Instagram تاثیر گذار می دهد و نکات آرایش در حالی که در حال مرگ از Coronavirus

Instagram Influencer ICU coronavirus

آن را سخت گرفتن عکس های سلفی هر پنج دقیقه در حالی که شما متصل به ونتیلاتور و ریه های خود را پر شده با مایع اما Jameelia Shaquila یک Instagram تاثیر گذار است که باعث می شود هزاران نفر هر سال از 2.8 میلیون مشترک می تواند آن را انجام دهد.

“سعی کنید این روژ بر روی صورت خود را از Permamax و آن را روشن خواهد شد شما تمام گاییدن, چهره,” the Instagram تاثیر گذار عطسه و بزرگ درخشان گلبول سفید چرک مگس از او یک منادی و زمین در یکی دیگر از چهره بیمار در ICU بخش است.

تاثیر گذار دریافت هزاران دلار فقط برای ذکر یک نام تجاری و مانند همه Instagrammers در را هرگز پرداخت یک سکه در مالیات یا.

نگاه خوب در رخصتی بهار

“هنگامی که شما یک تشنج که حملات ویروس خود سیستم عصبی شما می توانید اضافه کردن برخی از اضافی سایه بنفش دور چشم برای مخفی کردن کبودی به عنوان سر خود را بازدید فریم های تخت خواب.

“امروز من با پوشیدن Bikinidoll واحد $23.99 و G-تیم ملی G-string, $12.99. Y’all می توانید آنها را از لینک های زیر دانلود کنید. فراموش نکنید که برای ضربه زدن به دکمه اشتراک.”

یک عکس را نشان می دهد Jameelia را یک سخنگوی پر از مایع و چرک از ریه ها او را به عنوان او تلاش می کند به لبخند برای او Instagram طرفداران در حالی که به طور همزمان با استفاده رژ لب بیش از او obnoxiously بیتوجه botoxed ماهی قزل آلا لب نفس نفس زدن برای هوا.

آه چه شرم Jameelia گذشت, شب گذشته در حالی که استفاده از برخی از پایه پودر بیش از صورت خود را. او را بی ثبات پلاستیک طرفداران بلافاصله تغییر به یکی دیگر از بی شمار از تاثیرگذاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو