متی بل ‘درگذشت یک قهرمان مطلق’ در نیویورک. اما 2 سال بعد از قتل او حل نشده است.

کریسمس در سال 2017, متی زنگ سفر به جشن تعطیلات با دو پسرش متی جونیور و جی’Ceon و مادران خود را در خانه پدر و مادر در بالتیمور.

جنی توماس بل مادر گفت: او به یاد می آورد که چگونه همه با هم هست. وجود اختلافات. پسران او گفت: دوست داشتم هر یک از دیگر.

“من به او گفتم:” ما ممکن است یک خانواده سنتی اما ما خانواده,'” توماس گفت. “من خیلی خوشحال شد.”

کمتر از دو ماه بعد در فوریه. 12, 2018, بل ضرب گلوله کشته شد در داخل یک خانه در جنوب پن خیابان در نزدیکی غرب شاهزاده خانم خیابانی در نیویورک در حالی که برگزاری یک 1-سال-کودک قدیمی. او 32. A 17-year-old boy نیز زخمی در تیراندازی.

قتل چندمین بار در سراسر جامعه. در پرشوری Facebook Live, نیویورک تازگی انتخاب شهردار اظهار داشت: “زمانی که شما فقط به طور تصادفی تیراندازی تا مکان های من با خدا, شما در حال رفتن مستقیم به جهنم.” اما بل قتل حل نشده باقی مانده است.

“این اعتقاد ما است که کسی که هدف قرار دادن حداقل یکی از آنها گفت:” افسر درک هارتمن سخنگوی York City Police Department, که اضافه شده است که مردم را نه به جلو آمده با اطلاعات است. “ما نمی زیادی برای رفتن.”

مربوط به: ‘او تا به حال یک قلب خوب’: نیویورک, قتل, قربانی, Matthew بل به خاطر در شب زنده داری شمع

خوشحال خروجی و احترام

متی الکساندر بل متولد شد و در اوت. 14, 1985, در مرکز پزشکی والتر رید ارتش در واشنگتن او یکی از چهار خواهر و برادر — او دارای یک برادر جیسون که شش سال بزرگتر و خواهر کلی و صدفی که 11 سال جوانتر.

مادرش می خواست به نام او متی الکساندر گراهام بل, ادای احترام به مخترع تلفن. اما برای برخی از دلیل — شاید او گفت: آن را miscommunication — نام و نام هرگز آن را بر روی گواهی تولد.

توماس مستقر در فورت مید مریلند با ارتش ایالات متحده. او پس از اعزام به کارلسروهه آلمان با 72 سیگنال گردان خدمت وجود دارد و از سال 1988 تا 1991. خانواده و در نهایت حل و فصل در بالتیمور.

بل او گفت: او کودک است که اغلب صدمه دیده است. در 6 با تثبيت سوپرمن او را در اسکودوی کیپ و فکر کرد که او می تواند پرواز. او فرود آمد بر بازوی خود را و آن را شکست. سپس در 8 یا 9 یک کامیون زباله رفت و در اطراف یک اتوبوس مدرسه او را زده و در حالی که او در حال عبور از خیابان.

“گاهی اوقات او نمی مانند عمل یا صحبت می کنند مثل بچه های بزرگتر که در سطح سن گفت:” توماس که اضافه شده است که پسر او بود به medevaced به بیمارستان جانز هاپکینز. “پس سر خود را آسیب نمی دونم. من می توانید ببینید این تغییر است.”

رشد بل رفت و با نام میانی خود ، اعضای خانواده کوتاه آن را به الکس. اما که به طور ناگهانی تغییر یک روز. “مامان من الکس در حال حاضر,” او گفت که او “من متی.” آنها به صورت مختصر آن را به مت.

توماس گفت که پسرش شاد بود و خروجی و احمقانه فرد است. او احترام. و او به خصوص با خواهر خود را که اکثر مردم فکر مسن تر بودند چرا که آنها “برجسته او را در اطراف.”

بل او گفت: لذت موسیقی و بازی صفحه کلید و درام است. او را به گوش “برخی از همه چیز” اما رپ مورد علاقه او بود — به خصوص هنرمندان از جمله 2Pac and Snoop Dogg. بعد از آن در زندگی پس از بازی چوگان سرپهن و بسکتبال و او را برداشت تا فوتبال.

در سال 2003 بل فارغ التحصیل از وودلاون دبیرستان در بالتیمور.

او می خواهم گرفته شده و سرآمد در تاریخ ROTC برنامه. اعضای خانواده فکر می کردم او می خواهم به دنبال در قدم به قدم از مادر و خواهر و نام نویسی در ارتش. اما او تغییر ذهن خود را برای رفتن به کار در یک رستوران مواد غذایی سریع.

در زمان بل بود مبارزات خود را.

او شروع به سیگار کشیدن ماری جوانا در 14 یا 15 و دردسر درست می کردم. توماس گفت که او به یاد می آورد دریافت یک تماس در محل کار در یک زمان — پسر او بود ناجور چون کسی تا به حال مشخصی خود را از علف های هرز با چیزی. یک افسر پلیس بود با او زمانی که او وجود دارد.

او معتقد است — او را مادرانه غریزه — که او ممکن است رفته ام را از طریق یک دوره که در طی آن او به فروش مواد مخدر. اما او گفت که او نمی تواند مطمئن باشد.

بعد توماس گفت: خانواده او متوجه شدند که بل بود بی خانمان. او نمی خواست عزیزان خود را بدانید. “این فقط یک چیز غم انگیز,” او گفت:. “من نمی دانم. من حدس می زنم زندگی اتفاق افتاده است به او.”

در سال 2015 بل نقل مکان به نیویورک که در آن از او جوانترین پسر منتقل شده بود. او به عنوان یک سرویس غذا متخصص در Dickey کباب گودال. همسایه ها می دانستند که او را به عنوان “باریک” یک مرجع به شکل بلند و باریک.

“گاهی” توماس گفت: “شما باید به ترک همه چیز را می دانید و رفتن به جایی دیگر برای یک شروع تازه است.”

یادداشت سردبیر: این یکی در یک سری از داستان در مسئله قتل در شهرستان نیویورک.

جزئیات: Dickey کباب گودال برای اهدای بخشی از درآمد حاصل به نیویورک, قتل, قربانی, خانواده

‘او زده بود پایین در وسط است که تلاش خود را بازخرید’

شهردار نیویورک مایکل Helfrich احساس مهم بود که برای رفتن به صحنه جرم.

بل قتل شد اولین قتل اتفاق می افتد پس از او ، او می خواست به اجازه اعضای خانواده می دانیم که عزیزان خود را فراموش نکرده بود — او هنوز هم احساس می کند که مهم است.

بعد Helfrich خطاب قتل در دوشنبه پیام در Facebook Live.

او گفت که او نمی تمرین ویدئوها. معمولا او می نویسد: چند گلوله نقاط بر روی یک تکه کاغذ.

Helfrich گفت که او احساس خشم نسبت به یک فرد که کورکورانه آتش را به یک خانه که در آن وجود دارد و نوزادان. در آن زمان دختر خود را 2. و او زندگی می کردند یک بلوک دور از دو-تیر اندازی.

“این نیست که گوشت گاو. این چیزی است که بر سر قلمرو. هر کس وجود دارد که آیا شما یک کودک” Helfrich گفت: در Facebook Live. “چه جهنم اشتباه است با شما؟”

(این داستان ادامه دارد پس از Facebook Live تصویری):

زمانی که او در صحنه Helfrich گفت: او آموخته شده از صاحب خانه که زنگ نجات دو فرزند. او پرتاب یک کودک بر روی نیمکت شهردار گفت: آمد و سپس برای دیگر نوزاد.

“من فکر می کنم یکی از چیزهایی که واقعا به من زده شد قهرمانی یک مرد جوان که تا به حال زندگی می کردند یک زندگی ایده آل, اما درگذشت یک قهرمان مطلق,” Helfrich گفت. “او زده شد و در وسط آن تلاش بازخرید خود را.”

نوجوان بود که به ضرب گلوله اریک “کشنده” استخوان جونیور کاهش یافته است از طریق وکیل به مصاحبه برای این داستان.

در ژانویه و استخوان در حال حاضر 19, التماس هیچ مسابقه به تشدید حمله در اتصال به عکسبرداری از یک 12-year-old boy در سپتامبر. 9, 2018. در حالی که او را به قید وثیقه در انتظار صدور حکم و استخوان به ضرب گلوله کشته شد چندین بار در شرق خیابان کینگ در نزدیکی جنوب هریسون خیابانی در نیویورک. او جان سالم به در برد.

Helfrich گفت: او همواره در گذشته خانه که در آن بل درگذشت تقریبا هر روز و فکر می کند در مورد این قتل است.

مردم او گفت: باید از این اطلاعات است که نیاز به حل و تعقیب این جنایات.

“اگر ما می خواهید به صلح آمیز جامعه بخشی از آن است که ما نیاز به اطلاعات بیشتر از” Helfrich گفت. “اگر مردم می ترسند آنها می توانید صحبت کنید برای من ناشناس است. فقط هر چیزی به اطلاعات ما کارآگاهان سپس می توانید دنبال کنید.”

اتمام: ذکر شده: این 18 نفر توسط, قتل در نیویورک شهرستان در سال 2018

“من فقط احترام واقع آنها هنوز هم به دنبال’

توماس بل مادر گفت که او می فهمد و می پذیرد که پسر او را به قتل ممکن است هرگز نمی تواند حل و یا حداقل در طول عمر خود.

پلیس به او گفت: دیگر موارد به کار هستند که هم حل نشده. او گفت که او نمی باید انتظارات غیر واقعی.

“من فقط احترام واقع آنها هنوز به دنبال دارد. آنها هنوز در حال کار بر روی آن” توماس گفت. “اما هنگامی که وجود دارد هیچ شاهد یا هیچ کس می خواهد به جلو آمده و یا هر آنچه در آن سخت است.”

حتی اگر پسر او را به قتل حل شده است توماس گفت: او نمی خواهد که برخی از grand بسته شدن. او هنوز هم از بین رفته اند. به علاوه او گفت: یکی دیگر از خانواده — که از تیرانداز — باید یک شبیه خالی در زندگی خود را.

زمانی که او در ارتش توماس گفت که او آموخته است که اگر چیزی اتفاق افتاده است به “آن را خورد و رانندگی است.” او گفت: او را متمرکز نگه داشتن پسرش در حافظه زنده برای فرزندان خود که در حال حاضر 4 و 9.

او شروع, یک سازمان غیر انتفاعی متی برای مردان, برای کمک به کسانی که بی خانمان هستند.

“که هنوز من شعار ‘آن را خورد و رانندگی,’,” او گفت:. “من باید به تمرکز بر روی کسانی که هنوز هم در اینجا.”

تماس با دیلن Segelbaum در 717-771-2102.

آیا شما اطلاعاتی در مورد قتل متی بل ؟

در اینجا این است که چگونه به کمک York City Police Department:

  • ارسال یک نکته در CRIMEWATCH برنامه و یا در www.yorkcitypolice.com
  • تماس York County جلو جنایت در شهرستان نیویورک جرم و جنایت جلو در (717) 755-8477 (راهنمایی)
  • تماس با York City Police نوک خط در (717) 849-2204
  • رسیدن به این York City Police Department در (717) 846-1234 یا (717) 849-2219
  • شهردار نیویورک مایکل Helfrich گفت: اگر مردم می ترسند به تماس با پلیس و یا باور نمی کنم که نام خود را ناشناس نگه داشته آنها می توانید تماس بگیرید و او را در (717) 817-7975.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو