عنوان جدید IX قوانین برای بهبود فرآیند توجه برای دانش آموزان متهم به سوء رفتار جنسی

وزارت آموزش ایالات متحده منتشر شد عنوان جدید IX قوانین چهارشنبه در چگونه مدارس و کالج ها باید رسیدگی به اتهامات سوء رفتار جنسی.

نهایی مجموعه ای از قوانین است که به جای در ماه اوت به حقوق بیشتر برای کسانی که متهم به سوء رفتار جنسی. وزارت آموزش و پرورش برای اولین بار منتشر شد پیشنهاد قوانین در نوامبر سال 2018 است.

وزارت آموزش و پرورش وزیر بتسی DeVos اعلام کرد او شروع به بررسی عنوان IX قوانین که منع تبعیض بر اساس جنسیت در بودجه فدرال برنامه در سال 2017 پس از این ادعا روند فعلی نمی دهد متهم با توجه روند.

قوانین جدید تعریف آزار جنسی شامل بجای آزار و اذیت توسط یک مدرسه, کارمند, تجاوز جنسی, دوستیابی, خشونت, خشونت خانگی و وسیله.

در تلاش برای اطمینان حاصل شود دادرسی برای متهم در قوانین نیاز مدارس به ارائه حقوق برابر درخواست تجدید نظر برای هر دو طرف از یک عنوان IX پرس و جو.

کالج ها نیز نیاز به نگه دارید زندگی می کنند جلسات که اجازه می دهد هر دو قربانیان و متهم به عبور-بررسی اعتبار. علاوه بر این مدارس فقط ملزم به بررسی شکایت از طریق یک فرایند رسمی.

اما بازماندگان لازم نیست برای آمدن چهره به چهره با متهم و یا پاسخ به سوالات مطرح شده توسط متهم در دادرسی.

قوانین با هدف محافظت از کسانی که متهم به سوء رفتار جنسی از اینکه به ناحق تحت پیگرد قانونی قرار DeVos گفت: در آزادی مطبوعات.

“بیش از حد بسیاری از دانش آموزان از دست داده اند و دسترسی به آموزش و پرورش خود را به دلیل مدرسه خود را نامناسبی در پاسخ هنگامی که یک دانش آموز شکایت از آزار و اذیت جنسی و یا تجاوز جنسی” DeVos گفت.

دانشگاه کالیفرنیا در دفتر رئیس جمهور, UCLA و UCLA عنوان IX دفتر نیست پاسخ فوری به درخواست برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im