دانشجویان پزشکی انطباق با چالش های منحصر به فرد ناشی از کمبود در شخص یادگیری

به عنوان دانشکده پزشکی دانش آموزان شرکت در زوم کلاس بعضی از آنها شروع به سوال نتیجه خود را به آموزش و آمادگی خ

توسط ATROTICNEWS در 29 فروردین 1399

به عنوان دانشکده پزشکی دانش آموزان شرکت در زوم کلاس بعضی از آنها شروع به سوال نتیجه خود را به آموزش و آمادگی خود را برای عمل پزشکی در جهان واقعی است.

به دلیل تعطیلی مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری پس از وقوع COVID-19 بیمارستان ها و دانشکده های پزشکی اعمال محدودیت بر خواهد بود که مجاز به ادامه دخالت در روز-به-روز بیمارستان فعالیت است.

در بیانیه صادر شده توسط انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی در ماه گذشته, پزشکی, دانشجویان مجاز به شرکت مستقیم در مراقبت از بیمار مگر اینکه نیاز فوری وجود دارد. رؤسای دیوید گفن دانشکده پزشکی برگزار می شود خود را در سالن شهر به بحث در مورد پزشکی, مدرسه, دانشجو, نتایج و تعیین بهترین حرکت رو به جلو است.

اول و دوم-سال دانشجویان پزشکی صرف بیشتر وقت خود را در کلاس درس با اضافه شدن فرصت ها برای پزشک سایه و preceptorship تجربه که در آن دانش آموزان اختصاص داده شده به یک دکتر که در قطار و مربیان آنها در طول سال گفت: سیمون رنو, یک سوم سال دانشجوی پزشکی. سوم و چهارم - سال عمدتا در بیمارستان است.

دانشجویان سال اول پزشکی در حال حاضر مطالعه تعامل بین عضلات اسکلتی و سازه تا به حال برای تنظیم آنلاین آناتومی کلاس. دانشکده پزشکی آناتومی کلاس تقاضا شناخت دقیق از عضلات ساختار و استخوان در جسد انسان در فرد در آزمایشگاه جلسه تنظیمات.

النا استارک یک آناتومی استاد در دانشکده پزشکی دگرگون شده آناتومی آموزش آنلاین با استفاده از تصاویر دقیق از اجساد در درس او. اختیاری آناتومی آزمایشگاه نیز در دسترس خواهد در پایان تابستان یا اوایل پاییز گفت: معاون مدیرکل آموزش و پرورش کلارنس Braddock.

در سال اول پزشکی دانش آموزان نیز همسان با مربی تمرین پزشکان در لس آنجلس مایل به شرکت در انتخابی آموزشی و سایه گفت: مریم خان اول سال دانشجوی پزشکی در دانشکده پزشکی.

اما preceptorship و مهارت های بالینی ارزیابی را از آنجا منتقل شده آنلاین خان گفت.

"چیزهای زیادی وجود دارد که به دور گرفته شده از فرد در یادگیری و توانایی نظارت و اصلاح در زمان واقعی" خان گفت.

سال دوم پزشکی دانش آموزان را تجربه نکرد همان انتقال به آموزش آنلاین به عنوان آنها در حال آماده سازی برای, United States Medical Licensing Examination مرحله 1.

"ما به پایان رسید برنامه درسی ما به عنوان بحران شروع به انتخاب کنید تا و پس از وارد اختصاصی ما دوره مطالعه برای امتحان بورد گفت:" امین conservation intl دوم-سال دانشجوی پزشکی.

با این حال بسته شدن proctored مراکز تست منجر به عدم اطمینان برای سال دوم دانش آموزان است. در پاسخ UCLA دانشکده رای به تمدید مهلت برای گرفتن تست به صورت کامل در سال Braddock گفت.

پس از مرحله 1 امتحانات هیئت مدیره در حال تکمیل دانش آموزان وارد سال سوم خود را از دانشکده پزشکی در اطراف محور چرخش بالینی و مستقیم مراقبت از بیمار است.

سال دوم دانش آموزان آزمایشی میله میله برای شروع بالینی clerkships در اواسط ماه مه. چرخش بالینی را دگرگون آنلاین در حالی که مراقبت از بیمار متوقف شده است به هیچ عنوان دانشجویان پزشکی مجاز در مراقبت های بهداشتی تنظیمات در این زمان.

آموزش دانشکده در دانشکده پزشکی باید ضبط های مختلف جراحی و آنها را در دسترس برای گروه های کوچک دانش آموزان برای به دست آوردن منحصر به فرد بالینی تجربه Braddock گفت.

ارومیه نیز در ترکیب این مطالعه از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 به سال سوم برنامه درسی, سخنرانی آنلاین در مورد راه آن است که تأثیر مراقبت از بیمار, پزشکی, رنو گفت.

جریان سوم-کلاس سال تا به حال نزدیک به 10 سال تجربه بالینی قبل از COVID-19 بسته شدن. این دانش آموزان این فرصت را به شرکت در فعالیت های یادگیری در انواع تخصص پزشکی است که انجام خواهد شد به دوره اعتبار Braddock گفت.

سال سوم دانش آموزان در درجه اول مربوط به چگونه آنها را ادامه خواهد داد برای یادگیری در مورد فعاليت های بالينی و چگونه آینده اقامت برنامه را ارزیابی آنها.

"مدرسه پزشکی بسیار regimented با کمی انعطاف پذیری" گفت: Elyse کانلی سوم-سال دانشجوی پزشکی. "با سراسر کشور از بسته شدن مدارس پزشکی, من یک مقدار زیادی از عدم قطعیت در اطراف چه می گذرد به اتفاق می افتد برای (من) سال چهارم و چگونه است که رفتن به تاثیر انتخاب های من برای اقامت در حال حرکت رو به جلو است."

بسیاری از چهارم سال به اتمام فارغ التحصیلی و الزامات و کسانی که مایل به فارغ التحصیل های اولیه خواهد بود قادر به انجام این کار Braddock گفت.

با وجود در جریان همه گیر سال چهارم پزشکی دانش آموزان همسان به اقامت برنامه های. UCLA برگزار مجازی روز مسابقه در ماه گذشته که در آن دانش آموزان باز پاکت نامه از طریق زوم های که در آن آنها خواهد بود و هزینه های پزشکی خود را اقامت. رزیدنتی پزشکی برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان برای تبدیل شدن به گواهی پزشکان در تخصص خود را انتخاب و معمولا طیف وسیعی از سه تا هفت سال بسته به تخصص.

کریس career geek یک سال چهارم پزشکی دانشجو گفت: او در حال برنامه ریزی برای پایان ترم خود را در اوایل سال کامل و مورد نیاز در ماه مارس.

Career geek که همسان به بیمارستان کوه سینا در شهر نیویورک برای اقامت خود گفت: او بسیار هیجان زده برای شروع اما همچنان عصبی به دلیل COVID-19 تاثیر در این شهرستان است.

"اگر چه من قصد دارم برای به دست آوردن (به نیویورک) در اواسط ماه ژوئن به شروع اقامت من در جولای 1, من به عنوان ناظر به هر گونه تغییر در آن جدول زمانی" career geek گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب