ناپولیتانو دیگر UC روسای نگاهی به 10% کاهش پرداخت در پاسخ به بحران بودجه

رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو و تمام 10 UC روسا را داوطلبانه 10% کاهش پرداخت در سال آینده و

توسط ATROTICNEWS در 30 اردیبهشت 1399

رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو و تمام 10 UC روسا را داوطلبانه 10% کاهش پرداخت در سال آینده و در پاسخ به مشکلات مالی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ناپولیتانو گفت: در نامه ای به UC جامعه در روز دوشنبه که UC نیز یخ حقوق برای nonunionized کارکنان و nonstudent دانشگاهی منصوب سال آینده به معنی این کارکنان را حقوق و دستمزد را افزایش می دهد.

UC دانشگاه و دفتر رئیس جمهور نیز در حال توسعه بودجه سناریو که پیش بینی کاهش برای سال مالی آینده و به دنبال کاهش هزینه ها بود و از طریق از بین بردن غیر ضروری سفر ناپولیتانو گفت.

"ما همچنان به همکاری نزدیک با ایالت کالیفرنیا و دولت فدرال برای تضمین هر و همه بودجه اضافی در دسترس برای کمک به آدرس کمبود" ناپولیتانو گفت. "بیشتر از بودجه تعیین شده برای کمک های مالی دانشجویی و در حالی که ما سپاسگزار برای کمک های مالی ما پیش بینی نیست کامل بازپرداخت برای ما ضرر و زیان است."

این دانشگاه در حال حاضر با آن روبرو از دست دادن مالی تقریبا $1.2 میلیارد دلار از اواسط ماه مارس تا آوریل قبل از فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اعلام کرد 10 درصد کاهش به بودجه دولت برای کالج ها و دانشگاه های خود تجدید نظر بودجه پیشنهادی در روز جمعه. برش را کاهش می دهد UC بودجه توسط $372 میلیون.

دانشگاه کالیفرنیا Board of Regents تشکیل خواهد شد از شنبه از طریق شنبه برای بحث در مورد اثرات COVID-19 در میان دیگر کسب و کار.

UC مدارس هنوز به تایید برنامه های خود را برای آموزش برای 2020-2021 سال تحصیلی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن