پوتین مزدوران 'واگنر گروه در ارتکاب جنایات در سوریه و لیبی

روسیه شبه نظامی از اعضای واگنر گروه جشن پس از انجام جنایات خود سوریه است فراموش شده جنگ است که هیچ کس حتی ا

توسط ATROTICNEWS در 3 خرداد 1399
wagner group
روسیه شبه نظامی از اعضای واگنر گروه جشن پس از انجام جنایات خود

سوریه است فراموش شده جنگ است که هیچ کس حتی اشاره هر بیشتر و در عین حال از آن است که در این لحظه یک محل که در آن روسیه و اسد حمایت نیروهای در حال ارتکاب وحشتناک جنایات به نابینایان غرب که رها میلیون ها نفر از مردم را به سرنوشت وحشتناک. همسایه عربی متحده فقط به عنوان بزدلانه در سکوت خود از آنچه می رود و نه جرات زمین یک پا در خاک سوریه.

مختصری عکس فوری از خشونت

یک شکنجه وحشیانه و قتل یک سوری را متهم به بی وفایی از اسد ارتش, محمد عبدالله آل اسماعیل توسط مزدوران واگنر گروه که وابسته به کرملین است بیش از حد بی رحمانه حتی به توصیف در این مقاله است.

وجود ندارد یک اونس بشریت در پوچ عملکرد توسط اعضای واگنر گروه سادیستی نمایش از این مزدوران خنده و شوخی آنها انجام کثیف خود را بزدلانه و جنایت.

به طور طبیعی کرملین را رد کرده است هیچ گونه دانش از شکنجه و بریدن اما برخی از شجاع رسانه های روسی اعضا را شناسایی قاتلان به عنوان استانیسلاو Yevgenyevich Dychko یک پلیس سابق از جنوب روسیه و همچنین ولادیمیر B. Dzhakhongyr M. ("پامیر"), روسلان ("Chichi") و ولادیسلاو Apostol, که در سوریه کشته در فوریه 2018.

این فیلم بدیهی است که مختصری تصویر لحظهای از چند جنگ جنایات در سوریه و لیبی با شبه نظامی متعلق به شرکت توسط یوگنی Prigozhin یک پذیرایی نجیب زاده اغلب به عنوان "پوتین آشپز" یا "پوتین قصاب" با توجه به لینک های نزدیک به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

قربانی, محمد عبدالله آل اسماعیل بود به زور اجباری به ارتش بشار اسد که هیچ تردیدی در استفاده از سلاح های شیمیایی به غیرنظامیان و بمباران بیمارستان ها با تشکر از دوستان روسی.

این پوچ خشونت سربازان روسی و فعالان تعجب است آنها را رعایت نمی کنند به هر کد و شناخته شده به خصوص لذت بردن از کشتن کودکان برای سرگرم کننده است.

در درگیری های آینده متعارف جنگ با امثال روسیه و چین تنها حل برتر سلاح به طور کامل از بین بردن تهدید آنها در برخواهد داشت. در هر شرایطی آنها باید کاملا eviscerated و حذف از این سیاره اگر آن را برای همیشه زنده بماند.

به اعتبار برخی از اعضای رسانه های روسی از نوایا گازتا روزنامه فرستاده مواد از آن رسیدگی به قتل به دفتر دادستان کل روسیه و همچنین کمیته تحقیقاتی روسیه با این حال هیچ پرونده های جنایی باز شد به عنوان یک نتیجه. هیچ شگفتی وجود دارد یا نه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im