Lebanon County شرکت به استناد نقض بسته شدن سفارش

یک Lebanon County شرکت بام اولین غیر ضروری کسب و کار و به استناد نقض رژیم صهیونیستی است. تام گرگ coronavirus بسته شدن سفارش.

پس از دریافت اخطار توسط دولت و پلیس محلی وسط نهر بام در 300 جلوگیری از Stricklerstown جاده در میللکریک شهرستان ذکر شده بود توسط پلیس ایالتی پنسیلوانیا در آوریل 23, به گفته پلیس اسناد و مدارک.

کسب و کار شد و هشدار داد در آوریل 20 توسط PSP و در آوریل 22 توسط میللکریک Township پلیس در مورد عدم رعایت استاندار مارس 19 جهت است که بسته شده همه غیر پایدار زندگی کسب و کار.

بیشتر: کروناویروس در Pa.: موارد مثبت بالا 40,000 که در حال آماده شدن برای ‘طبیعی’

بیشتر: Coronavirus: چه برنامه ای برای باز کردن Hersheypark?

زمانی که PSP بازگشت در آوریل 23, سربازان گفته شد که یک جلسه آموزشی برگزار می شد که شامل هفت کارکنان مالک و استخدام مربی که در خارج از دولت است. نه افراد بودند که در مجاورت یکدیگر و بدون تجهیزات حفاظت فردی مورد استفاده قرار گرفت.

[ Lebanon Daily News’ پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ldnews.com/subscribe. ]

پلیس گفت که آنها آموخته کارکنان بود خطاب به نگرانی در مورد ایمنی و بهداشت شخصی به مالک پس از آموزش های مشابه برگزار شد و روز قبل.

وسط نهر بام ذکر شده بود برای نقض سفارش برای دو آموزش جلسات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>