PA دستیار رئیس آتش نشانی از دست می دهد زندگی خود را به COVID-19 در معرض قبل از مقدار شناخته شده بود از ویروس

رابرت E. Zerman صرف بیشتر از زندگی خود به عنوان یک کارمند دولتی است که خدمات او از دست داده و زندگی اش را در این ماه به COVID-19.

او تا به حال افزایش یافته است به موقعیت های بالا در غرب Berks آتش نشانی و Womelsdorf داوطلب آتش و او تا به حال شده است یک EMT غربی Berks آمبولانس و یک داوطلب در یکی دیگر از.

“او در خدمت جامعه خود گفت:” آنتونی Tucci, مدیر اجرایی غربی Berks آمبولانس انجمن که صحبت از طرف Zerman خانواده است. “او همیشه وجود دارد برای کمک به کسی نیاز دارند.”

نهایی خود را, نقش در Robesonia پایونیر شلنگ Co. به عنوان دستیار رئیس آتش نشانی که در آن خدمات خود را در اوایل ماه مارس است که مربوط به قرار گرفتن در معرض coronavirus.

“ما نمی دانیم که دقیقا چگونه آن را به بیرون,” توچی گفت. آن را هنوز هم در حال بررسی است. “در آن زمان هیچ کس با پوشیدن ماسک یا گفتن هر کسی که آنها باید ماسک می پوشند.”

تعجب آور کاهش

Zerman را دو پسر رابرت جی و براندون هر دو کار به عنوان اولین پاسخ دهندگان. در واقع رابرت, قدیمی ترین آثار با Tucci در غرب Berks ساخته شده و خدمه آگاه از پدرش شرط است.

“در واقع من می دانستم که او را به بیمارستان رفت زمانی که او برای اولین بار بیمار” توچی گفت. “ما شنیده می شود او احتمالا آمدن به خانه و سپس او در زمان به نوبه خود برای بدتر کردم و قرار دادن در یک ونتیلاتور.”

او فقط 49 سال هنگامی که او درگذشت در WellSpan خوب سامری بیمارستان در آوریل 16. در اگهی خود خانواده تشکر کارکنان بیمارستان برای گرفتن “بهترین مراقبت از او در طول روز نهایی خود را.”

او پشت سر همسر خود را از 26 سال گرتا, خود, دو پسر, دختران در قانون و دو نوه.

صفوف گرفت و بدن خود را از خوب سامری از طریق Berks County کله کفن در Shillington. در طول راه صدها نفر از رفقای خود در ایستاده بود با توجه به صفوف گذشت.

درد یک رفیق

در پایان که در صفوف منظم برای Zerman دوست خود بود از 25 سال توچی بود که مفتخر به دیدن غلیان احساسات از برادران و خواهران خود در سرویس اما غمگین بیش از حد.

“شما می توانید خود را در این” توچی گفت. “این باعث تاسف من می دانم که یک کمی قدم اشتباه یک چیز کوچک. ما نمی دانم هر چیزی در مورد این اشکال اما آن زمان کسی در خیلی جوان از سن.”

در حالی که آمبولانس و ماموران آتش نشانی در حال حاضر به طور کامل مجهز به ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی خطر است که همیشه بخشی از اولین پاسخ دهندگان’ زندگی.

“ما در حال انجام همه چیز را که ما می توانیم برای محافظت از خودمان را از هر راهی که ممکن است” توچی گفت.

Kenneth پرتو معاون ارشد رئیس جمهور برای آتش نشانی Association of Pennsylvania, نمی دانم Berman, اما در این گفت: “ما ارسال دعاهای ما به همه مردم در خط مقدم است که نیاز به نماز ما که آنها خواهید بود بیش از تماشا و مراقبت از گرفته شده.”

پرتو 76 داوطلبان با پالمیرا آتش نشانی در حال حاضر به عنوان کاپیتان از آتش ،

در حافظه از باب Zerman

“من سرپرست او. من یک امدادگر شریک زندگی خود را. من یک دوست از او” توچی گفت.

یک مرد خوشگذران او “باب” را به دوستان خود.

“او وجود دارد برای همیشه شما را ترک یک لبخند شما را بالا ببرد تا زمانی که شما به آن نیاز,” توچی گفت.

برای کمک به این خانواده با هزینه های کمک های مالی ممکن است ارائه شود به غربی Berks آمبولانس انجمن 2506 بلمونت Ave, West چمن, PA 19609.

همچنین برای تمام آتش نشانی و آمبولانس شرکت های ضربه سخت stay-at-home سفارشات لغو شده خود را جمع آوری کمک های مالی می تواند ارائه شده به آنها را به طور مستقیم. پرتو گفت که بسیاری از آنها در مالی مبارزه است که به پایان رسیده است برای برخی با ادغام به دیگر آتش شرکت.

کیم قوی را می توان در رسید kstrong@ydr.com.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im