بهبود اقدامات امنیتی در تپه کمک خواهد کرد برای بهتر اطمینان از ایمنی دانش آموز

UCLA و ایالات متحده ممکن است یک چیز مشترک. با وجود آنچه در کشورهای دیگر و یا دانشگاه ها انجام شود ممکن است برا

توسط ATROTICNEWS در 25 اردیبهشت 1399

UCLA و ایالات متحده ممکن است یک چیز مشترک. با وجود آنچه در کشورهای دیگر و یا دانشگاه ها انجام شود ممکن است برای اطمینان از ایمنی خود را از ساکنان آنها شکست خورده اند به دنبال کت و شلوار.

و مشکل شروع می شود در بخش مسکن.

آن را دشوار است برای به دست آوردن دسترسی به مسکونی سالن بر روی تپه. تنها ساعت زمانی که دانش آموزان اضافی خالص ایمنی از 9 p. m. به 5 صبح, زمانی که وجود دارد این است که کنترل دسترسی. اما محدود ساعت بیشتر مورد نیاز در طول روز زمانی که دانش آموزان در محوطه دانشگاه. اگر کسی بدون BruinCard می خواستم برای ورود به هر ساختمان همه آنها را مجبور به صبر طولانی به اندازه کافی برای یک دانش آموز به کش رفتن کارت خود را.

بنابراین آن را می آید به عنوان کمی تعجب است که در طول فقط دو هفته در ماه اکتبر وجود دارد سه منازل به قصد سرقت گزارش شده در تپه برخی در طول روز با دانش آموزان در خوابگاه خود را در زمان. اگر سارق قادر به ورود به خوابگاه در حالی که دانش آموزان در حال حاضر آن را بی خطر است به فرض دسترسی به محل اقامت سالن است که بیش از حد آسان است.

واقعیت این است که این دانشگاه در حال حاضر اقدامات امنیتی محافظت نمی کند دانش آموزان به عنوان به خوبی به عنوان آن را می خواهم به این باور است. در بازگشت دانش آموزان در حال پرداخت قیمت برای این دانشگاه هیچ گونه نگرانی بی میلی به بهبود امنیت در دانشگاه و بر روی تپه.

اگر UCLA مسکن است تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان امن باید آن را اضافه کردن امنیت فراتر از یک بازی ساده کارت شناسایی. این واقعیت است که ساختمان خوابگاه هستند به راحتی در دسترس است که مورد توجه تعدادی از اتهام ضرب و جرح بر روی تپه ای در این سال به تنهایی. UCLA باید این موارد به طور جدی تر و پیاده سازی اقدامات است که برونز امن تر مانند دوربین های امنیتی در فرد طبقه است. به دلیل افزایش امنیت مورد نیاز خواهد بود در تقریبا خالی پردیس این یک فرصت طلایی برای UCLA برای اجرای بیشتر در دراز مدت هیل امنیت یک بار همه چیز به حالت عادی بازگشت.

به دلیل آنچه که آن را در حال حاضر کافی نیست.

"این نادرست است به می گویند که هر کسی می تواند راه رفتن به محل اقامت سالن" UCLA مسکن و مهمان نوازی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

در عین حال با وجود این اعتماد به نفس, UCLA مسکن هنوز هم متکی به خارجی احزاب برای دانش آموزان حمایت می کند. سه نقطه BruinCard بررسی روند UCLA مسکن ادعا می کند نگه می دارد و ساکنان امن آسان است برای دور زدن اگر یک خارجی منتظر کسی که با یک BruinCard به آنها دسترسی داشته باشید. UCPD است که به شدت متکی بر داده افسران آن هستند بر روی تپه تمام ساعات روز. یک راه حل UCLA مسکن در حال حاضر آماده است ایمنی جدید koban یک کلمه ژاپنی به ایستگاه پلیس در خارج از ورودی اصلی از Covel عوام. اولیه نیروی انسانی ساعت انتظار می رود به طول 9 بعد از ظهر تا 2 صبح که در آن مردم می توانند با استفاده از koban به عنوان یک منبع از اطلاعات و مکان برای پرسیدن سوالات ایمنی, گزارش, حوادث و آغاز یک گزارش با UCPD.

"UCPD حفظ یک رابطه فوق العاده با مسکونی زندگی" UCLA مسکن گفت. "UCPD اتحاد افسران گشت کار 24/7, و آنها به طور منظم به گشت زنی تپه و همه UCLA مسکن خواص به عنوان بخشی از خود را به طور منظم گشت از دانشگاه UCLA و مناطق اطراف آن."

سپس دوباره Jan. 28 دو مرد به اتهام تجاوز دو نفر با یک تفنگ دستی در دردسر سوئیت در روز روشن. به عنوان مجدانه به عنوان UCPD و UCLA ممکن است کار برای اطمینان از ایمنی دانش آموزان جدید koban تنها عمل در طول شب حتی اگر بسیاری از این حوادث گزارش شده در حال وقوع در طول روز.

فضل Galey دوم-سال جهانی مطالعات و علوم سیاسی گفت که او آگاه است از تردید ساکنان ممکن است اگر دوربین نصب شد. با این حال او گفت که او احساس امن تر اگر این تدابیر را در جای خود.

"من سال اول در تپه کسی deadbolted درب خود را و کسی که به سرقت برده لپ تاپ خود را و تمام وسایل خود را," Galey گفت. "من کاملا فکر می کنم دوربین های دیجیتال در سالن خواهد بود بسیار مفید است."

وجود دارد تعدادی از راه های UCLA مسکن می تواند در مورد ساخت مطمئن شوید که دانش آموزان احساس امن تر مانند نصب دوربین در طبقه مسکونی. نظرسنجی ها می تواند فرستاده شده به دانش آموزان درخواست اگر آنها می خواهم احساس راحتی با این تغییر. متناوبا, UCLA مسکن می تواند اضافه کردن دوربین به برخی ساختمان ها و ارائه دانش آموزان گزینه ای از زندگی در آنها. کمتر سرزده گزینه می تواند استخدام کنترل دسترسی در تمام طول روز.

و دانش آموزان ابراز علاقه به داشتن دوربین های نصب شده با توجه به این که اگر هر چیزی اتفاق می افتد به آنها خواهد بود به دام افتاده در مورد او گفت: او گفت:.

نیکول Durghalli یک سال چهارم پرستاری دانشجو گفت: اضافه کردن دوربین به طبقه می تواند یک دوم خط دفاع به در حال حاضر اجرا امنیتی است.

"ساختمان که دوربین می تواند اضافه کردن یک سطح اضافی از امنیت" Durghalli گفت. "آن را نمی خواهد صدمه به آنها اضافه کردن در راهرو."

مسکن گفت: دوربین نیست نصب شده در فرد طبقه از احترام به حریم خصوصی. در حالی که این یک دلیل معتبر اجرای اقدامات امنیتی مناسب نیست و فقط به یک موضوع از سرقت اموال. دسترسی بدون مانع به خوابگاه ساختمان به راحتی می تواند منجر به تجاوز جنسی است که نه بی سابقه در UCLA. ضرب و جرح هستند و به اندازه کافی دشوار برای دانش آموزان به گزارش و در پی تغییرات اخیر به عنوان IX قوانین که بیشتر حقوق متهم بازماندگان خواهد شد حتی سخت تر از زمان.

UCLA باید اقدام فوری برای محافظت از دانش آموزان خود را.

چرا که اگر ملت برتر عمومی دانشگاه در ادامه به بی توجهی ایمنی دانش آموزان آن منجر خواهد شد در دیگر category.

اما این بار از آن خواهد شد به دلایل اشتباه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن