Op-ed: در میان نامشخص زمان و یک انتخابات آینده داشته باشیم در انتخاب کلمات خود را

من شده اند این دین برای دانش آموزان در UCLA برای پنج سال و بالاتر در آموزش و پرورش حرفه ای برای 20 سال است. در

توسط ATROTICNEWS در 13 اردیبهشت 1399

من شده اند این دین برای دانش آموزان در UCLA برای پنج سال و بالاتر در آموزش و پرورش حرفه ای برای 20 سال است. در تمام سال در خدمت دانشگاه کالیفرنیا من هرگز شاهد آنچه که ما در حال حاضر تجربه. جهانی و همه گیر است و لازم بی سابقه تغییرات به ما چگونه کار UCLA به عنوان ما سعی می کنید به نگه داشتن به برخی از صورت ظاهر از جامعه در میان این عظیم تغییر و آشفتگی عاطفی آنها به ارمغان بیاورد.

در حالی که تپه های وست وود هرگز واقعا محافظت ما از این تعصبات از جهان خارج محیط آنلاین است که حتی کمتر مناسب برای انجام این کار است.

فقط در چند هفته گذشته ما دریافت گزارش از طبقات جامعه و فضاهای جلسات "Zoombombed." در حالی که نژادپرستی و یهودی ستیزی, بیگانه ستیزی, تراجنسی یا هر شکل دیگری از تبعیض است, جدید, در این زمان این ترکیبات آسیب های ناشی از به طور مداوم زندگی کرده است. این غیر قابل قبول است.

به حدی که ما می توانیم شناسایی دانش آموزان درگیر در این فعالیت ها ما آنها را از طریق روشهای دانشجویی انجام کد. اگر شما شاهد یا تجربه و حادثه از تعصب ما می پرسند که شما گزارش آن را در اینجا.

من به عنوان نگاه به آینده در بقیه بهار سه ماهه من نگران هستم که این احساس سرخوردگی و بی اعتمادی رشد خواهد کرد رویکرد ما به عنوان دانشجو در مقطع کارشناسی دولت در انتخابات است. رسانه های اجتماعی موضوعات پر بحث پر جنب و جوش است که اغلب تبدیل به تند و تیز حملات علیه دانشجویان خاص. این است که جدید نیست. اما در این دنیای جدید آن ترکیبات ترس و اضطراب دانش آموزان در حال حاضر تجربه.

در حالی که ما باید خجالتی و دور از راستگو فکری صادقانه و دقیق بحث ما همیشه باید دنبال یک سیاست اجبار – و نه یک اجبار. در حالی که شادی و یا غم و اندوه از برنده شدن یا از دست دادن این مسابقه در نهایت فروکش تاثیر کلمات و اعمال ما بر دیگران را ندارد. و در حالی که این دانشگاه ساخته شده بود به خانه سالم و اغلب گرم, بحث, آن را نیز طراحی شده به عنوان یک محل که در آن همه ما می تواند لکنت زبان یاد می گیرند و رشد می کنند. ما باید به یکدیگر اجازه به خطاپذیر به اشتباهات و یادگیری از آنها را.

و ما نمی توانیم اجازه دهید ما تمایل به انجام آنچه که ما واقعا بر این باورند که بهترین ها را برای جامعه ما به نوبه خود ما را به افراد متعصبی; است که بیش از حد بالا قیمت به پرداخت هزینه برای یک صندلی در شورای جدول.

در حالی که مدیران دانشگاه نمی تواند و نباید تاثیر نتایج انتخابات, من می خواهم به شما یادآوری می کنند که فقط به خاطر اینکه شما می گویند یا انجام چیزی معنا نیست که شما باید می گویند و یا انجام آن است. مطالب ارسال شده در اینترنت ممکن است ویروسی در راه شما پیش بینی نیست و شما به دنبال برای سال آمده است. قبل از درگیر شدن در رسانه های اجتماعی از من بپرسید که شما مکث و در نظر گرفتن تاثیر کلمات خود را.

اگر این زمان به ما آموخت هر چیزی آن است که بحران می تواند بهترین و بدترین از هر یک از ما. من امیدوارم که این انتخابات به ارمغان می آورد بهترین در ما جامعه دانشجویی.

Blandizzi است که دین برای دانش آموزان در UCLA.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب