پرستار بچه امور خارجه: مردم باید گفت که چگونه به انجام همه چیز توسط دولت

اگر شما تا کنون فکر چگونه شستشوی مغزی و گنگ اکثر مردم فقط با خواندن جریان اصلی مقاله را در چند روز گذشته. اح

توسط ATROTICNEWS در 24 اردیبهشت 1399

اگر شما تا کنون فکر چگونه شستشوی مغزی و گنگ اکثر مردم فقط با خواندن جریان اصلی مقاله را در چند روز گذشته. احاطه شده توسط یک پرستار بچه خارجه توده ها هستند clueless در sheeple با هیچ شکل فردی فکر می کردند در بین آنها است.

این است که اگر مردم نیاز به توان گفت که چگونه به انجام همه چیز را کجا بروند و چگونه راه رفتن و چگونه عمل می کنند, چگونه برای رفتن به محل کار چگونه به رفتن به کار می کنند و چگونه برای به دست آوردن برخی از لعنتی حس مشترک.

"این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که سوسیالیستی پرستار بچه دولت اجرا شده است, شایع برای چند دهه گذشته است. این sheeple آنقدر شستشوی مغزی آنها نیاز گاییدن دولت به آنها بگویید که چگونه برای شستن جوراب خود را و یا انتخاب کنید بینی خود را. اگر نه روزانه, بخشنامه در, بهترین راه برای از بین بردن الاغ خود را به sheeple صبر delirious با لذت گوش خود را خراشیده و برای این اطلاعیه آمده از طریق راههای هوایی" یک مفسر نشان داد.

این وابستگی دولت به دیکته کردن همه چیز را به توده ها باید امیدوارم یک روز بود نقض طوری که مردم می توانند یک روز برای خود فکر می کنم.

به جای کندو ذهن چگونه در مورد یک بیت از فردی فکر ؟

به جای همه بیرون آمدن از درب های خود را کف زدن inanely مانند پنگوئن ها هنگامی که به شما گفته به, چگونه در مورد امتناع برای یک روز و نشستن بر روی مبل خود را می گویند با تشکر از شما بی سر و صدا تحت نفس خود را به رقص بیمه خدمات درمانی پرستاران و پزشکان و سپس با خواندن کتاب خود را.

سطح شستشوی مغزی در کشور دیده می شود هر روز lemmings و سوالات احمقانه به وزرا که دست خود را نگه دارید در هر نقطه.

آن را یک بیماری همه گیر آن را دریافت ؟ اگر شما خودتان را در دسترس به هر نوع جمعیت شما را در معرض خطر ابتلا به COVID-19 ویروس و انتقال آن و به نفر بعدی. که همه شما نیاز به فاک می دانم نه کارهای احمقانه.

شما باید راه اندازی شده اند را با خود ماسک مناسب در ماه ژانویه است. در انگلیس مردم به فکر گرفتن آنها در حال حاضر است.

توقف این nanny state گه و مردم باید مجاز به انجام آنچه آنها می توانند برای زنده ماندن. ترک وزرا و PM به تنهایی برای آنها کافی بر روی صفحه خود را به هر حال. فقط آنها را از تنهایی.

رشد!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن