'قتل حوا' فصل 3 روکش – قسمت 1: 'به آرامی به آرامی جاذب میمون'

هشدار: بازی های پیش رو یک تحسین سمی اواز یا موسیقی دو نفری است که از سرگیری آن بازی موش و گربه است. یکشنبه شب

توسط ATROTICNEWS در 27 فروردین 1399

هشدار: بازی های پیش رو

یک تحسین سمی اواز یا موسیقی دو نفری است که از سرگیری آن بازی موش و گربه است.

یکشنبه شب "قتل حوا" فصل سه برتر به نمایش مظنونین تلاش برای تحمل عواقب ناشی از اعمال خود از پایان فصل دو. کارولین Martens (فیونا شاو) سمت چپ است پس از او lawless انتخاب و نیکو Polastri (اوون مکدانل) است دست و پنجه نرم با پایان ازدواج خود را. علاوه بر این فصل سه میدارد و نشان دادن طولانی مدت پس از عمل در رم.

حرکت گذشته ساده لوحی و خوش بینی از اوایل فصل اجازه می دهد تا قسمت به چوب با یک قوی اکسپرسیونیستی سبک را منعکس تازه خود را متزلزل حوا (Sandra Oh). در حالی که شخصیت های محبوب هستند دوباره به راه افتادند, شخصیت خود را تنها می تواند انجام این کار بسیار به حفظ یک علاقه نشان می دهد نازک شدن طرح. این قسمت این است که شروع کند به یک فصل به منظور ارائه پاسخ خارج از آنچه که شخصیت ها انجام داده اند پس از عمل در رم.

[مرتبط: فارغ التحصیلان اکتشاف فیزیکی با خشونت روانی در HBO شبکه تلویزیونی 'اشیاء تیز']

حلزون-سرعت آهسته شروع می شود با یک جوان Villanelle (Jodie Comer) آموزش ژیمناستیک درست قبل از callously قتل یک مرد جوان خواستگار و ریختن گچ پودر بیش از چهره اش. در حالی که این صحنه یک نگاه اجمالی مختصری به Villanelle گذشته آن متمایل به جریان اصلی استعاره از یک قاتل که به نظر می رسد متناقض به نشان می دهد به طور معمول غیر قابل پیش بینی طرح خطوط. Villanelle عمل قتل را حفظ عناصر خود را لمس زنانه اما شیفت به سمت کمتر سرپرستی روش از اعدام نشان می دهد یک تغییر لحن در این فصل است.

اما حوادث به طور ناگهانی پرش به حال و روز Villanelle شیک مثل همیشه در عروسی خود را دریافت صحبت کردن تنها از حوا. برای یک لحظه این طرح به نظر می رسد را انتخاب کنید تا به سرعت به عنوان Villanelle سابق مربی داشا (Harriet Walter) شروع مبارزه و دعوت او را به کشتن دوازده دوباره. اما Villanelle باعث می شود او قدرت بازی و خواستار به یک دروازه بان به جای استفاده و کاشت بذر برای مدتها در انتظار آشکار است که در پشت سازمان مخفی است.

در ضمن در انگلستان کارولین پاسخ به مقامات بالاتر و در تلاش برای حفظ قدرت در درون MI6 به دلیل بی شماری کردن کتاب تصمیم گیری. تماشای کارولین از دست دادن برخی از قدرت او است startlingly رضایت بخش بعد از مدت طولانی اجتناب از عواقب ناشی از اقدامات او است. در این لحظات نشان می دهد باعث می شود آن را درخشان روشن که به ریشه به عنوان شخصیت های کارولین و Villanelle هر دو خودخواه و نه نظر کسانی که در اطراف آنها وجود دارد اما یک رضایت در دیدن کارولین مواخذه نسبت به رضایت از Villanelle اجتناب از آنها.

هنگامی که این nitty-ریگ دار جزئیات خطاب به قسمت کاهش برای از بین بردن تنش از فصل گذشته cliffhanger. در تلویزیون کلاسیک, مد, حوا جادویی جان سالم به در برد گلوله در رم. او همچنین از شوهرش جدا شده و در حال حاضر با این نسخهها کار در آشپزخانه رستوران در حالی که متأسفانه تداوم خودش خاموش مقدار فراوان از رامش و شراب.

با وجود عذاب و دل تنگی و نشان می دهد آشنا تعالی در ساختمان جهان در نوسان کامل است به عنوان یک grittier شهری سمت لندن دیده می شود از طریق پنجره ها از شب تیره آپارتمان استودیو. چنین تن تیره تر هستند و حتی منعکس شده در شب خود را در انزوا و بی توجهی به سلامت خود را. اوه اقدام می درخشد به عنوان چهرۀ او و تعهد به شخصیت او را زاهد گوشه نشین گرایش به ارمغان می آورد یک حس عجیب و غریب از طنز به حوا دولت از استعفای.

[مرتبط: دوم را: اقلیت پیروزی در گلدن گلوب منعکس کننده فشار بیشتر برای نمایندگی در رسانه ها]

برش بازگشت به Villanelle بصری فیلمبرداری می کشد قسمت دایره کامل است او به عنوان دیده می شود در نظر گرفتن زندگی دیگری قربانی و ریختن پودر قرمز بیش از صورت خود را. نشان داد به عنوان یک شغل برای دوازده کشتن این است که دوباره از شخصیت برای femininely زرق و برق دار قاتل زنجیره ای به عنوان این احشایی صحنه منعکس تیره تر تغییر در وضعیت روانی – انعکاس حوا وضعیت روانی.

در حالی که این یک بازی سرگرم کننده بازگشت Villanelle به عنوان یک ضربه کاری به کشتن brasher و سرچشمه یک دم خشم. آن را برجسته و روشن تکامل شخصیت به عنوان این فصل مجموعه خود را تا به اوج فقط به عنوان Villanelle خشم جوش بیش از. با وجود این شخصیت را تغییر دور از گذشته و با کیفیت و با این حال وارد کند یک کار شگفت انگیز از ایجاد ثبات در Villanelle با حفظ بسیاری از کلاسیک ویژگی های چنین به عنوان طنز و کودکانه رفتار.

دربندی قسمت است حوا کشف کنی Stowton را (Sean Delaney) مرده بدن خارج ساختمان خود را هنگامی که او در نهایت ذلت. این نشانه یک پایان غم انگیز برای یک, شیرین, شخصیت بی گناه که کمک به حفظ حس اخلاق و مثبت در زندگی حوا. چنین یک شخصیت قربانی عمل به عنوان یک لازم است طرح دستگاه برای ایجاد انگیزه در آستانه به گرفتن پشت او گوشته به عنوان یک دمدمی سریال killer-وسواس کارآگاه.

آن را تنها باقی مانده است دیده می شود اگر کنی مرگ همان اثر را در آستانه به عنوان فرانک را, و یا اگر او را از مرگ او به عنوان یک هشدار واقعی در برابر این شیوه زندگی است. اما که به احتمال زیاد نمی تواند در این مورد اگر سری به ادامه تشدید درام فصل است.

به طور کلی قسمت اول به "قتل حوا" فصل سه بود که آهسته و پیوسته اما بدون شک کاشته دانه برای لحظات تنش آمده است. اگر بی بی سی نشان می دهد حفظ کرده است هر چیزی از قمر والر-پل خروج از نویسنده های این توجه به جزئیات است که اندکی مناسب در فصل آخر. در حالی که طرح به نظر می رسد به خطرناکی نازک کردن اجرای برنامه باقی می ماند مثل همیشه قوی و قسمت کند اشاره در ماده بیشتر در طول فصل به عنوان بیشتر در مورد دوازده نازل شده است.

امیدوارم حوا کشته نمی شود در طول راه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب