Latinos در شهر نیویورک آلوده با COVID-19 در نرخ بالاتر از دیگران: 71.6 درصد از موارد

مایک Argento York Daily Recordمنتشر شده 2:07 PM EDT May 16, 2020آمار نگران کننده است. در York City, Latinos نم

توسط ATROTICNEWS در 28 فروردین 1399

آمار نگران کننده است.

در York City, Latinos نمایندگی 33.3 درصد از جمعیت اما حساب 71.6 درصد از تایید موارد COVID-19. هفتاد و هشت نفر از 109 موارد گزارش شده در این شهرستان از 14 آوریل در جامعه لاتین.

در مقابل ميزان عفونت در آفریقا-آمریکا – جامعه 25.8 درصد از جمعیت شهر است – این است که 16.5 درصد و در جامعه – 37.5 درصد از جمعیت -- از آن است که 7.3 درصد است.

"این بسیار ناامید کننده" گفت: نیویورک شهرستان, عضو شورای لو ریورا.

نژادی و نابرابری در میزان عفونت گزارش شده در سراسر کشور با تمرکز بیشتر بر روی افزایش نرخ در میان آفریقایی-آمریکایی است. اما این اطلاعات است پر از لکه و در بسیاری از موارد وجود ندارد به عنوان نه مراکز کنترل بیماری و نه پنسیلوانیا وزارت بهداشت ارائه کرده اند جمعیتی خرابی نرخ عفونت است.

بیشتر: نیویورک شهرستان, زن و شوهر می میرد COVID-19 عوارض سه روز از هم جدا

بیشتر: نیویورک Co. مرد رفت و به پرو برای عروسی دخترش. او زخم تا در 3 هفته COVID مستند

روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. تام گرگ خطاب به این موضوع اعلام تشکیل یک کارگروه به ریاست سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جان Fetterman به تجزیه و تحلیل نامتناسب اثر این بیماری همه گیر در جوامع اقلیت.

اولین گام این است که جمع آوری اطلاعات دموگرافيک. روز سه شنبه دولت, وزیر بهداشت راشل لوین گفت: چنین اطلاعاتی است که به طور مداوم توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی حتی اگر آن مورد نیاز توسط دولت است. هفتاد درصد از گزارش های ارسال شده به دولت فاقد داده است.

در بیانیه وزارت بهداشت گفت: "وزارت ندارد COVID-19 داده های موجود با تفکیک نژادی در این زمان. به عنوان بسیاری از موارد شناسایی شده توسط electronic نتایج آزمایشگاهی نژاد و قومیت است که به طور معمول در دسترس نیست به عنوان بخشی از آزمایشگاه ارسال فرم. اگر کامل مورد بررسی به اتمام است, نژاد و قومیت عوامل خطر و دیگر اطلاعات است که قادر به جمع آوری می شود. اما با بیش از 1500 مورد جدید در هر روز توانایی انجام دقیق مورد بررسی و مصاحبه در هر مورد تایید شده است."

نیویورک آنومالی وقتی که می آید به گزارش داده است. این یکی از معدود شهرهای اندازه آن در دولت است که خود وزارت بهداشت است که انجام تحقیقات به گزارش از عفونت از جمله جمع آوری اطلاعات دموگرافیک.

"این یک مزیت قابل توجه" دکتر گفت: Matthew Howie مدیر پزشکی برای شهر نیویورک سلامت اداره است. "برای شهر ما اندازه به این قابلیت اجازه می دهد تا ما را به دیدن چیزهایی است که شهرهای دیگر را نمی بینم."

به عنوان دور به عنوان یک توضیح برای این اختلاف از COVID-19 موارد در جامعه لاتین, Rivera گفت: می تواند وجود داشته باشد یک توضیح ساده: موانع فرهنگی و زبان را خنثی تلاش برای انتشار اطلاعات در مورد تلاش های پیشگیرانه در اسپانیایی زبان جامعه است.

این عضو شورای با اشاره به اینکه زمانی که دولت فدرال ارسال دستورالعمل آن به سرعت گسترش ویروس آن را به زبان انگلیسی و شامل نمی شود یک ترجمه اسپانیایی. (این شهر به طور معمول انتشار اطلاعات در اسپانیا در رسانه های اجتماعی.)

هنگامی که او را دیدم شماره ریورا در ابتدا مشکوک است که افراد مسن جامعه به نمایندگی از اکثریت عفونت زیرا افراد مسن ممکن است عدم دسترسی به رسانه های اجتماعی و رسانه های دیگر که ارائه شده اند اطلاعات است. این شهر آمار هر چند نشان داد که مردم بیش از 65 اختصاص تنها 12 درصد از عفونت در جامعه لاتین و کسانی که تحت 65 نمایندگی 78 درصد است.

شهردار مایکل Helfrich گفت: این شهر داده ها نشان داده است که "کاملا چند از این گروه بدست آن از محل کار خود را."

شهردار اشاره کرد که وزارت بهداشت دستور داده است تا اقدامات ایمنی در برابر بزرگتر از محل کار که باز باقی می ماند در دولت است.

"متاسفانه این کسب و کار هستند مسئول خود نظارت" شهردار نوشت: در Facebook در اوایل این هفته. "اگر یک کارمند احساس می کند که به دستور هستند که پس از آنها قرار است به پلیس محلی تماس بگیرید. چگونه بسیاری از مردم که واقعا نیاز به چک خود را در حال رفتن به تماس با پلیس در کارفرمایان خود را?"

شهر طول می کشد گزارش در مورد نا امن محل کار, اما از آنجایی که بسیاری از کسانی که کارفرمایان در خارج از مرزهای این شهرستان فاقد صلاحیت برای انجام هر کاری شهردار گفت. در آن موارد, کارگران می توانند با شهر و شهر منتقل خواهد شد که اطلاعات مربوط به دولت است.

"مطمئن شوید که مردم می دانند که آنها می توانند به ما" شهردار نوشت: در Facebook post. "ما می تواند در محافظت از مردم در محدوده شهرستان اما من هیچ صلاحیت خارج از شهر ، اما ما در حال اطلاع رسانی تشکیلات وزارت بهداشت, PA قانونگذاران ایالتی و فرماندار از مسائل خارج از محدوده شهر. بنابراین لطفا اجازه دهید آموزش لاتینی, کارگران, و اجازه دهید آنها را می دانم که وجود دارد در حال حاضر قوانین در جای خود و ما می توانیم با هم کار کنند را به مطمئن شوید که شرکت های بزرگ به دنبال این قوانین است."

ریورا گفت: در میان کسانی که در محل کار هستند و برخی از انبارها و مراکز توزیع در شهرستان نیویورک و برخی از مرغ و گوشت فرآوری گیاهان در منطقه و کسب و کار که استخدام تعداد زیادی از Latinos.

این شهر همچنین کار با کسا, یک سازمان است که طرفداران برای لاتین و جوامع مهاجر در منطقه میانی اقیانوس اطلس به گسترش این کلمه در مورد حقوق کارگران و اقدامات مردم می توانند برای اقامت امن و سالم در طول بیماری همه گیر.

وضعیت اجتماعی و اقتصادی نقش مهمی در اختلاف از نرخ ابتلا به عفونت در میان جوامع اقلیت.

"عدم بیمه بهداشت و درمان و شغل است که ضروری است به جامعه و پر اقلیت ... قرار داده و آنها را بیشتر در معرض خطر" ریورا گفت. "این بیماری همه گیر به ما آموخته بسیاری از چیزها است. افرادی که آسیب پذیر هستند و بیشتر در معرض خطر بیشتر از سیاه و قهوه ای و جوامع است. این یک غمگین امور."

مقاله نویس/خبرنگار مایک Argento شده است یک رکورد روزانه کارمند از سال 1982. او را در رسیدن به 717-771-2046 و یا در mike@ydr.com.

{ نیویورک رکورد روزانه را پوشش coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ydr.com/subscribe. }tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب