لا رسمی اعلام stay-at-home سفارشات به احتمال زیاد تمدید از طریق جولای

اقامت در خانه سفارشات در لس آنجلس خواهد شد به احتمال زیاد تمدید بیش از سه ماه آینده, با توجه به LA County Department of Public Health مدیر باربارا فرر.

در روز سه شنبه شهرستان لا هیئت ناظران جلسه فرر گفت: stay-at-home سفارشات تمدید خواهد شد تا جولای. برخی از کسب و کار ممکن است شروع به بازگشایی اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل با خیال راحت می تواند اجرا شود.

LA stay-at-home سفارشات بودند قرار است به آخرین تا زمانی که ممکن است 15 پیشتر توسعه یافته در آوریل 10. این دومین بار است که این دستور که برای اولین بار صادر شده 19 مارس تمدید خواهد شد.

تحت اقامت در خانه, سفارشات, مردم باید در خانه بماند و هر زمان که ممکن است به غیر از کار یا خرید در یک محل کسب و کار ضروری.

در مه 4, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد دولت آغاز خواهد شد به آرامی بازگشایی. بسیاری از کالیفرنیا پیاده روی مسیرهای پیاده روی در پارک ها و دیگر کسب و کارهای غیر ضروری بودند بازگشایی شد به جمعه و شنبه.

LA County سواحل در حال برنامه ریزی برای باز کردن جمعه اگر چه پوشش صورت نیاز خواهد بود و برخی از رستوران ها و مراکز خرید نیز در حال آماده شدن برای بازگشایی در هفته آینده. اما فرر گفت: هر شل شدن بیشتر اجتماعی فاصله پروتکل خواهد بود آهسته و محکم تنظیم گزارش لس آنجلس تایمز.

با وجود این گام رو به جلو, لا شهرستان همچنان ادامه دارد و به دیدن یک افزایش در تایید coronavirus موارد و مرگ و میر.

این LACDPH گزارش روز شنبه اضافی 961 نفر تست مثبت برای این ویروس و مرگ و میر در حال حاضر بیش از 1600.

اقامت در خانه سفارشات تنها کاسته زمانی که یک شهرستان می تواند آن را اثبات کند ملاقات کرده است Newsom را آمادگی معیارهای. اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد شد به احتمال زیاد در محل باقی می ماند تا زمانی که بیشتر ابزار موثر برای آزمایش و درمان در حال توسعه فرر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im