دانشجویان پزشکی بسیج, تشکیل گروه برای ارائه خدمات رایگان به کارکنان مراقبت های بهداشتی

دانشجویان پزشکی در UCLA در حال بسیج داوطلبان برای حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران در مبارزه با رمان corona

توسط ATROTICNEWS در 25 فروردین 1399

دانشجویان پزشکی در UCLA در حال بسیج داوطلبان برای حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران در مبارزه با رمان coronavirus.

لا COVID-19 داوطلبان ایجاد شده توسط UCLA دانشجویان پزشکی در ماه گذشته در حال حاضر دارای بیش از 300 دانش آموز, داوطلب, که در حال کمک به خانواده های کارکنان مراقبت های بهداشتی رایگان خدمات مانند مراقبت از کودک مراقبت از حیوان خانگی نشسته و کارهای. LACV نیز کمک به ایجاد و توزیع تجهیزات حفاظت شخصی و پارچه ماسک صورت برای کسانی که در معرض بیشترین خطر ابتلا به عفونت.

این گروه متشکل از چهار تیم هر کدام با تمرکز بر یک منطقه مختلف از خدمات: تجهیزات حفاظت فردی, استخدام بهداشت کارگران خدمات مشارکت اجتماعی و ارتباطات است.

این گروه داوطلب شروع به جدا COVID-19 امداد تلاش های به رهبری UCLA دانشجویان پزشکی. UCLA دانشجوی پزشکی و سوم-سال کلاس, معاون رئیس جمهور, سارا Andebrhan رسیده به این دانش آموزان و وصل آنها را به یکی از منسجم مراقبت های بهداشتی ابتکار که شد LACV.

"ما واقعا خوشحال فوران حمایت از جامعه ما برونز در دانشگاه UCLA و ما بسیاری از حامیان داوطلب به ارائه مراقبت از کودک برای کارکنان ارائه را در وعده های غذایی برای کسانی که به کار و کمک در هر راه ممکن برای مقابله با این بیماری همه گیر" گفت: Johnese Spisso جمهور از UCLA سلامت.

Andebrhan اولیه هدف به منظور توسعه یک سیستم پشتیبانی برای دانش آموزان و کارگران با کودکان است. Andebrhan کار با همکار سوم-سال دانشجوی پزشکی و جوان, مادر Elyse کانلی برای ایجاد LACV.

Andebrhan متصل کانلی تا سوم-سال دانشجوی پزشکی مونا دنگ که رسیده به یک موجود COVID-نگهدار برنامه در دانشگاه مینه سوتا به منظور ایجاد یک مدل مشابه در LA.

کانلی و دنگ شد با همکاری مدیران از آنچه در حال حاضر مراقبت های بهداشتی کارگران خدمات تیم. تیم خود را کمک در تطبیق خانواده های کارکنان مراقبت های بهداشتی با داوطلبان که خرید و تحویل مواد غذایی به آنها و ارائه نگهداری و حیوان خانگی نشسته خدمات.

LACV گسترش و شامل تجهیزات حفاظت شخصی مدیریت پس از Andebrhan تماس دیوید گفن دانشکده پزشکی معاون مدیرکل آموزش و پرورش کلارنس Braddock که آگاهانه خود را از تلاش های مشابه توسط دانشجویان سال اول پزشکی مانند افزایش Paneno.

تجهیزات حفاظت فردی تیم که در حال حاضر مدیریت Paneno های مختلفی در حال انجام طرح های از جمله یک برنامه به درخواست کسب و کارهای محلی در بیشتر لا منطقه برای کمک های مالی از تجهیزات حفاظت فردی لوازم مانند درجه پزشکی صورت سپر فولاد لباسهای عینک و N95 ماسک.

"ما در حال تلاش برای دیدن اگر هر گونه کسب و کارهای محلی مانند تو سرو ناخن سالن دندانپزشک دفاتر نساجی و پوشاک سازندگان مایل به کمک به بیمارستان ها نیاز ... به این کسب و کار تمایل به مقدار زیادی از این مواد و آنها تعطیل به دلیل اجتماعی فاصله پروتکل" Paneno گفت.

اگر چه Paneno امید به گسترش تحویل تجهیزات حفاظت فردی در لحظه داوطلب تلاش ها متمرکز بر زیتون مشاهده و بندر UCLA مراکز درمانی و امکانات دو در بیشترین نیاز در UCLA نظام سلامت است.

"همانطور که ما گسترش ما قادر خواهد بود به ارائه منابع بیشتر به بیمارستان های دیگر و همچنین" Paneno گفت. "اما در حال حاضر این دو که رسیده به ما و گفت که آنها بیشترین نیاز در این زمان است."

تجهیزات حفاظت فردی تیم نیز پیشرو تلاش برای ایجاد یکبار مصرف سپر چهره های مورد نیاز توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی در UCLA نظام سلامت است. داوطلبان ایجاد کرده اند نزدیک به 6,650 صورت سپر تا کنون.

Conley, سلامت, مراقبت از کارگر خدمات شرکت-مدیر LACV را آغاز کرده است, جمع آوری کمک های مردمی از طریق GoFundMe برای یک ابتکار جدید در LACV به نام LA COVID غذا سپاه.

این پول استفاده خواهد شد برای خرید حداقل 200 گرم وعده های غذایی در هر هفته برای تمیز کردن موجودی کارکنان بخش اورژانس و داخلی واحد مراقبت پزشکان در یکی از LA ایمنی-net بیمارستان بندر UCLA مرکز پزشکی که در آن کارکنان در درمان برخی از بدحال و اکثر socioeconomically بیماران آسیب پذیر در این منطقه است.

کانلی اضافه شده که کمک های مالی نیز مورد استفاده قرار گیرد به خرید بحرانی اقلام و مواد غذایی برای کارگران بیمارستان درآمد حقوق و دستمزد در یا زیر سرزندگی شاخص شهرستان لس آنجلس کمی و کیفی ابزار است که اندازه گیری کیفیت زندگی و رضایت از ساکنان شهر داده شده است.

"مراقبت های بهداشتی است که به معنای یک تلاش مشترک با بیمار جلو و مرکز پشتیبانی شده توسط یک تیم همکاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی که با استفاده از دانش خود برای رسیدن به اهداف از بیمار" کانلی گفت. "من باور دارم که ما باید واقعا زیبا فرصت واقعا تعامل و خدمت به جامعه بزرگتر قبل از ما کامل پزشکان است."

در حال توسعه LACV, کانلی گفت که او امیدوار است برای ایجاد یک برنامه است که تعامل افراد با جامعه خود اجازه می دهد آنها را برای تحقق بخشیدن به تاثیر این بیماری همه گیر در سطوح مختلف جامعه است.

"چه ما در حال تلاش برای شکستن نهادی دیوار ساختن جامعه بر اساس میل به خدمت و آن را در مورد مبارزه مشترک ما مشغول صرف نظر از حروف پشت نام خود را مانند MD, انجام, یا, NP," کانلی گفت.

Paneno اضافه شده است که دانش آموزان از تمام قابلیت های رشته های مدارس و تشویق به پیوستن به.

"ما در حال کار در پشت سر هم با UCLA اما ما باز به هر مدرسه و هر گروه از دانش آموزان که علاقه مند به کمک در این بحران" Paneno گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن