هنرمندان موسیقی تغییر لحن برای مقابله با لغو شد نشان می دهد تولید محدود

خالی سالن های کنسرت به عنوان فراموش نشدنی یادآور COVID-19 گسترده اثر به عنوان ضبط هنرمندان و چهره های آینده.

کارشناسان پیش بینی است که مکانهای ممکن است باز دوباره تا سقوط 2021. باطل را نشان می دهد و اقامت در خانه دستور نه تنها هزینه مستقر در لس آنجلس هنرمندان ارتباطات معنی دار با طرفداران در طول اجرای زنده بلکه هزینه آنها ثبات مالی خود را. Lexi آبیلس حرفه ای شناخته شده به عنوان شما را دوست دارم بعد گفت: انفرادی طبیعت قرنطینه ساخته شده است آن را دشوار است برای او برای پیدا کردن انرژی خلاق را به موسیقی است.

“این آسان به عنوان یک هنرمند به احساس می کنید مانند شما نوع از روز خود را فقط به هدر رفتن دور و واقعا از انجام آنچه که ما به معنای آن بدیهی است که برای نوشتن و موسیقی بازی, موسیقی,” او گفت:.

روال آبیلس ساخته شده است بیش از موسیقی حرفه ای است که بر اساس شدت به اطراف تلاش های مشترک گفت و آنلاین آهنگسازی جلسات نمی تواند در محفظهای قرار دادن اتصال فیزیکی او نیاز دارد الهام بخش است. امروزه او تلاش می کند برای پیدا کردن انفجار انگیزه را از طریق پیاده روی انجام یوگا و چک کردن در با دوستان آنلاین, اما آن را دشوار است به جای ملموس تعاملات و پشتیبانی در هنرمند جامعه, او گفت:.

اما قرنطینه نیز افزایش یافته است دخالت خود را با تمام جنبه های هنری او روند. آبیلس گفت: او در زمان این فرصت برای یادگیری Adobe نرم افزار ویرایش فیلم برای ایجاد خود را ارتقاء تصویری برای جدیدترین EP, “بهشت بدون شما” و همچنین تدریس خودش بیشتر در مورد جنبه های فنی از تولید.

آبیلس گفت: به عنوان یک خبرگزاری مستقل, هنرمند می سازد قرنطینه تجربه سخت تر از بدون معامله و یا رکورد لیبل او می تواند تنها با تکیه بر خود را به شناور باقی می ماند مالی. برای کاهش مشکلات مالی او گفت: او در حال شکل گرفتن های مختلف را از راه دور آهنگسازی فرصت ها و تلویزیون فیلم و نوشتن با امید garnering آینده بازده.

[مرتبط: UCLA نوازندگان حداکثر رساندن نوظهور زمان به دنبال پروژه های جدید فرم های هنر]

قرنطینه است و به همین نهفته باند استریو جین که اعضای آن گفت: این وضعیت به طور کامل تغییر برنامه های خود و گروه پویا. خواننده سیدنی Schmier گفت: برخی از آینده خود آهنگ ناتمام مانده به دلیل عدم مناسب تجهیزات ضبط و تمرین با اعضای دیگر هستند که به طور موقت در خود نگه دارد.

خواهر و درامر میا Schmier همچنین گفت: بسیار مسری طبیعت COVID-19 باعث شده است که بسیاری از استرس های روانی به عنوان او به طور مداوم نگرانی در مورد بهداشت حتی در محیط آشنا.

“من به در و پاکسازی کل استودیو حتی اگر من می دانم که من تنها کسی که در آن فقط در مورد” او گفت:. “این یک اقدام احتیاطی من هرگز واقعا فکر کردم من می خواهم به استفاده از زمانی که تمرین خود من درام.”

اما nerve-wracking واقعیت نیز ساخته شده او را گرامی داشتن, سلامت, خانواده و تولید حتی بیشتر از او قبل از میا Schmier گفت. بدون در نظر گرفتن هنوز هم وجود دارد یک بلندی عدم قطعیت با توجه به آینده سیدنی Schmier گفت: از آنجا که وجود دارد هیچ گفتن چه مکانهای عمل خواهد شد حتی زمانی که اقامت در خانه سفارشات برداشته می شوند.

به یاد داشته باشید یک مطالعه اخیر انجام شده توسط تحقیقات عملکرد و دایره کامل تحقیقات Co. پیش بینی امکان حضور رها کردن برای کنسرت ها و دیگر مکانهای تفریحی. از پاسخ دهندگان 44 درصد گفت: آنها را به کمتر از رویدادهای مهم و 63 درصد افزایش یافته است نگرانی بیش بهداشت ایمنی. اما نیز وجود دارد برخی از امید با 53 درصد پاسخ دهندگان با داشتن یک “مقید کردن میل” برای رفتن به حوادث است که آنها از دست رفته اند.

در این میان هنرمندان شما را دوست دارم و بعد از استریو جین در حال تلاش برای ارتباط مجدد با مخاطبان خود را از طریق livestream اجرای برنامه ها و رسانه های اجتماعی. آبیلس گفت: استفاده بیش از حد این سیستم عامل می تواند ترویج منفی و مخرب افکار, اما تکنولوژی است که تنها راه برای بسیاری از افراد به برقراری ارتباط با دیگران در شرایط فعلی است.

اما برخی از هنرمندان در حال پیدا کردن رسانه های دیگر برای بیان خلاق و تعامل انسان. بانی Bloomgarden این خواننده برای گروه راک دره مرگ دختران گفت: گروه او شده است قادر به دریافت هم به دلیل نگرانی های ایمنی را در فرایند مشارکتی تر جایگزین شده است موجود و شخصی ضبط جلسات. او گفت: این گروه اجتناب از بازی محروم کردن مجموعه ای آنلاین از آنجا که هنری آن هویت مبتنی بر پخش زنده بر روی صحنه است.

“این مثل این است که یک بازیگر که در آن شما باید چیزی بیرون آمدن از یک سال بعد” او گفت:. “آن لحظه است و شما تغذیه از همه قابل لمس انرژی است. آن را مانند یک تجربه دینی.”

[مرتبط: دوم را: لغو کنسرت ها ناراحت کننده به اندازه کافی Ticketmaster نباید آن را بدتر]

این گروه قبلا آماده شدن برای فرار از تور قبل از قرنطینه صورت گرفت به طوری که او گفت: اعضای آن در حال حاضر طوفان مغزی راه حل برای تعامل با مخاطبان خود و حفظ خود است. تا کنون این گروه شده است ساخت هنرهای تجسمی قطعات و فکر فروش آنها در Patreon و Bloomgarden گفت که او شخصا اقدام به استفاده از بیان هنری از قبیل نوشتن مقاله به نگه داشتن او را دارند.

کاهش است و همه را مجبور به ارزیابی مجدد احساسات خود را و اولویت های خاصی وجود دارد روز بدتر از دیگران در این مقابله فرایند بسیار شبیه مرحله از غم و اندوه, او گفت:. و با COVID-19 ساخت برنامه ای در هوا بسیاری از هنرمندان می تواند تنها در انتظار یک آینده امیدوار تر زمانی که آنها می توانند ارتباط با مردم از طریق یک تجربه موسیقی یک بار دیگر.

“این وضعیت این است که مانند یک توپ در انتهای صخره” Bloomgarden گفت. “آن را یا می افتد و یا آن باقی می ماند, اما آن را نمی توان در این نکته برای همیشه لطفا برای. همه چیز خوب خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im