NFL Mock Draft 2020: که در آن UCLA فوتبال را خروج بازیکنان ممکن است در نهایت

UCLA football نزدیک به یک دوجین خروج بازیکنان که امید به برداشتن قدم بعدی در پیش نویس NFL در طول تعطیلات آخر هفته اما تنها تعداد انگشت شماری هستند به احتمال زیاد به شنیدن نام خود را به نام.

در حال اجرا پشت جاشوا کلی cornerback Darnay هلمز و تنگ پایان Devin Asiasi باید به طور منظم ساخته شده در ظاهر مسخره پیش نویس این بهار. با نگاه به طور کلی پیش بینی NFL سراغ ترکیب نتایج و فهرستی متناسب با ورزش, ویرایشگر سام Connon ساخته شده خود را بر میدارد که هر یک از آنها را باد می تواند.

Darnay هولمز cornerback

(Kanishka Mehra/Assistant Photo editor)
(Kanishka Mehra/دستیار Photo editor)

R. J. White, CBS Sports: شماره 80 به طور کلی لاس وگاس Raiders
چاد رویتر, NFL.com: No. 84 به طور کلی لوس آنجلس قوچ
کوین Hanson, Sports Illustrated: شماره 95 به طور کلی Denver Broncos
وینی Iyer, Sporting News: No. 97 کلی کلیولند براونز
لوقا Easterling پیش نویس سیم: شماره 112 به طور کلی لوس آنجلس شارژر
Dane Brugler های ورزشی: شماره 143 به طور کلی Atlanta Falcons
Matt Miller, Bleacher Report: شماره 173 کلی میامی دلفین ها

هلمز آمد به وست وود به عنوان یک بالا-سه دفاعی در این کشور و در حالی که او ممکن است زندگی می کردند تا این که اعتیاد به مواد مخدره او هنوز هم موفق به باقی می ماند مولد.

هلمز’ ابزارهای فیزیکی نمی گیری تا به ملت گیرنده به عنوان سابق پنج ستاره جذب شد به طور منظم سوخته خارج اعداد اولیه در junior فصل است. او نشان داده است خوب توپ غرایز در او سه سال با برونز, اما, به عنوان او متصلب تا هشت interceptions و 28 پاس خیز دال در 35 بازی با این برنامه است.

مربی تراشه کلی گفت: تیم NFL به او گفته اند آنها با استفاده از برنامه ریزی هلمز به عنوان یک nickelback به جای مستند 1-در-1 گوشه UCLA از او خواسته می شود. که باید نقش بهتر مناسب برای هولمز در حال حرکت رو به جلو خود را به عنوان 5-پا-10, 195 پوند قاب مجموعه او را به خوبی به عنوان یک فعل اسلات گوشه در سطح بعدی.

اندازه او ممکن است مانع از مهارت های خود را پوشش در دانشگاه, اما او با سرعت در حال اجرا در سراسر زمین در یک نقش جدید می تواند انجام شگفتی برای خود NFL توسعه است. هلمز’ 4.48-دوم 40-حیاط داش به عنوان رتبه 12 را در میان 29 گوشه که زد آن را در NFL سراغ ترکیب اما chasedown مجبور اشتباه در برابر آریزونا در سال 2018 نشان داد خود را نخبگان در بازی سرعت.

تیم های مانند آتلانتا فالکونز و دالاس کابوی ها که به شدت نیاز به یک ردیف 1 گوشه ای به احتمال زیاد به یکی زود و ممکن است بزرگ متناسب برای پیش بینی nickelback مانند هلمز.

لاس وگاس اظهارات’ عبور از دفاع در رتبه پایین نیمی از لیگ را در عبور متری و تکمیل درصد مجاز در فصل گذشته بدین معنی که می تواند علاقه مند به اضافه کردن یک دفاعی به عقب. با مربی جان weather underground در راس و حق رای دادن در حال حرکت به یک بازار جدید این سقوط آنها می تواند زرق و برق دار و توهین آمیز انتخاب اولیه در پیش نویس و صبر برای رسیدگی به نیازهای خود را در ثانویه است.

اظهارات معامله شده بود در محل به نشانه cornerback الی اپل این offseason, اما آن را به هم ریخت و آنها شده اند قادر به پیدا کردن یک جایگزین. با سیب روی میز لاس وگاس می تواند به نوبه خود هلمز ” که اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه.

Connon را انتخاب کنید: شماره 91 به طور کلی لاس وگاس Raiders

جاشوا کلی در حال اجرا بازگشت

(Daily Bruin file photo)
(Daily Bruin فایل عکس)

R. J. White, CBS Sports: شماره 119 به طور کلی Atlanta Falcons
وینی Iyer, Sporting News: No. 126 کلی لس آنجلس قوچ
Dane Brugler های ورزشی: شماره 128 به طور کلی لوایح بوفالو
کوین Hanson, Sports Illustrated: شماره 152 به طور کلی Carolina Panthers
Matt Miller, Bleacher Report: شماره 162 کلی, Washington Redskins
چاد رویتر, NFL.com: No. 166 به طور کلی Detroit Lions
لوقا Easterling پیش نویس سیم: No. 192 به طور کلی Green Bay Packers

2020 پیش نویس پر از پشت در حال اجرا و این خبر خوبی نیست به صورت کلی.

وجود دارد ممکن است در آینده ستاره پشت در کلاس اما کلی یکی از نزدیک به یک دوجین halfbacks با تولید و جامد ناملموس به نام او.

ویسکانسین جاناتان تیلور گرجستان D’Andre سویفت, ایالت اوهایو است, J. K. Dobbins و فلوریدا دولت مخفی Akers به رخ کشیدن سقف بالاتر و آمار بهتر از کلی نیز در حالی که حمل بیشتر به رسمیت شناختن نام.

است که برگ های سابق راه رفتن به آن را از نبرد با آریزونا دولت Eno بنیامین بوستون کالج ع دیلون یوتا زاک خزه و دیگران به صورت یک نقطه در وسط این پیش نویس است. کلی ثابت کرده است او دارای ضریب هوشی و دست ها را به خوبی دریافت اما عدم وجود خود را از تولید به عنوان یک پاس گیر خواهد شد به احتمال زیاد برگزار می شود در برابر او. بنیامین و خزه باید هر دو ثابت متنوع تر چشم انداز – با هر یک از آنها racking تا 300-به علاوه دریافت متری در فصل گذشته – در حالی که کلی برداشت فقط 71 متری در 11 جلب در سال 2019.

کلی بود و هر پایین پشت در اما او به احتمال زیاد نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن که در روزهای یکشنبه. او جذاب ترین صفات توانایی های خود را به خواندن سوراخ و حمل مدافعان اضافی متری و او در پروژه ها به عنوان یک هدف خوب-خط و زود به پایین به عنوان بخشی از یک مایع در حال اجرا به عقب کمیته.

شیرها دیترویت یک تیم است که می تواند با استفاده از یک بازیکن از کلی استعداد به عنوان آنها در حال حاضر Kerryon جانسون که اکسل می تواند به عنوان یک گیرنده و سوم به پایین بازگشت اما فاقد توانایی به پایان کردن درایوهای.

آبرن محصول تنها گل سه عجله touchdowns در هر یک از دو فصل NFL و دیترویت می تواند در بازار برای کسی مثل کلی که می تواند پایان کردن درایوهای بیشتر به طور مداوم.

جانسون به اندازه کافی خوب است برای جلوگیری از این شیرها از تهیه پیش نویس دیگر در حال اجرا بازگشت در اوایل اما داده های اخیر آسیب تاریخچه دیترویت است به احتمال زیاد به او کمک برخی از در backfield با یک روز-سه انتخاب است.

Connon را انتخاب کنید: شماره 149 به طور کلی Detroit Lions

Devin Asiasi, تنگ, پایان

(Axel Lopez/Daily Bruin senior staff)
(Axel لوپز/Daily Bruin ارشد)

R. J. White, CBS Sports: شماره 107 به طور کلی Cincinnati Bengals
Matt Miller, Bleacher Report: شماره 111 به طور کلی Houston Texans
Dane Brugler های ورزشی: شماره 123 به طور کلی Dallas Cowboys
کوین Hanson, Sports Illustrated: شماره 131 کلی آریزونا کاردینالز
چاد رویتر, NFL.com: ردیف 143 به طور کلی, Baltimore Ravens
لوقا Easterling پیش نویس سیم: شماره 182 به طور کلی Detroit Lions
وینی Iyer, Sporting News: شماره 189 به طور کلی Jacksonville Jaguars

تعداد تنگ می رسد پیش نویس رفته است و یا در آنجا ماند و حتی هر سال پس از سال 2016 و Asiasi است در نزدیکی قفل برای پیوستن به 2020 کلاس این آخر هفته.

Asiasi است و در سطح حرفه اندازه, اندازه گیری, در در 6 فوت و 3 اینچ و وزن 257 پوند است. او می تواند با از دست دادن کمی از وزن اما Asiasi یک NFL بدن بدون توجه به آنچه.

با وجود ظاهر خود را به عنوان یک مسدود کردن تنگ پایان Asiasi زد 4.73-دوم 40-حیاط داش در ترکیب خوب برای هفتم در میان تنگ به پایان می رسد – و 641 دریافت متری در 2019 رتبه نهم در موقعیت خود. او توانایی جهش و چابکی ترک مورد نظر زیاد باشد اما او هنوز هم یک بدن با یقین دست.

خود را از سقف نمی کند رویکرد معاصران خود را در سال جاری پیش نویس مانند LSU را Kate Moss یا نوتردام را کول Kmet. اما خلاق حمله هماهنگ و اختصاصی آموزش کارکنان می تواند در قالب Asiasi به یک سلاح.

جدید انگلستان میهن پرستان جا که توضیحات داشتن معامله تنگ پایان راب Gronkowski به خلیج تمپا Buccaneers در روز سه شنبه.

مربی لایحه Belichick و توهین آمیز هماهنگ کننده جاش تیم mcdaniels تجربه با دو تنگ پایان مجموعه در گذشته اما با Gronkowski رفته و بنیامین واتسون بازنشسته آنها نیاز جدید گالری به برق وصل کردن به سیستم خود را.

میهن پرستان را بیشتر آشکار سوراخ در دو طرف توپ که آنها به احتمال زیاد خواهد شد آدرس اولیه تنظیم آنها را به انتخاب یک پایان بعد از آن در پیش نویس است.

Connon را انتخاب کنید: شماره 172 کلی, New England Patriots

بهترین از بقیه

(Daniel Leibowitz/Daily Bruin staff)
(دانیل Leibowitz/Daily Bruin کارکنان)

با وجود این واقعیت است که برونز را دو رقمی داوطلبان واجد شرایط برای این آخر هفته را پیش نویس آن را به نظر می رسد تنها آن سه به پایان خواهد رسید تا گرفتن برداشت.

Linebacker Krys بارنز خورد به دور پنجم از WalterFootball.com’s هفت دور mock draft, اما این تنها ظاهر در هر عمده مسخره. کیکر JJ Molson به دست آورده و دعوت به ترکیب در فوریه اما تنها دو kickers شد پیش نویس در سال 2019 و يزد در حال حاضر چهارم-رتبه چشم انداز در موقعیت خود را با توجه به CBS Sports.

رئیس مرکز Tagaloa بود در فصل فهرست پیگیریهای من برای Rimington جایزه داده شده به ملت مرکز و کمک به هموار کردن راه به صورت کلی در دوم مستقیم 1,000-حیاط فصل لنگر وسط خط حمله واحد بود که به طور مداوم در شار. Tagaloa احتمالا دچار بزرگترین ضربه توسط از دست رفته در دانشگاه UCLA لغو pro روز به عنوان دو فصل در مرکز دقیقا نمی دهد تیم بزرگترین اندازه نمونه برای دیده بانی او را به اندازه کافی.

هر سه احتمال امضای قرارداد با تیم NFL به عنوان undrafted رایگان عوامل و خام جانباز linebackers مانند Jason Harris, Keisean Lucier-جنوب جاش جنگل و Lokeni Toailoa می تواند کوتاه حضور در کمپ به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im