در یک دنیای ایده آل – پست Coronavirus رویاهای

Coronavirus همه گیر خواهد آخرین برای بیش از دو سال است و به هیچ وجه به رنگ آن را به هر راه دیگر. به اثر تغییر واقعی جهانی فن آوری توسعه یافته دولت ها نیاز به کار برای استفاده از این زمان تحت coronavirus مستند به برنامه ریزی برای آینده است.

کشورهای توسعه یافته نیاز به از بین بردن سوخت های فسیلی با استفاده از وسایل نقلیه و به طور کامل ادغام وسایل نقلیه الکتریکی.

مدارس باید تنها آموزش دانش آموزان از خانه از طریق واسط های دیگر در نهایت زمانی که تکنولوژی در آینده دانش آموزان را قادر به دانلود دانش به طور مستقیم.

اکثر کسب و کار غیر ضروری هستند و تنها شرکت هسته زنده خواهد ماند اگر چه گام بعدی را تضمین خواهد کرد هر جهانی منطقه به طور کامل پایدار در حق خود و اگر قطع از دیگر مناطق با توجه به هر یک فاجعه و یا ویروس خواهد زنده ماندن با هیچ مشکلی.

اکثر سیاستمداران و پارلمان نشان داده شده است به توان بی ربط در طول همه گیر و این است که چرا دولت باید فکر می کنم از slimmed پایین دولت و برای از بین بردن بسیاری از نمایندگان مجلس از پست های خود را. در بریتانیا مجلس اعیان به طور کامل بی فایده است و باید حل شود بلافاصله.

اگر جمعیت کاهش می یابد به اندازه کافی شاید جهانی درآمد اولیه طرح می توان به معرفی برای هر شهروند با این حال این تنها می تواند معرفی اگر اعداد در سمت راست نقطه شیرین. ارسال ویروس وجود دارد حتی ممکن است اتاق را به شما معرفی مدیریت برنامه پرورش که در آن تولد در تنظیم پایدار سطح.

کل اقتصادی نما نظام سرمایهداری و کینزی روش باید بازرسی و نگهداری و همچنین globalist شبکه باید قطعی نقاط که در آن اتصالات را می توان برش در زمان تحول. قطع کننده مدار رشد کرده سهام بازار در حال حاضر algo کابوس است که باید رام از طریق دقیق قوانین و مقررات.

غرب باید به مقابله با جهان را rogue سازمان ملل توسط reintroducing اجباری نظامی پیش نویس است.

توسعه کشورهای غربی باید حذف اعتماد خود را بر چین کمونیست چرا که اگر آنها نمی, آنها در نهایت سقوط طعمه به افزایش تقاضا. چین به دلیل استفاده از coronavirus اقتصادی به عنوان یک سلاح باید به طور کامل از جامعه بین المللی و تحریم های اقتصادی در محل قرار داده. در اثر چین باید گرفته شود بازگشت به قرون وسطی که در آن تعلق دارد و اگر غرب نمی آن را به یک دولت منفور در سطح جهانی غرب نمی خواهد زنده بماند چه چین برنامه ریزی شده است. غرب باید حذف چین قابلیت های نظامی و یا آنها را در نهایت حمله. روسیه نیز برگزاری یک تهدید وجودی برای غرب و به ویژه با نظامی خود را.

بعد از همه گیر می تواند ژنتیکی ایجاد یک هدف خاص نژادها و یا جمعیت چین در حال حاضر نشان داده شده است با اثرات مخرب COVID-19 همیشه وجود دارد خطر که آنها یا برخی از دیگر rogue nation توسعه ممکن است یکی دیگر از کشنده پاتوژن هدفمند برای برخی ژن نقشه.

بر خلاف denizens از سیاست های لیبرال غرب باید تعطیل مرزهای خود را به جهان سوم و کمتر توسعه سازمان ملل. این قلعه ذهنیت خواهد بود که تنها راه برای حفظ و زنده ماندن در آینده و همچنین افزایش فن آوری. غرب نیز نیاز به توسعه سیستم های دفاع است که نمی توان نقض و جرم سیستم است که نمی توان در مقابل دفاع. این سلاح را تضمین خواهد کرد سرسپردگی کمتر ملل و توقف همه فکر جنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de