LA Metro مجموعه به از دست دادن تا $800 متر, 57 کارکنان قرارداد coronavirus

لس آنجلس مترو گزارش 57 تایید coronavirus موارد در میان کارکنان از روز شنبه و پیش بینی تلفات تا 800 میلیون دلار

توسط ATROTICNEWS در 17 اردیبهشت 1399

لس آنجلس مترو گزارش 57 تایید coronavirus موارد در میان کارکنان از روز شنبه و پیش بینی تلفات تا 800 میلیون دلار به دلیل کم ridership.

تعداد دفعات مشاهده شده شامل حداقل هفت پیمانکاران از خط بنفش فرمت پروژه برنامه ریزی شده خط مترو اتصال وست وود به مرکز شهر لس آنجلس. مترو شده است نگه داشتن یک رکورد از کارکنان و پیمانکاران و فروشندگان که قرارداد این ویروس و ثبت یک مرگ از مارس 22.

مترو دیدم اول آن تایید PLE مورد در آوریل 21 آمدن از یک پیمانکار کار در Wilshire/فیرفکس استیشن. شش اضافی PLE پیمانکاران آزمایش مثبت برای COVID-19 on May 1, از جمله یکی دیگر از Wilshire/فیرفکس. دیو Sotero یک مترو نماینده گفت که این پروژه را تسریع جدول زمانی باقی می ماند و تاثیر پذیری از این بیماری همه گیر.

در نور از نصب موارد Sotero گفت: مترو دیده می شود 70 درصد کاهش در ridership که خواهد کمک به برآورد ضرر و زیان بین 700 تا 800 میلیون دلار است. مترو را fundings برای پروژه های مانند خط بنفش فرمت نیز نهفته از یک کاهش در نرخ فروش و مالیات بر درآمد او اضافه شده است.

xOther هزینه های مانند تمیز کردن خدمات, هزینه, مترو, میلیون دلار, مترو, مدیر عامل شرکت فیلیپ واشنگتن در مصاحبه با گفت: LAist.

تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت قانون امضا شده توسط رئیس جمهور در مارس 27, مترو, دریافت حدود 710 به 810 میلیون دلار برای COVID-19 هزینه های مربوط. بودجه پرداخت خواهد شد در یک نورد اساس شروع اواخر ماه آوریل است.

مترو به دنبال یک رویکرد سیستماتیک به شامل گسترش COVID-19 در میان کارکنان. اگر تست می آید و مثبت مترو را بلافاصله انجام تحقیقات برای پیدا کردن سایر کارکنان که در تماس نزدیک با فرد آلوده و دستور آنها را به خود قرنطینه برای 14 روز.

LA county نیز ساخته شده و تست در دسترس برای هر کسی که از May 28.

Sotero نیست به اشتراک گذاری وضعیت هفت پیمانکاران و یا کسانی که با آنها در تماس نزدیک با استناد به محرمانه بودن سیاست. مترو کارکنان مطیع اجتماعی فاصله مقررات و همچنان به استفاده از تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک های صورت و سپر او اضافه شده است.

Sotero گفت: مترو کارکنان بوده است ستون فقرات برای تاسیسات سفر در اطراف شهرستان لا.

"مترو خط مقدم کارگران اختصاص داده شده و قهرمانانه عمومی بندگان" Sotero گفت. "این قبر بحران بهداشت عمومی گرفته شده عوارض عاطفی در بسیاری از آنها. آنها سزاوار اعتبار برای انجام شغل خود را در طول این زمان دشوار است."

آثار عمومی از جمله حمل و نقل عمومی ضروری است زیرساخت های بخش با توجه به لا را امن تر-در-خانه سفارشات. درون بسته شدن مناطق مترو کار ساعت اجرا از ساعت 8 صبح تا 11 شب روزمره است.

کارکنان هنوز دریافت دستمزد به طور منظم با وجود پیش بینی زیان و افت ناگهانی در ridership. Sotero گفت: واشنگتن قصد دارد برای حفظ نیروی کار بدون هر گونه اخراج.

مترو تنظیم آن برنامه حمل و نقل در May 19, در حال اجرا یک اصلاح یکشنبه خدمات هر روز هفته. این برنامه جدید امید به کاهش این بیماری همه گیر را فشار بر اقتصاد و حفظ مترو نیروی کار حدود 11,000 کارکنان. اصلاح برنامه حمل و نقل طرح به نحو احسن به جای کاهش تقاضا با ارائه بیشتر خدمات قابل پیش بینی.

"ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای اطمینان از اپراتورهای ما و سفر با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است در طول COVID-19 شیوع در حالی که ارائه تاسیسات حمل و نقل خدمات ضروری برای سفر در شهرستان لا," Sotero گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن