نقد و بررسی فیلم: با وجود آن مفصل انیمیشن 'The Willoughbys' ارائه یک uninspiring کمدی

برای کودکان داخل در قرنطینه "به Willoughbys" ایده آل فیلم – رنگارنگ و سریع گام. برای پدر و مادر خود را ممکن اس

توسط ATROTICNEWS در 4 اردیبهشت 1399

برای کودکان داخل در قرنطینه "به Willoughbys" ایده آل فیلم – رنگارنگ و سریع گام.

برای پدر و مادر خود را ممکن است یک بی فکر متحرک جیغ وداد بازی کردن مملو از بازی کردن می پردازند.

منتشر شده مارس 22 در Netflix بکشد "این Willoughbys" است که بر اساس محبوب کودکان کتاب نوشته شده توسط لوئیس لوری و به پیروی از eponymous Willoughby, clan, خوش, خانواده, زندگی در جامعه مدرن است. اما Willoughby پدر و مادر (مارتین کوتاه و جین رسمی) بدون توضیح نفرت چهار فرزند خود را بارها و بارها غفلت و castigating آنها حتی پرتاب آنها را در یک ذغال سنگ بن. از چپ به دستگاه های خود را چهار مدبر کودکان ایجاد یک سفر بروشور برای متقاعد کردن پدر و مادر خود را به یک سفر خطرناک اودیسه کودکان امید را کشتن پدر و مادر خود را در نتیجه orphaning خود را.

فراتر از این اولیه رانندگی طرح نقطه از "Willoughbys" طراحی باعث می شود کل فیلم یک سفر در خود و برای خود. اگر چه ساخته شده به طور کامل با CGI, مدیر, Kris Pearn می افزاید: تلطیف ظاهر که کاملا بدون درز جایگزین برای کلاسیک claymation. شخصیت' صورت عبارات زیبا و دقیق. خود را گرد چشمان عمق احساسات انسانی در حالی که کوچکترین تنش در گوشه دهان خود را مدیریت می گویند بیش از کلمات همیشه می تواند.

[مرتبط: نقد و بررسی فیلم: 'سونیک خارپشت' طرح های به روز شده برای طرفداران هنوز هم اجرا می شود کوتاه در سرگرمی]

و انسان نیست حتی بهترین و به دنبال شخصیت های فیلم. "این Willoughbys" راوی گربه (Ricky Gervais) ورزشی زیادی بدن و پاهای کوچک و خنده دار شایان ستایش شخصیت که دزد نشان می دهد در طول فیلم 1:32 زمان اجرا.

با وجود این فیلم متوسط طول "به Willoughbys" احساس می کند بسیار کمتر از آن است. هر لحظه بسته بندی شده با عمل و گیج کننده رنگ در امید ایجاد یک داستان جذاب. در حالی که از نظر بصری هیجان انگیز ثابت پریدن از یک رویداد به رویداد رشد می کند خسته کننده و طرح سخت است به تجزیه کردن در زمان به عنوان سنتی روایت است که قربانی برای یک سری از سرگرم کننده است اما آزادانه اخبار مرتبط.

و در حالی که نگاه شخصیت را تحت انسانی خود شخصیتپردازی ضعیف است. هر Willoughby از اعضای خانواده داده می شود یک یا دو صفت است که متاسفانه در محفظهای قرار دادن همه آنها که به عنوان شخصیت. این Willoughby پدر و مادر خودخواه هستند که در هنگام برخورد با افراد دیگر در حالی که حفظ عشق خود را برای یکدیگر. قدیمی ترین برادر تیم Willoughby (Will Forte), مشتاق را به افتخار بازگشت به خانواده خود را به نام و به طور مداوم نگرانی در حالی که خود را خواهر کوچکتر جین Willoughby (آلیسیا کارا) آواز می خواند و رویاهای در مورد آنچه که می تواند باشد. تنها با یک زن و شوهر از ویژگی های شخصیتی خود را به نام این شخصیت دو بعدی در هر راه و آنها موفق به تقاضای همدردی.

این فیلم بیشتر پر شده با استعارههای متعارف که ایجاد آسان-مشاهده فیلم است. کمدی شوخی فلفلی طریق "این Willoughbys" – به معنای رسم کردن خنده ارزان – سقوط تخت به دلیل آشکار خود را تحویل. در خصوص فاحش لحظه unoriginality جین آواز می خواند یک آهنگ در لحظه ای که همه امیدواریم که احساس می کند از دست داد. در حالی که تقریبا به طور قطع به معنای زیبا و دوست داشتنی صحنه احساس رنجور شیرین کشید و ناله که بعد نشان داد که این آهنگ را نجات داد زندگی کودکان است.

آهنگ خود را با این حال یکی از بهترین قسمت فیلم است. ایجاد شده برای این فیلم و انجام شده توسط Cara "من را انتخاب کنید" یک تصنیف تجلیل این فیلم مرکزی موضوع با هم. کارا آواز می خواند آن را به خوبی emoting زیبایی در سراسر آهنگ هر چند شعر ضربه ناخن بر روی سر یک کمی بیش از حد بدیهی است. این آهنگ بدون شک تحمل برای سال آمده است, بر خلاف, در غیر این صورت فراموش شدنی فیلم.

[مرتبط: نقد و بررسی فیلم: "یخ زده II' است که بعد از حق چیزی در دیزنی رویکرد منحصر به فرد به شاهزاده دنباله]

اما what hurts the most برای "Willoughbys" است امتناع خود را به مقابله با جهان سخت تر افراد است. در یک نقطه در این فیلم چهار Willoughby کودکان در حال تقسیم کردن توسط وزارت یتیم خدمات این فیلم نسخه از کودک حفاظتی خدمات. کل داستان با آژانس طول می کشد تا حدود 10 دقیقه از pop-ups ads از آن معرفی شده است بر روی صفحه نمایش به آن گذشته ذکر است در این فیلم است. بنابراین در حالی که این فیلم می تواند بوده ام یک تفسیر در subpar پدر و مادر و دولت منابع برای کودکان نادیده گرفته شده آن را تبدیل به دور از این افراد دشوار است و به جای آن باقی می ماند در آن خط یکثانیه یک uninspiring کمدی.

حتی فیلم پیام مرکزی در برخورد با اهمیت خانواده می آید در سراسر به عنوان یک rip-off. خانواده هم در مواجهه با شرایط غم انگیز بود یک تم در حال حاضر به طور کامل بررسی شده در پیکسار "به بعد" که اوایل سال جاری منتشر شد. گذشته خانواده فیلم را ارائه متنوع تر بحث هم از "Willoughbys" در حالی که Netflix بکشد تولید فقط یک رنگی ظروف سرباز یا مسافر وصله هم به سختی زنده کاراکتر است.

این فیلم می گذرد به عنوان یک مناسب و معقول حواس پرتی برای حوصله کودکان, اما آیا شمارش در "Willoughbys" به رسم مردم با هم حتی در یک زمان مثل این.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن