بازی جدید کمیسیون پادکست ویژگی های بلیک شلتون صحبت شکار بوقلمون در بهبهان.

York Daily Recordمنتشر شده 2:02 PM EDT May 27, 2020با توجه به انتشار اخبار این پنسیلوانیا بازی کمیسیون به تازگ

توسط ATROTICNEWS در 9 اردیبهشت 1399

با توجه به انتشار اخبار این پنسیلوانیا بازی کمیسیون به تازگی راه اندازی پادکست جدید, "تماس از خارج از منزل" یک سری از قسمت های متمرکز بر حیات وحش و شکار و زیستگاه و حفاظت از محیط زیست در سراسر کیستون دولت است. پادکست است که میزبانی بازی کمیسیون مدیر بازاریابی و جهان, ترکیه خواستار قهرمان مت Morrett.

"ما واقعا هیجان زده و مفتخر به اشتراک گذاری این پادکست با کسانی که عشق پنسیلوانیا حیات وحش آنجا که ما در بازی کمیسیون گفت:" Morrett. "شنوندگان را دریافت نگاه کردن به درون به چگونه حیات وحش موفق شده است در اینجا در پن جنگل و امیدوارم به دست آوردن یک حس جدید از دانش و غرور در خود دولت حیات وحش سازمان است."

سه قسمت منتشر شده در رابطه با ایالت پنسیلوانیا بهار پرخوری فصل از ویژگی های چند شناخته شده ترکیه شکارچیان: موسیقی کشور سوپراستار بلیک شلتون "جمع آوری استخوان" بنیانگذار مایکل Waddell و بازی کمیسیون, مدیر اجرایی, Bryan Burhans.

سه "تماس از خارج از منزل" قسمت به شرح زیر است:

  • قسمت 1: "ما از شکارچیان میراث ما عمیق است" شامل Bryan Burhans در دسترس در حال حاضر.
  • قسمت 2: "گرفتن نسل بعدی دست در خاک" شامل بلیک شلتون, موجود در پنج شنبه, آوریل 30.
  • قسمت 3: "نمی تواند به توقف شکار" شامل مایکل Waddell در دسترس خواهد بود در روز پنج شنبه, مه 7.

قسمت آنلاین در دسترس هستند www.calloftheoutdoorspgc.com. شنوندگان همچنین می توانید اشتراک و دانلود قسمت های پادکست در اپل پادکست, Google Play Store, Spotify و Stitcher.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن