‘قتل حوا’ فصل 3 روکش – قسمت 4: ‘هنوز هم این

هشدار: اخلال گران در پیش است.

حوا نمی توانید کیک خود و خوردن آن را بیش از حد.

این موضوع پرسیده شد و پاسخ در روز یکشنبه قسمت “هنوز هم آن را کردم” با چند جدول اکتشاف “قتل حوا”‘s اصلی بازیگران از کاراکتر ها است.

حوا (Sandra Oh) به مدت طولانی دست و پنجه نرم با کار و زندگی در عمل هماهنگی – و در یک heart-to-heart بین خودش و همکار Jaime (Danny Sapani) در ابتدای قسمت پاسخ وعده داده شده بود. اما پس از جشن تولد خود را با یک پشت بام تفکیک فوق العاده کیک و accosting فرسوده کردن خرس عروسکی, حوا باعث نادر رد از کار سوء استفاده و سر به لهستان به شوهرش نیکو (اوون مکدانل) بازگشت. انتخاب او می آید به عنوان جای شگفتی نیست به لطف چند به خوبی قرار می گیرد متن مبادلات بین نیکو و حوا اما با این وجود نشان دهنده یک پیروز رشد شخصیت در آستانه.

[مربوط به: ‘قتل حوا’ فصل 3 روکش – قسمت 3: ‘جلسات باید بیسکویت’]

اما حوا نبود تنها شخصیت به نمایشگاه را تغییر دهید. به طور همزمان چند جدول زمانی چک کردن با بازیگران اصلی از شخصیت های, و در انجام این کار Villanelle را (Jodie Comer) اهل تفریح و خوشگذرانی به چالش کشیده شد و برای اولین بار. پاره بین یک ارتقاء بزرگ با دوازده و وفاداری او به کنستانتین و وعده او برای پیدا کردن خانواده اش Villanelle تردید در طول یک ترور.

پس برتا (ربکا Saire) – از دوازده حسابدار را به خانه کشور در فرانسه Villanelle خنثی خود فرصت را برای سریع کشتن. او کاهش یافته است یک جفت از باغ قیچی تیز را به طور کامل در آغوش, در آغوش گرفتن از برتا و پس از آن روحیه گردش از طریق باغ ادعا که شاید Villanelle نمی خواهد دنبال از طریق, بعد از همه. اما برتا احساس امنیت نمی آخرین طولانی و Villanelle به سرعت بازگشت و به انتظار شکل به خفه کردن او را. اما او لرزاند, در راه است که قبلا فقط شب می تواند القاء. در نهایت او خود را بازی.

تردید – هر چند گذرا – آیا بیش از Villanelle punchy. این سوال از کسی که او را می کشد ، در اوایل فصل حتی Villanelle خودش به نظر می رسید علاقه ای به دانستن که در آن بود که قرارداد او را می کشد – او به سادگی دوست کشتار و پول است که آمد با آن. اما در حال حاضر انگیزه های او تبدیل شده اند و مبهم. او را شناسایی به عنوان یک بیمار روانی بوده است آشکار نیروی محرکه Villanelle تشنگی برای خون اما او تردید به نظر می رسد نشانه ای از انسانیت peeking از طریق پایانی وفاداری به سابق و فعلی کارفرمایان.

با بیش از یک سوال چشمگیر پس از دیگری “قتل حوا” مانده است درست به این شبکه درام فرم و ذخیره خیمه کشتن برای پنج دقیقه از قسمت. جدول زمانی به طور همزمان زیر هر یک از شخصیت ناشیانه همگرا به فاش کردن داشا (Harriet Walter) نما به عنوان یک townsperson در لهستان. آن زمان تنها ثانیه برای این قطعه از داستان به گرد هم می آیند و در زمان آنها نیکو بود و نوشتن بر روی زمین با چنگال در گردن او.

بر خلاف کنی مرگ, اما, Niko مرگ نیست چپ غیر قابل توضیح. پس از خشونت برخورد عاشقانه بین حوا و Villanelle در یک اتوبوس در شهر لندن انجام شد و قرارداد برای یک درایو گوه بین حوا و Villanelle. و با Niko مرگ ظاهر می شود به کار Villanelle آن قطعا که فقط رسیدن. اما توضیح یا نه بی مهارت از جدول زمانی منتشر آنچه که می توانست یکی از احساسی ترین صحنه های فرفورژه در سری.

[مرتبط: بررسی تلویزیون: لایه هایی از طنز در ‘هرگز Ricking Morty’ خط خارج روایت انتقاد نشان می دهد fanbase]

آنچه که اغلب لذتبخش suspenseful و بصری پاداش قسمت ساختار در سری های دیگر تحت الشعاع قرار بود توسط گیج کننده زمان همپوشانی و ضعیف نصب شده سهام در نهایت تضعیف تم مرکزی روز یکشنبه قسمت. اما نبود تقصیر از فیلمسازان. در “هنوز هم آن را” نشان می دهد ادامه داد: برای پیدا کردن رنگ و سبک در یک مرض قضیه است. بسیاری از جدول زمانی آمد با هزاران اولیه ایجاد عکس – یکی در لهستان و یکی در بارسلونا دیگر در لندن – هر یک از یک زیبا تر از بعدی.

و تیره خاکستری از حوا لندن در کنار پرتقال از Villanelle بارسلونا را ماهرانه به بررسی یک پایان نامه در مورد دو زن است که روش زندگی متفاوت است. در عین حال حتی ماهرانه هنر و صنعت می تواند صرفه جویی ضعیف ء نوشتن. یکشنبه قسمت سعی کردم چیزی از لحاظ ساختاری متفاوت – اما آن کار نمی کند.

“هنوز هم آن را” احساس مانند یک حفظ و مکانیکی به معنی یک پایان غم انگیز. داستان پرش در اطراف از یک جایی به بعد راضی چند طولانی سست به پایان می رسد اما نه به طور کامل. این قسمت مطرح سوالات بیشتر از پاسخ و گیج کننده جدول زمانی و انتشار تنش های سرنوشت پویا از Villanelle و روان و نیکو مرگ از دست داده بودند در زدن. در حالی که خوب فیلمسازی ساخته شده برای استریل نوشتن نیکو مرگ هنوز هم احساس بیشتر شبیه به یک ناگهانی و بی دلیل داستان نارنجک از خوشمزه کشتن حوا علامت تجاری و تاب است.

حوا ممکن است hellbent در ساخت همه چیز کار این هفته اما با شدید وحشتناک روز تولد او هرگز حتی می دانم آنچه کیک طعم مانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو