا در ادامه با هر دو آهنگسازی و مدرسه در او جوانه زدن حرفه ای به عنوان یک موسیقیدان است.

میان او گیج کننده برنامه فیلمبرداری جیمز صحبت با Daily Bruin را جسیکا لی به تأمل در تجارب خود را در نشان می دهد به عنوان یک دانشجو و نوازنده است.

Daily Bruin: چگونه شما را توصیف سفر خود به ساخت آن را به بالا 10?

سوفیا جیمز: من خودم شگفت زده چون من متوجه شدم که آن را می پردازد به خودتان می شود و کار خود را انجام. من تا لمس با چقدر همه بسیج آرا و برقراری ارتباط و ارسال به من, نوع, زیبا پیام پشتیبانی می کند.

[مرتبط: دانشجو می آموزد درس از رقابت در فرآیند آزمون برای ‘American Idol’]

DB: چگونه عملکرد خود را سبک تکامل یافته پس شما اول امتحان?

SJ: من انجام بسیاری از در حال رشد به عنوان یک هنرمند پس از من شروع به “بت آمریکایی.” من فکر می کنم من هنوز در تلاش برای کشف کردن من خط. من یاد گرفتم در طول راه که من بیشتر از یک خواننده-ترانه سرا نوع هنرمند از من فکر کردم. از آنجایی که این فرآیند آغاز شده آن را مجبور به انجام خیلی بیشتر آهنگسازی و داخلی بازتاب کشف که من هستم. آن را به من کمک کرد تکامل و تبدیل شدن به بیشتر از یک فرد و توسعه بیشتر از شناسایی صدا با موسیقی من.

DB: آنچه را که خود تجربه شده مانند انتقال به یک قالب آنلاین “بت آمریکایی?”

SJ: این قطعا یک گذار رفتن از چراغ و مرحله و کل منظره از آن دوباره به خانه های ما و فیلمبرداری از صفحه اصلی. که می تواند آنها را به راحتی و فقط گفت: “یک بسته” و لغو همه چیز اما واقعا ممنون میشم که تولید خود را به تیم خلاق به اندازه کافی برای پیدا کردن یک راه برای ادامه نمایش از صفحه اصلی. (“بت آمریکایی”) برای اولین بار به انجام هر کاری است و فقط یک قطعه پازل که در تاریخ ساخت تلویزیون واقعا سرد بود.

DB: چه آن را مانند به انجام از خانه ؟

SJ: برخی از دوستان من در این نمایش گفت شده است آن را راحت تر برای آنها را به خاطر این که آنها بزرگ شده و آموخته موسیقی است. وجود دارد یک عنصر از راحتی آن, اما من هم احساس می کنم خیلی بیشتر آسیب پذیر نمایشی از صفحه اصلی. هنگامی که شما در مرحله شما که خالص ایمنی جمعیت تشویق و چراغ و یک گروه زندگی می کنند و همه چیز که در جریان است. در حال حاضر آن را به معنای واقعی کلمه فقط ما – آن را و یا ترک آن است. این واقعا یک کمی دلهره آور دعوت از همه امریکا به خانه کوچک ما. اما در همان زمان, من فکر می کنم آن را واقعا تجربه دانستن است که هر کس دیگری است و امیدوارم راحتی در پیدا کردن آنچه که ما در حال انجام است.

[مرتبط: بهار آواز خواندن حرکت های آنلاین به منظور حفظ رویداد اصلی در جامعه حس]

DB: آنچه را که شما آموخته شده از تجربه خود را و چگونه شما احساس می کنید مانند شما به رشد به عنوان یک فرد و یک نوازنده ؟

SJ: اعتماد به نفس شده است واقعا یک چیز بزرگ برای من است. من واقعا هرگز باور خودم. من همیشه می دانستم که من عاشق آواز و موسیقی دوست داشتنی و می خواستم به آن را دنبال کنند اما من هرگز به خودم اجازه اعتبار “این چیزی است که شما می توانید موفق در.” کل فرایند (“بت آمریکایی”) شده است و واقعا اعتبار به ویژه شنوایی از سه قاضی که آنها می خواهند برای ادامه دهد به گوش من آواز خواندن. این یک درس از بودن اعتماد به نفس در خودم و اعتقاد داشتند که من می تواند موفقیت در این کسب و کار است.

من تمایل به واقعا خود مهم است. من خودم را پایین اما از شنیدن این همه مردم که من احترام به من گفتن که آنها باور من و همه این حامیان جدید گفتن (من) که آنها باور من این است که واقعا چشم باز.

DB: آیا خود برنامه های کوتاه مدت برای آینده پس از نشان می دهد ؟ آیا شما برنامه ریزی در ادامه مدرسه و یا رفتن به انجام?

SJ: من در واقع در زمان سه ماهه برای سه ماهه بهار. من برنامه ریزی در بازگشت در پاییز. من خیلی دوست دارم برای تکمیل مدرک لیسانس من و من فکر می کنم آموزش و پرورش یکی از مهم ترین چیزها در جهان است. من امیدوارم که به طور همزمان کار بر روی موسیقی و شروع gigging و انجام است. بیشتر کوتاه مدت بار (“بت آمریکایی”) به پایان می رسد, من برنامه ریزی در رفتن دریچه گاز کامل در آهنگسازی ضبط و انتشار موسیقی. من یک مقدار زیادی از آهنگ ها در جیب عقب است که من هرگز با جهان به اشتراک گذاشته و (“بت آمریکایی”) واقعا به من اعتماد به نفس می خواهید برای به اشتراک گذاشتن موسیقی من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im