اوباما: "چرا تهمت هرگز جمهور – من نوار"

"من گفته bugged برج ترامپ در حالی که تهمت بود یک نامزد برای انتخابات و من باید بگویید بله او را سزاوار نیس

توسط ATROTICNEWS در 24 اردیبهشت 1399
obama FBI spy Trump

"من گفته bugged برج ترامپ در حالی که تهمت بود یک نامزد برای انتخابات و من باید بگویید بله او را سزاوار نیست به رئیس جمهور بود و نه پس از آنچه من شنیده ام" رئیس جمهور سابق باراک حسین (ع) نازل شده در روز سه شنبه.

ما همیشه برای شنیدن آن نوار, و اگر اوباما با ثبت هر چیزی نامطلوب او باید فاش کردن جزئیات.

"با شما تماس او تفلون همین. من شخصا نظارت اشکالات و حکم FISA شنود عملیات. گه من شنیده ام اگر آن را به اطلاع عموم خواهد او را از نوار چسب دان!" اوباما اضافه شده است.

Obamagate

هیچ کس جرأت به واقع سوال قانونی از آنچه اوباما گفته بود با شنود مغلوب ساختن پیشی جستن تلفن و اما سوال باید یک روز پاسخ داده شود.

"شما تا کنون صرف ساعت ها و روزها در یک ون پارک شده در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن برج? ون بوی کهنه قهوه, farting, burritos و پا. ما می تواند بشنود یک قطره پین در جای خود و هنگامی که او گاهی اوقات farted در نزدیکی دستگاه های شنود ما فکر کسی تا به حال اجازه دهید یک نارنجک. تمام من به تو این است که Melania اطاعت دونالد مانند اروپای شرقی برده است. مانند او می گوید او را به نشستن بر روی زمین چرخش روی سر او سپس فریاد مانند یک سگ است و او آن را بدون سوال. آرزو می کنم من می تواند همین کار را با مایکل. سپس مغلوب ساختن پیشی جستن را پرتاب او بیست دلار و به او بگویید که برای خرید یک مخروط. من نمی توانم روسی صحبت می کنند اما ما برخی از مسائل جدی."

به نظر می رسد با وجود این تهدیدات عقب و جلو رفتن رئیس جمهور تهمت است تا حدودی در چراغهای جلو و اقدام علیه دشمن قدیمی خود در این الکی ادعا می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن