بررسی تاریخچه: آن زمان جو بایدن پدر زندگی می کردند و در نیویورک

پدر نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن مشغول به کار به عنوان منشی-تایپیست برای آمریکا شرکت نفت فله گیاه در امتداد تپه خیابان در باغ بهار شهرستان. در آن زمان جو بایدن Sr. 24 بود که یک سال قبل از او ازدواج کرده و دو سال قبل از تولد جو بایدن جونیور

من انجام برخی از جنگ جهانی دوم سابقه پژوهش از طریق پیش نویس ثبت نام کارت در منطقه نیویورک و تصادفا یک کارت ثبت نام برای یوسف Robinette بایدن. من تعجب اگر او هر گونه رابطه با دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن. در واقع او است! او جو بایدن ،

به ازای هر ثبت نام خود را به صورت پیش نویس در اکتبر 16, 1940, جو بایدن, Sr. مشغول به کار بود برای آمریکایی شرکت نفت در نیویورک واقع در تپه خیابان و Ma & Pa راه آهن. آدرس پدرش, Joseph H. بایدن عبور بود و با جایگزین Y. M. C. A., York, PA.

من تعجب اگر جو بایدن Sr. در نیویورک پیش از آن در سال 1940 در طول سال 1940 ایالات متحده آمریکا. 1940 ایالات متحده آمریکا برای شهر نیویورک, پنسیلوانیا شامل موارد زیر است ورود برای یوسف رضا بایدن در میان ساکنان از Y. M. C. A. خوابگاه در هر شمارش منطقه 67-117; برشمرده 9 آوریل 1940 در جدول شماره 81B, خط, No. 43:

نام: بایدن, Joseph R.

جنسیت: نر

نژاد: سفید

سن در آخرین تولد: 24

وضعیت تاهل: مجرد

بالاترین درجه از مدرسه تکمیل شده: کالج 1سال

محل تولد: مریلند

اقامت در مارس 1, 1935: Scranton, Lackawanna شرکت ، پنسیلوانیا

شد این فرد در محل کار در طول هفته مارس 24-30, 1940: بله

تعداد ساعت کار در طول هفته مارس 24-30, 1940: 40

شغل: کارمند-تایپیست

صنعت: روغن فله کارخانه

تعداد هفته کار کرده و در سال 1939: 52

درآمد در سال 1939 برای 12 ماه منتهی به آذر. 31, 1939: $1,050

آمریکا شرکت نفت فله کارخانه واقع در 385, Hill Street, است که در بین ما & Pa راه آهن و Spahn خیابان در باغ بهار شهرستان. از این گیاه بیش از یک میلیون گالن سوخت محصولات و روغن توزیع شد هر ماه.

به نظر می رسد که حداقل به مدت شش ماه آوریل تا اکتبر 1940, جو بایدن, Sr. زندگی در Y. M. C. A. خوابگاه در حالی که کار در Amoco فله گیاه در امتداد تپه خیابان به عنوان یک کارمند-تایپیست.

اولین, جو بایدن, Sr. به نظر می رسد در نیویورک در روزنامه های محلی است که در تاریخ 21 آگوست سال 1939 زمانی که اعزام نیویورک گزارش داد: “جوزف بایدن یکی از Y. M. C. A. بازگشت از بالتیمور که در آن او بود مهمان از بستگان و دوستان.” بنابراین او می تواند ساکن در “Y” برای 14 ماه اوت سال 1939 از طریق اکتبر 1940.” در آن زمان span جوزف بایدن به نظر می رسد در تعدادی از نقش های ارائه شده در اطراف شهر است که در آن او اشاره کرد در میان اعضای Y. M. C. A. خوابگاه باشگاه.

شروع کردم به چک کردن دایرکتوری در Ancestry.com برای دیدن چقدر زود جو بایدن, Sr. در نیویورک. 1940 سرشماری یادداشت, جو بایدن, Sr. زندگی در اسکرانتون در تاریخ 1 آوریل سال 1935. او به تازگی نقل مکان کرد وجود دارد در زیر لیست دایرکتوری در طول 1930s:

1934 دایرکتوری ویلمینگتون

Joseph H. بایدن (همسر مریم R) است مدیر منطقه آمریکا شرکت نفت ساکن در 108 غرب 36th; او پسر یوسف رضا بایدن یک دانش آموز در خانه. [توجه داشته باشید: مریم R برای مریم Robinette او نام ازدواج]

1937 دایرکتوری اسکرانتون پنسیلوانیا

Joseph H. بایدن (همسر مریم E) مدیر شعبه آمریکایی شرکت نفت ساکن در 2202 Adams Ave.; او پسر یوسف رضا بایدن در خانه است.

1939 دایرکتوری اسکرانتون پنسیلوانیا

Joseph H. بایدن (همسر مریم E) مدیر شعبه آمریکایی شرکت نفت ساکن در 2109 وایومینگ Ave.; او پسر یوسف رضا بایدن است مدیر کارخانه در صفحه اصلی.

دایرکتوری وارد در طول ماه های نوامبر و دسامبر از سال قبل. بنابراین زمانی بین ژانویه سال 1939 اوت سال 1939 Joseph R. بایدن حرکت به نیویورک Y. M. C. A.

پس از حدود 14 ماه در نیویورک, Joseph R. بایدن Sr. در حال کار به عنوان یک فروشنده برای آمریکا شرکت نفت مستقر در هریسبورگ. پس از ازدواج خود را به ژان فینیگان در 30 مه سال 1941 در Scranton تریبون گزارش داد: “آقای بایدن یک فارغ التحصیل دانشگاه سنت توماس دبیرستان و با حضور در دانشگاه جانز هاپکینز. او یک فروشنده برای آمریکا شرکت نفت.” “آنها را به اقامت در 1739 Herr خیابان هریسبورگ.” بنابراین یکی از گزارش در سال 1940 سرشماری شد حضور جان هاپکینز.

جو بایدن Sr. بعدی می شود فروشنده برای آمریکا شرکت نفت مستقر در بالتیمور. در هر مقاله ای در بار-ادای احترام PA; به نظر می رسد جو بایدن Sr. هنوز مستقر در بالتیمور که از 20 نوامبر سال 1942 هنگامی که یوسف Robinette بایدن جونیور متولد شده است در اسکرانتون. آنها فقط بازدید از پدر و مادر همسر و کودک آمد زود ؟

Stephen H. اسمیت می نویسد: در مورد نیویورک گذشته در yorkblog.com/yorkspast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>