معترضان سر به Harrisburg: 'محافظت از آسیب پذیر است. باز کردن اقتصاد است. قهرمان آزادی.'

کیم قوی York Daily Recordمنتشر شده 3:35 PM EDT Apr 17, 2020متی Bellis و تئو د لاس حرس نمی دانم هر یک از دیگر ق

توسط ATROTICNEWS در 30 فروردین 1399

متی Bellis و تئو د لاس حرس نمی دانم هر یک از دیگر قبل از این هفته اما در حال حاضر آنها در همان ماموریت. آنها به پیوست هزاران نفر از ساکنان دیگر در سراسر کشور هستند که درخواست رژیم صهیونیستی است. تام گرگ به بازگشایی اقتصاد پنسیلوانیا.

آنها از ترس تاثیر گرگ سختگیرانه قرنطینه به طوری که آنها سفر به Harrisburg دوشنبه ایستاده با گروه های دیگر در مراحل امور خارجه کنگره - در امن فاصله اجتماعی - به درخواست فرماندار برای یک زمان خاص استراتژی برای پایان دادن به قرنطینه.

Bellis از لنکستر کانتی و د لاس هرا از Bucks County متعلق به بازگشایی PA. ایستاده با آنها خواهد بود اعضای ساکنان نیوکاسل برابر بیش از حد قرنطینه و پایان دادن به مستند PA.

"من فکر نمی کنم وجود یک نفر در پنسیلوانیا است که می خواهم به در تام گرگ کفش. این امر می تواند یک کار بسیار دشوار است" Bellis گفت: اما او نا امید شده است که فرمانداران در آمریکا دیگر در حال ایجاد یک استراتژی با گرگ, اما او را به استثنای رای دهندگان خود را.

"آنها بخشی از این گفتگو اما ما نه" Bellis گفت. "ما نمی خواهیم در کفش خود را, اما ما نمی خواهیم به بخشی از این گفتگو است."

Wolf مشخص شده مرحله به مرحله برنامه جمعه هر چند بدون یک جدول زمانی برای دولت بازگشایی.

'باز کردن کسب و کار شما

بازگشایی پنسیلوانیا یک گروه کارش را با سه تن دیگر نمی خواهد شرکت در روز دوشنبه تجمع است اما ایجاد یک تماس به اقدام های خود نیت "به طور رسمی از سرگیری عملیات کسب و کار به عنوان از آوریل 1."

آن طومار می گوید: "صاحبان کسب و کار باز کردن کسب و کار شما. دنبال دستورالعمل CDC تامین اجتماعی فاصله. عمل به هنجارهای اجتماعی از بهداشت مناسب و مایع. اگر شما در حال مواجهه با یک افسر درگیر نیست. قبول خود را خوب و تماس با یک وکیل. ما باید قدرت ایمنی در اعداد است."

گروه, سازمان, کرک Durbin صاحب یک کسب و کار کوچک است که مجبور به تعطیل کردن. وام نمی تشخص و بیکاری نیست از طریق آمده است.

در Blair County, که در آن او زندگی می کند وجود دارد 14 تایید موارد این ویروس در میان 122,000 مردم است. او را درک نمی کند که چرا مقررات قرنطینه به عنوان سخت برای شهرستان خود را به عنوان آنها را برای دیگر ویروس های سنگین و مکان است.

"من گله است که آنها در حال گوش دادن نیست," او گفت:.

Bellis و د لاس حرس نه دفاع از قطعی تاریخ است اما آنها می خواهند فرماندار به ارائه یک برنامه مشخص برای بازگشایی. هر سه آنها می خواهند مالیات دهندگان به یک صندلی در پشت میز به صدا هنگامی که گرگ باعث می شود تصمیم بگیرد.

مردم آسیب پذیر

د لاس حرس سازمان بازگشایی PA a Facebook گروه در آوریل 13; پنج روز بعد این گروه رسیده بود نزدیک به 27,000. شعار آنها این است: "حفاظت از آسیب پذیر است. باز کردن اقتصاد است. قهرمان آزادی."

آنها به ایجاد یک ویدیو را در مشت خود را در هفته به توضیح ماموریت خود را.

او و Bellis نگران هستند که در حالی که وجود دارد مردم در خطر ابتلا به کروناویروس وجود دارد بسیاری دیگر چپ آسیب پذیر از اقتصادی shutdown.

"هنگامی که ما می گویند ما می خواهیم برای باز کردن اقتصاد آن را میل وال استریت به بزرگتر. ... این همه چیز را با همه زندگی روزانه" Bellis گفت. "این مستند است که صدمه زدن به مردم است."

آنها با درخواست از رسانه ها برای کشف که آسیب پذیر در حال حاضر: سوء استفاده از موقعیت در صفحه اصلی; افراد با درآمد; افراد در معرض خطر که در حال کار در خارج از خانه.

"وجود دارد یک خطر بزرگ برای افرادی که به کار خارج از خانه" ده لاس حرس گفت. "در حال حاضر شما باید بچه ها رفتن به مدرسه و قادر به درخواست برای کمک. آن را فقط به من می دهد لرز برای تمام کسانی که مردم ما در حال پشت سر گذاشتن. ما واقعا از دست رفته است که بینش."

که ضروری است?

جاستین تایلر Wann تماشا ساخت و ساز خرد به توقف در لنکستر جایی که او زندگی و کار می کند. او می بیند که کار ساخت هتل و نوسازی جامعه - به عنوان ضروری به لنکستر آینده.

"من احتیاطی به درجه, اما چه کسی می گویند چه ضروری و چه کسی نیست. ما تا به حال می گویند," او گفت:. "اگر ما مجبور به پوشیدن (ماسک) 24/7 من همه برای آن است. من در خطر اعضای خانواده ... اما شما نمی توانید به تعطیل کردن کسب و کار و انتظار مردم بود و خوب با آن است."

او متعلق به بازگشایی پنسیلوانیا است. یک مضمون مشترک در این Facebook گروه طرح ضروری در مقابل غیر ضروری کارگران و چگونه گرگ انتخاب آنها.

گرگ تصمیم گیری - برخی از دقیقترین در ملت بوجود می آید نظرات تشبیه این قرنطینه به دولت پلیس.

در بازگشایی پنسیلوانیا یک نفر نوشت در قسمت: "مردم آمریکا نیست و اصرار دارد که اقتصاد باز است. مردم آمریکا هستند انتخاب اقتصاد بیش از زندگی است. مردم آمریکا در حال اصرار بر بازگشت به حکومت قانون تحت قانون اساسی و حکومت مردم توسط مردم و برای مردم است."

'در یک حباب'

"ما نیاز به خارج شدن از این" گفت: دولت Rep. اهل الماس (R-لبنان) خواهد بود که در سخنرانی خود در این تجمع روز شنبه.

مثل دیگران الماس است که به دنبال یک بیان طرح از گرگ.

"او نوع در یک حباب" الماس گفت و توضیح داد که گرگ است که صحبت کردن کمی به خود قوه مقننه در مورد برنامه های خود را. "که یک انتقاد از آن مرد. من فکر می کنم او در تلاش برای انجام کار درست اما او را گرفتن نیست به اندازه کافی ورودی و استفاده از ابزارهای ارتباطی در اختیار او."

الماس ماشین دید هولناک با تماس های تلفنی بعد از فرماندار تصمیم گیری کند اما او نه یادگیری در مورد هر یک از کسانی که در پیشبرد.

او به بحث در مورد که در این تجمع اما او همچنین قصد دارد به بحث در مورد مواد غذایی زنجیره تامین است.

"من دو گزارش در 12 ساعت گذشته از مرغ بودن نابود شده چرا که وجود ندارد به اندازه کافی کارکنان نشان دادن به پردازش آنها است."

کسانی که اختلال - و او می داند بیشتر - در نهایت رسیدن به مصرف کنندگان است.

"کسانی که نمی تواند بازسازی بیش از شب" او گفت:.

بهداشت و درمان: یک نظامی قهرمان بازگشت به نیویورک اورژانس برای مبارزه با این ویروس به کشور

تست: Rite Aid اعلام جدید COVID-19 خود سواب تست سایت در شهرستان نیویورک

این تجمع

گرگ گفت: "او آگاه از اعتراض برنامه ریزی شده برای ظهر دوشنبه در خارج از دولت ساختمان کاپیتول.

اعتراض "باعث تاسف خواهد بود اگر آنها در واقع از طریق با آن" فرماندار گفت.

"این را به انتخاب خود. من متاسفم که این اتفاق می افتد در صورتی که در واقعیت اتفاق می افتد چرا که به اندازه آنها با هم متحد شدند و مورد تجاوز و اجتماعی فاصله دستورالعمل آنها در واقع صدمه زدن به خود" گرگ گفت.

تجمع سازمان درخواست هر کسی با توجه به تمرین های اجتماعی فاصله و پوشیدن لباس مناسب و تجهیزات حفاظتی. برای کسانی که نگران ایستاده در نزدیکی جمعیت احساس رایگان به صدای خوک یا گراز در حمایت از یک, Bellis گفت.

"هر یک از ما احساس می کنید که ما مسئول شهروندان است. ما بزرگسالان هستند و می خواهید به درمان می شود چنین گفت:" Bellis نشان می دهد که گرگ دیکته بیش از پیشرو. "ما در حال زندگی در یک جامعه آزاد و شما باید به مردم خود آزادی است که آنها را."

کیم قوی را می توان در رسید kstrong@ydr.com.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن