لس آنجلس تصویب مستاجر جدید حمایت امداد در حال رشد در میان اجاره گلایه

لس آنجلس خواهد یارانه اجاره و گسترش مستاجر حفاظت با استفاده از بودجه اضطراری با توجه به طرح مصوب شنبه.

این برنامه با هدف ارائه یارانه از حداکثر 1000 $در هر ماه تا سه ماه برای خانواده هایی که درآمد نهفته coronavirus بیماری همه گیر. جزئیات این برنامه و مقدار نهایی بستگی دارد چقدر بیشتر از بودجه فدرال را به خود اختصاص متحده است.

دولت فدرال ایالات متحده آمریکا به تصویب اورژانس قانون مراقبت های عمل در ماه مارس برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر تخصیص پول برای دولت های ایالتی و محلی برای مقابله با بحران.

شهرستان اقدام یکی از چندین تلاش گذشت کالیفرنیا دولت های ایالتی و محلی با هدف حفاظت از مستاجرها از آنجا که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

اما مستاجرها و صاحبخانه در وستوود هنوز هم مشکل رو مرور مقررات جدید.

مایکل Skiles رئیس جمهور از نورث وست وود محله شورا گفت: صاحبخانه در حوزه خود را در مورد پرداخت وام مسکن بدون اجاره. همه صاحبخانه هستند واقعا ثروتمند Skiles اضافه شده است.

“بعضی اوقات شما باید یک بازنشسته که قرار است تمام زندگی خود را به صرفه جویی در خرید یک ساختمان ساخت و آنها در حال شمارش را بر اجاره بها از ساختمان که به عنوان درآمد به حمایت از خود” Skiles گفت. “ما نمی توانیم فقط تغییر ویرانی از یک طرف به طرف دیگر.”

Skiles گفت: صاحبخانه درخواست کرده اند که NWWNC نه حمایت گسترده تر اقدامات دولت مانند “اجاره تعطیلات” اما افزود که آن سخت است برای این شورا حتی رسیدن به یک اجماع در این موضوع به این دلیل که شهر لس آنجلس منع تمام شوراهای محله از جلسه به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

اندرو توماس مدیر اجرایی Westwood Village بهبود ارتباط گفت: برخی از تجاری صاحبخانه در کسب و کار خود را بهبود منطقه در حال تلاش برای رسیدگی به اجاره به صورت فردی در کنار مقررات دولت.

“این روابط به خصوص با مادر و پاپ کسب و کار آنها شخصی” توماس گفت. “این است که فقط در زندگی خود آن را چگونه از آنها مراقبت از خانواده خود را و من فکر می کنم ما صاحبان اموال حساس هستند به این, اما در عین حال آنها باید کسب و کار خود را بیش از حد.”

وست وود به حال جای خالی قبل از همه گیر خواهد شد و باید بیشتر پس از توماس گفت. اما او گفت که او امیدوار است که جامعه کسب و کار را با هم کار کنند به دوباره بجای اول برگشتن.

“ما مطمئن نیستیم که چه اقتصاد در حال رفتن به مانند هنگامی که ما در نهایت فراموش رول به نوعی از ریکاوری اما احساس من این است خیلی بهتر است که مستاجر در ملک خود را نسبت به” توماس گفت. “من احساس همه این است که رفتن به انجام نوعی از یک مورد به مورد و بر اساس بین مستاجر و صاحبخانه تلاش برای مذاکره برخی از نوع چارچوب است.”

در حالی که برخی از صاحبخانه ها به منظور کمک به مستاجران قبل از رسمی مقررات دولت تصویب شد, دیگران تلاش کرده اند با دور زدن قانون گفت: Faizah ملک کارکنان وکیل برای توسعه جامعه در مشاور, بزرگترین pro bono شرکت حقوقی در ایالات متحده است.

“ما دیده ایم صاحبخانه تلاش برای دور زدن قانون” ملک گفت. “برای مثال برخی از آنها گفتن مستاجران زمانی که این بحران بیش از اجاره است که به علت بلافاصله و این درست نیست. و یا تلاش برای فشار مستاجران به امضای چیزهایی که آنها نمی نیاز به ثبت نام در حال حاضر.”

در مارس 30, شورای شهر لس آنجلس تمدید اجاره و دوره بازپرداخت از شش تا 12 ماه پس از انقضای محلی اضطراری است. وجود دارد در حال حاضر هیچ مقام رسمی دولتی, روش برای توافق در مورد بازپرداخت.

Silvana Naguib و نظارت بر کارکنان وکیل برای بی خانمانی پیشگیری در وکیل گفت: اگر مستاجرها سوالی در مورد آنچه آنها حمایت هستند در طول اضطراری, آنها برای اولین بار نیاز به تعیین صلاحیت آنها در هستند. وجود منابع متعدد مقام دولتی اقدام یک فرد از شورای شهر به کلانتر به دولت و قوه مقننه و در هر حوزه قضایی خود دستورالعمل Naguib گفت.

Naguib و ملک توصیه مستاجر به اطلاع صاحبخانه خود را بلافاصله اگر آنها توان پرداخت اجاره به دلیل coronavirus مرتبط با دلیل و برای حفظ تمام اسناد و مدارک تایید است که ادعا می کنند. اما آنها توصیه می کنند که اگر مستاجر می تواند پرداخت اجاره آنها باید آن را انجام دهد.

“اجاره خود را پرداخت اگر شما می توانید” Naguib گفت. “در هر حوزه قضایی که دارای هر نوع از حفاظت شما هنوز هم باید یک تعهد به پرداخت. اگر شما می توانید پرداخت شما هنوز هم باید پرداخت.”

زمانی که UCLA منتقل بهار سه ماهه کلاس های آنلاین بسیاری از دانشجویان چپ خود را در پردیس مسکن, در حالی که دیگران ممکن است با گیر خود را در خارج از دانشگاه آپارتمان وادار کردن دانش آموزان به روش های مختلف برای اجاره در طول بیماری همه گیر.

آتنا Amarantos دوم-سال فرانسه و قبل از اقتصاد, دانش آموز, تصمیم به حرکت بازگشت به خانه با خانواده اش در لا منطقه است. دانشگاه متعلق به مسکن ارائه شده هزینه کامل برای بهار سه ماهه.

“من می دانم که بسیاری از مردم (که) هستند که مجبور به ماندن در لا زیرا آنها نمی توانند از خود را اجاره و آنها مجاز نیست به اجاره آپارتمان خود را در حال حاضر” Amarantos گفت. “من آنها را ارسال یک لینک و تمام من مجبور به انجام با پر کردن یک فرم است که گفت: “من می خواهم به حرکت در این روز’ را ارسال کنید.”

مگی پنگ, سوم, سال, فرانسوی, دانشجو, گفت: او یکی از دانش آموزان در تلاش برای اجاره آپارتمان او اما هنوز هم تصمیم به حرکت به عقب به چین بود با پدر و مادر خود را.

“من سعی کردم به آن اجاره را به شخص دیگری اما بسیاری از دانش آموزان در حال انتقال به خارج از آپارتمان خود را به دلیل همان مسئله پس از آن واقعا سخت فقط به اجاره یک آپارتمان به خصوص در وست وود به دلیل آن را بسیار گران قیمت” پنگ گفت.

در علاوه بر این به کوتاه مدت با چالش های پرداخت اجاره, Naguib و ملک گفت: در دراز مدت عواقب این بحران ممکن است سال ها به هم باز کردن.

عمومی, مشاور بخشی از سالم لا ائتلاف یک گروه از بیش از 290 سازمان های فشار برای بیشتر سیاست پاسخ به coronavirus اضطراری –مانند اجاره بخشش – برای جلوگیری از بزرگتر عواقب ملک گفت.

“چیزی که اتفاق افتاده در بحران سلب حق اقامه دعوی (2008) بیش از حد بود و در دراز مدت تاثیر بر مردم اعتبار” ملک گفت. “من فکر می کنم وجود یک چرخه بدهی است که ممکن است شروع به ستون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de