بدون زرق و برق تلاش های ارتباطی از UCPD ترک دانش آموزان احساس مطمئن نیستید ناامن

وستوود شناخته شده نیست به یک مکان خطرناک و UCLA شناخته شده نیست به نا امن پردیس. اما درست مثل هر چیز بد اتفاق می افتد.

اگر شما خوش شانس تنها تعامل خود را با خطر از طریق خواندن در مورد آن.

اما برای بسیاری از برونز خواندن در مورد آن متوقف می شود پس از خط موضوع ایمیل – و احساس آگاهانه در مورد پردیس ایمنی است سخت تر از آن باید باشد.

در وضعیت موجود دانش آموزان در حال به روز نگه داشته در مورد بروز در محوطه دانشگاه از طریق دو سیستم جداگانه از هشدار: BruinAlerts و UCPD Clery به موقع هشدارهای. BruinAlerts هستند اضطراری اطلاعیه برای شرایط مربوط به یک تهدید فوری برای ایمنی از UCLA جامعه در حالی که Clery به موقع هشدارهای گزارش جرایم در نزدیکی و یا در پردیس ملک که در حال حاضر جدی یا تهدید مداوم. هر دو هشدار در حال ارسال به تمام ثبت نام UCLA آدرس ایمیل.

در حالی که پردیس مقامات در حال حاضر حق بیشتر نگران COVID-19 مهم است که شفافیت در مورد پردیس ایمنی را فراموش نکرده است.

و ارتباط بین UCPD و دانش آموزان می تواند استفاده از برخی از بهبود.

UCPD را Clery هشدارهای به موقع در جلسه حداقل. آنها را مطابق با قانون فدرال ایجاد ایمنی اساسی اطلاعات در دسترس به دانش آموزان و از لحاظ نظری اجازه می دهد تا جامعه را به تصمیم گیری های امن.

اما UCPD Clery هشدار به موقع ایمیل می تواند مبهم و گیج کننده برای دانش آموزان ایجاد یک عدم وضوح در مورد آنچه اتفاق می افتد در محوطه دانشگاه. ایمیل’ افراد دولت رسمی جرم است, اما دانش آموزان باید برای باز کردن یک جرم و جنایت گزارش برای یادگیری هر گونه اطلاعات بیشتر.

سیستم ایمیل خود را ثابت نمی کند به طور قابل توجهی اطلاعات مانع است. آنچه که در مورد این است که یک بار اولیه تهدید گذشته است و دانش آموزان در حال به روز رسانی با اطلاعات بیشتر. نامشخص به روز رسانی در توسعه مربوط به جرم و جنایت شرایط می تواند تشویق حدس و گمان و شایعه است که یک تهدید برای پردیس ایمنی بیش از حد. UCPD باید کار به طور موثر تر پیگیری و اطلاع دانش آموزان از تغییرات اولیه به جرم گزارش اگر آن را می خواهد به دانش آموزان هر گونه صلح از ذهن – به خصوص پس از ورود به یک پست-همه گیر جهانی که در آن نگرانی را در حال حاضر بالا است.

از یک دانش آموز دیدگاه UCPD سیستم نیست جلسه هدف اصلی آن: برای برقراری ارتباط اطلاعات مفید در مورد جنایات در محوطه دانشگاه و یا در فوری وستوود جامعه به دانش آموزان است.

Gurkriti Ahluwalia یک سوم سال های دریایی, زیست شناسی, دانش آموز, گفت که او احساس امن در پردیس تا زمانی که یک حمله رخ داده در دردسر سوئیت در ماه ژانویه است. در حال حاضر او گفت که او احساس می کند نامشخص در مورد پردیس ایمنی – زیرا از دانستن است که چیزی که در واقع اتفاق افتاده است, او به سختی می دانست که هر چیز دیگری است.

Ahluwalia گفت که او خواسته بود وجود دارد یک راه ساده تر برای یادگیری در مورد بروز مثل این یکی اما گفت که او نمی باید زمان و یا به می دانم که چگونه به طور موثر خواندن کامل گزارش پلیس.

و او نه تنها یکی های این احساسات.

Randa یوسف, یک, سوم, سال, مهندسی هوا فضا, دانش آموز, گفت که او احساس بسیار خوبی در مورد پردیس ایمنی تا حدود همان زمان به عنوان Ahluwalia.

او گفت در حالی که او ساکن دستیار به او کمک کرد تا احساس امنیت او احساس کردند که UCPD ایمیل می توانست مفید تر اگر آنها به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت جرم و جنایت پس از هشدار اولیه.

اما دانش آموزان باید به تکیه بر همسالان خود برای جزئیات بیشتر زمانی که یک اداره پلیس وجود دارد در محوطه دانشگاه.

به رسمیت شناختن این, دانش آموز, دولت در تلاش است برای افزایش دانشجو در نظر گرفتن زمانی که می آید به شفافیت در مورد پردیس ایمنی. دانشگاه UCLA ایمنی داد که به دنبال دانش آموز درگیری با دولت احیا شد در سال 2018 پس نگرانی هایی است که دانش آموزان نیست درگیر به اندازه کافی در ایجاد پردیس سیاست.

“هنگامی که ایجاد پردیس سیاست های ایمنی ما احساس دانش آموزان در نظر گرفته شد یک چاره اندیشی موقت” گفت: دانشجویان مقطع کارشناسی انجمن شورای داخلی, معاون رئیس جمهور, Kimberly Bonifacio و اقدام صندلی CSA. “ما نیاز به وجود داشته باشد در طول کل فرایند است.”

شاید دانشجویی همکاری می تواند کمک به افزایش شفافیت. اما این بار نباید ادامه به سقوط در دانش آموزان به تنهایی برای campuswide طرح های ایمنی.

که یک کار برای UCLA مدیران.

برونز در حال حاضر خود را دستکاری مشغول زندگی باید قادر به انتظار اطلاعات روشن و شفاف شیوه های ایمنی در محوطه دانشگاه خود است. و در حالی که مشارکت در دولت های دانشجویی سطح مفید آن نباید احساس لازم است.

پس از همه, آن را به عنوان هر چند جرم متوقف شد در حالی که دانشگاه بسته است.

فقط در دو هفته گذشته دو دختر دانشجو در خوابگاه در نزدیکی محوطه دانشگاه بودند burglarized. دانش آموزان اطلاع داده شد از طریق UCPD Clery به موقع سیستم هشدار دهنده, اما پس از, اولیه, ایمیل آنها را دریافت نکرده اند هر گونه به روز رسانی در شرایط یا در UCPD احتیاطی. با نگه داشتن دانش آموزان در تاریکی با ارتباط ضعیف به ویژه هنگامی که برونز در حال گسترش در سراسر جهان UCPD مانع دانش آموزان از مصرف لازم و کافی مراحل را برای حفظ خود و یا همه چیز خود را امن است.

سرهنگ اسکات Scheffler از خدمات جامعه تقسیم UCPD گفت: به دلیل وجود چند هشدارهای به موقع در طول سال آنها نمی خواهند به پایمال کردن جامعه با ایمیل.

قطعا یک آبگیری از ایمیل های غیر ضروری خواهد بود و خام برای یک پردیس 45,000 دانش آموزان است. اما ماهیت UCPD را هشدار به نظر می رسد بشود در جلسه حداقل به جای اتصالات نیازها و خواسته های دانش آموزان است. UCPD می تواند,, حداقل, ارائه دانش آموزان با ابزار برای یادگیری بیشتر در مورد اخیر مسائل ایمنی.

اما در ادامه به هدف تنها برای آنچه مورد نیاز است از آنها UCPD مانع از دانش آموزان این توانایی را به طور کامل تحصیل در اطراف خود جامعه است. و احساس خارج از این حلقه می تواند برابر با احساس نا امن برای بسیاری از دانش آموزان است.

پس به راستی محافظت از اعضای جامعه UCPD برای اولین بار نیاز به اطلاع رسانی بهتر آنها.

در غیر این صورت دانشگاه UCLA پردیس به نظر می رسد فقط یک محل که در آن چیزهای بد اتفاق می افتد بدون توضیح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de