KJ Hamler در پیش نویس NFL: است, Penn State سرعت ستاره بیشتر در معرض خطر یا پاداش ؟

فرانک Bodani York Daily Recordمنتشر شده 12:15 PM EDT May 15, 2020به نظر می رسد که KJ Hamler بازی-توانایی شکستن

توسط ATROTICNEWS در 4 اردیبهشت 1399

به نظر می رسد که KJ Hamler بازی-توانایی شکستن را سنگین تر بودن اندازه خود و آسیب نگرانی.

تنها سوال این است که چقدر به coronavirus خاموش کردن صدمه دیده خود را در پیش نویس NFL وضعیت?

Hamler شد در ابتدا به نمایش گذاشتن Penn State نخبگان قدرت و تهویه, سیستم, یک بار دیگر در NFL ترکیب و دانشگاه pro روز. اما یک مصدومیت همسترینگ محدود خود را ترکیب کار و COVID-19 شیوع لغو شد در حال اجرا خود را دریافت و در نرم افزار روز.

بدون شک KJ Hamler می کند دارای پیش نویس NFL اول-دور زدن-بازی بازی توانایی. او یک لحظه بازی را تغییر به عنوان یک گیرنده returner و دونده.

و در عین حال به اندازه کافی نگرانی هنوز هم ممکن است برای معطل تیم برای دور زدن او تا اواسط دور دوم و یا حتی کمی پایین تر در این کلاس دریافت. NFL بی سابقه ای مجازی پیش نویس تنظیم شده است برای مارس 23-25.

Hamler فوقانی لایه پیش نویس انتخاب حکم برخی از جذاب بحث است.

کوچکتر نازک سالم بازیکن مستعد ابتلا به صدمات سر در دانشگاه ... و در عین حال هنوز هم به نوعی آغاز شده و تمام 26 بازی های حرفه ای.

بیشتر: دیدار KJ Hamler پن دولت برق سریع صحبت کردن گیرنده و returner

بیشتر: Penn State football, استخدام گرم: دیدار با نقطه مرد برای استخراج از معادن نخبگان میشیگان استعداد

و در حالی که او ساخته شده بی شماری دشوار پایین و دراز جلب در پن استیت او قطره را بی سر و صدا رشد از طریق فصل گذشته. مسیر خود را-در حال اجرا نیز شده است "پاره پاره" با توجه به NFL تحلیلگر لنس Zierlein.

می توانید او اکسل به عنوان یک گیرنده و در حافظه در NFL?

در نهایت بزرگ-بازی بازی های بالقوه باید برنده بیرون.

"مواد منفجره اسلات هدف که بازدید مقیاس به عنوان یک سبک اما می توانست سنگین وزن تاثیر را در بازی. Hamler را فروزان سرعت استفاده می شود و در مسیر ترکیبات به استرس secondaries و ایجاد بزرگ نقش" Zierlein اخیرا نوشت.

"سرعت کشد و خود را از بازی شکستن بالقوه در هر سه سطح خواهد بود فریبنده به عنوان یک خطر بالا بالا-پاداش پیش نویس انتخاب کنید."

خواهد شد که پیش نویس KJ Hamler?

فیلادلفیا ایگلز به نظر می رسد تقریبا مشخصی برای انتخاب یک گیرنده در دور دوم اگر نه اول.

و اگر Hamler است که هنوز هم در دسترس 53 و به طور کلی حافظه او به خوبی می تواند رفتن به مشهد.

"به نظر می رسد در حال حاضر یک عقاب فن های مورد علاقه. او تنها 5-9, 180, اما مواد منفجره بازیساز که می تواند به نوبه خود یک پاس کوتاه به دست آوردن. همه که رفتن به نگه داشتن او را از دور اول است که خود را اندازه و قاب کوچک. او می تواند نگه دارید تا در برابر فیزیکی NFL گوشه؟" عقاب' ضرب و شتم نویسنده روبن فرانک گفت: NBC Sports فیلادلفیا.

در مشهد, Hamler را به بازی با او مدل نقش در یکی دیگر کوچکتر بادپا — DeSean Jackson.

او همچنین به نظر می رسد در ذهن Chicago Bears که می تواند با استفاده از او به جای کوچکتر سریع گیرنده تیلور گابریل که به تازگی منتشر شد.

و CBS Sports معتقد است Hamler می تواند با زوج سابق ایالتی پن گیرنده کریس Godwin, کارفرمایی تام بردی و سر مربی و نیویورک بالا گراد بروس Arians در خلیج تمپا.

آمار حیاتی

در اینجا در Hamler:

زادگاه: پونتیاک میشیگان

قد: 5 فوت-9

وزن: 178 پوند

40-حیاط زمان: N/A

پرس سینه: 15 تکرار

پرش عمودی: N/A

گسترده پرش به: N/A

3-مخروط مته: N/A

کوتاه شاتل اجرا: N/A

رقابت: دیگر wideouts که ممکن است در دسترس در دور دوم شامل Clemson توپ را روی گوه هیگینز جنوب کال مایکل پیتمن جونیور, آریزونا دولت براندون Aiyuk و TCU را Jalen Reagor.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن