مرد قطره نیروی بیش از حد در طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر نیویورک افسر پلیس

یک مرد کاهش یافته است طرح دعوی در دادگاه که به اتهام یک شهر نیویورک افسر پلیس و استفاده بیش از حد زور و نقض حقوق اساسی خود در طول یک توقف ترافیک در سال 2019.

Jason وات 36, نیویورک اعلام کرده بود در طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه در هریسبورگ که افسر جالینوس Detweiler کشیده او را در موتور سیکلت خود را در الموود بلوار شرق نزدیک خیابان کینگ در نیویورک در Aug. 10, 2019. او انصراف مورد در فوریه. 22 با توجه به سوابق دادگاه.

مربوط به: شهر نیویورک افسر پلیس چهره 2nd نیروی بیش از حد در طرح دعوی در دادگاه

“او کاهش یافته است به دلیل وجود دارد هیچ حقیقت برای هر یک از ادعاهای خود گفت:” دستیار شهر نیویورک وکیل همین Hoyt که اضافه شده است که او کشیده ای به تصویری از توقف. “این نشان داد که او نادرست در هر یک از اتهامات او.”

Hoyt گفت: او نشان داد که تصویری به وات ” رئیس سابق وکیل Leticia چاوز آزاد که پس از آن کاهش یافته است طرح دعوی در دادگاه.

چاوز آزاد کاهش یافته است به نظر. وات نمی تواند رسید.

جزئیات: زن منگنه شده توسط پلیس در های ویروسی فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر افسران پلیس شهر نیویورک

در یک جداگانه مورد Detweiler مواجه است طرح دعوی در دادگاه از یک زن که مدعی است که او با استفاده از نیروی بیش از حد در هنگام دستگیری او را در خارج از جعبه پاندورا و کوره در بازار شرق خیابان در نزدیکی Fulton خیابانی در نیویورک در تاریخ 3 ژوئیه 2017.

10 ثانیه تصویری از برخورد با ملیسا Penn, 24, از نیویورک رفت و ویروسی.

Detweiler کار کرده و به اداره پلیس بالتیمور از سال 2012 تا 2017 و یکی از چندین افسر پلیس به نام در این دشت مشاهده پروژه یک پایگاه داده از Facebook پست ها و نظرات است که محققان بر این باور می تواند به تضعیف اعتماد عمومی در اجرای قانون است.

این مورد است که مجموعه ای به رفتن به دادگاه در اکتبر. 13 قبل از ایالات متحده در منطقه قاضی جنیفر P. ویلسون با توجه به سوابق دادگاه.

همچنین علاقه: نیویورک کاهش یافته و از طرح دعوی در دادگاه بیش از حد به دلیل آن را به حال تقریبا هیچ سیاست در جای خود به راهنمای استخدام افسران پلیس.

تماس با دیلن Segelbaum در 717-771-2102.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net