استاد توييتها مورد COVID-19 استنباط دانشجو نگرانی از بیگانه تن

استاد توييتها باعث UCLA دانشجویان حقوق خود را برای ابراز ترس و نگرانی در میان موارد تبعیض نسبت به آسیایی ها و آمریکایی ها ناشی از COVID-19.

Stephen Baldwin, یک استاد در UCLA School of Law, منتشر شد, یک عذرخواهی برای توییتهایی تداوم بیگانه کلیشه در اواخر Feburary و اوایل آوریل است. یک صدای جیر جیر اول ارسال شده در فوریه. 25 اظهار داشت: “اگر همه ما به سادگی بپرسید آیا شما فکر می کنم ما می تواند چین به ممنوعیت خوردن خفاش civets و دیگر حیوانات وحشی است که در خدمت به عنوان ویروسی میزبان?”

او بعدها ارسال شده در توییتر در مارس 6: “اما من تعدادی از دانش آموزان چینی در کلاس این ترم و من تعجب می کنم اگر یکی از آنها ممکن است به ارمغان آورده اند این ویروس را از چین است. من فرض نمی کند چرا که من می دانم هیچ کس دیگری در (دانشکده حقوق) که مریض شدم اما هنوز… یکی از شگفتی های” با توجه به یک بیماری اخیر او بود.

توییت آغاز شده برای به دست آوردن توجه در رسانه های اجتماعی و ناشی از تعامل با یک دانشجوی حقوق, Alton وانگ.

استاد توییتر حساب شده و حذف شده است.

آسیا/اقیانوسیه جزایر قانون انجمن دانشجویان ارسال نامه سرگشاده ای که محکوم آوریل 6 توییتهایی و شامل یک لیست از تماس های به عمل برای بینبریج از جمله این که او در یک جامعه آنلاین فروم و ایجاد یک عذرخواهی.

“این یک نقض آشکار روح UCLA دانشکده اصول اخلاقی است که ایالات متحده که در دانشکده UCLA نباید تبعیض علیه دانش آموزان را بر اساس نژاد و یا منشاء ملی” در این نامه می خواند.

این اولین بار نیست بینبریج کشیده شده است واکنش به اظهارات آنلاین ساخته شده است. در سال 2011 بینبریج توصیف یک نماینده خدمات مشتری صحبت او با عنوان “یک احمق با یک غیر قابل نفوذ لهجه” در وبلاگ شخصی خود.

بینبریج توییتی عذرخواهی در مورد 2020 توییتهایی قبل از حذف از خود حساب و ایمیل و یک عذرخواهی به APILSA co-صندلی برندان پرات و کنستانس چان با توجه به یکی از پست های وبلاگ. او نیز صادر شده عذرخواهی در وبلاگ خود.

“وجود دارد بدون شک به مراتب بیش از حد بسیاری از گونه های بیگانه ستیزی در این کشور در حال حاضر به خصوص با توجه به شکل ضد و ضد آمریکایی آسیایی تمایلات” بینبریج نوشت. “من بسیار تاسف از جرم داده شده و کمک کرده—البته ناخواسته و سهوا-به چالش کشیدن زمان,” او اضافه شده است.

آمریکایی های آسیایی تبار مجبور به مقابله با فیزیکی و کلامی حملات در طول بیماری همه گیر. حمایت گروه ها و, گزارش محققان شاهد افزایش در گزارش ضرب و جرح به نکته خطوط و روزنامه ها با توجه به نیویورک تایمز.

وجود قانون آموزان از چین بودند که واقعا صدمه دیده توسط توییت چان گفت.

“شما می توانید تصور کنید که برای آنها به خصوص شده از کشور چین و داشتن فقط بازدید (ایالات متحده), این بسیار نامطلوب برای آنها را به دیدن آن توییتهایی,” او گفت:.

بینبریج توييتها پدید آمده در یک زمان که در آن وجود دارد بسیاری از تنش با دانش آموزان چینی, آسیایی, آمریکایی, دانش آموزان و دانشجویان در اینجا دانشجویی ویزای پرات اضافه شده است. وجود دارد یک نگرانی عمومی در مورد سکس’ ایمنی در پردیس, او گفت:.

Shuping دونگ, دانشجوی حقوق, گفت بینبریج توييتها ساخته شده او را احساس بدی چون او از ووهان چین. استاد کلمات حاکی از آن است که مردم چین هستند, ویروس, او گفت:.

دونگ گفت: او در حال حاضر به عنوان خوانده شده بسیاری از نفرت نظرات خود را در برابر چین و کره و افزود که او فکر می کند داشتن یک UCLA دانشکده حقوق استاد صدای مشابه نظرات می تواند وضعیت را بدتر کند به جای کمک به آن است.

Wanyi زو یک دانشجوی حقوق, گفت که او احساس نا امید در مورد بینبریج ،

بینبریج و دیگران که بالاتر موقعیت اجتماعی و نفوذ خود را فراموش بد تر از آمریکایی ها عادی اگر آنها های سخنرانی نفرت زو گفت: در یک ایمیل به the Daily Bruin.

“ما نمی توانیم سکوت دیگر” زو اضافه شده است.

UCLA School of Law دین جنیفر Mnookin با ارسال بیانیه ای به UCLA دانشکده حقوق جامعه مارس 14 بیان کرد که او قدردانی بینبریج عذرخواهی و او بود که با عرض پوزش برای هر گونه آسیب بینبریج توييتها باعث شده بود.

Mnookin و اداره شده اند در گفتگو با دانشجویان و تشکل های دانشجویی به منظور کشف کردن که چگونه برای ایجاد یک فراگیر و قوی در محیط یادگیری با توجه به بیانیه.

“ما می توانیم – و باید – انجام بهتر” Mnookin می گوید: در بیانیه ای. “در روزهای آینده و هفته های من مشتاقانه منتظر به کار با APILSA, BLSA و دیگران در جامعه ما به ادامه گوش دادن یاد بگیرید و آدرس این مسائل در معنی دار و راه های بتن.”

APILSA انتشار یک بیانیه عمومی همان روز با اذعان به دین بیانیه و بینبریج عذرخواهی.

“ما نیاز به ایجاد یک استاندارد جدید از توانمندی های فرهنگی و تحمل و ما نیاز به پاسخگویی برای زمانی که کسانی که در مواضع قدرت را نقض کسانی که استانداردهای” این بیانیه می خواند.

از آنجا که دین بیانیه مارس 14 منتشر شد, شده اند وجود دارد چند جلسات مربوط به دانش آموزان, دین, مدیران مدارس و دانشکده ها برای پیشبرد گفتگو و شناسایی راه حل گفت: لایحه Kisliuk مدیر اجرایی ارتباطات در UCLA مدرسه قانون است.

هدف از این جلسات این است که برای شناسایی مراحل است که کمک خواهد کرد بهتر برنامه درسی و پردیس آب و هوا تا دانش آموزان و اعضای جامعه از هر زمینه احساس حمایت و احساس استقبال در مدرسه حقوق او اضافه شده است.

“هدف از این جلسات این است که واقعا به حرکت رو به جلو با هم نوع باید همه کار در ایمان خوب و قوی تبادل انداز” Kisliuk گفت.

بینبریج راحت نیست حضور در یک جامعه بزرگ فروم اما او حضور در یک گروه کوچک نشست مارس 19 با نمایندگان از APILSA یک نماینده از آمریکایی های بومی قانون انجمن دانشجویان و برخی از دانش آموزان از چین چان گفت.

جزئیات جلسه محرمانه نگه داشته بودند اما او و پرات شد و خوشحالم که قادر به نمایندگان جامعه صحبت به او چان گفت. آنها نگاه به جلو برای پیشبرد بحث در مورد توانمندی های فرهنگی با او و دیگر استادان او اضافه شده است.

“آیا این آخرین مکالمه بین دانشجویان و استادان در مورد چگونه ما می توانیم همه در انجام بهتر” چان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im