چگونه خواهد coronavirus تاثیر وزارت امور خارجه عادلانه است ؟

2020 وزارت امور خارجه عادلانه است — حداقل در حال حاضر.

برایان بلر مدیر عامل شرکت از وزارت امور خارجه نمایشگاه/نمایشگاه نیویورک مرکز گفت: سازمان در حال انتظار برای جهت از رهبران دولت چگونه رمان coronavirus را تحت تاثیر آینده نمایشگاه های نجومی آغاز می شود که در ماه ژوئن.

“در این مرحله ما در یک صبر کنید و ببینید موقعیت و مقدار زیادی بستگی به دستورالعمل/بخشنامه آن صادر شده توسط فرماندار در طول چند هفته آینده” او در بیانیه ای گفت.

این نمایشگاه حرکت می کند به یک تاریخ جدید این ماه: ژوئیه 24 Aug. 2.

هیچ “رها کردن مرده” تاریخ تنظیم شده است برای تعیین اگر county بزرگترین رویداد سالانه به لغو این سال بلر گفت.

مگر اینکه دستور دولت است که نمایشگاه نمی تواند برگزار می شود این اولین بار است که نیویورک شهرستان, کشاورزی, جامعه مدیره خواهد بحث در مورد هر گونه بالقوه لغو خواهد بود 9 ژوئن.

“… و من امیدوارم که وجود خواهد داشت واضح تر راهنمایی و جهت از دولت که در آن زمان” بلر گفت.

بیشتر: با نیویورک نمایشگاه در حال حرکت به تیر چه اتفاقی می افتد هنگامی که وجود دارد یک 100-درجه heatwave?

بیشتر: آنفولانزای اسپانیایی: چقدر سخت بود York County آمار در طی این بیماری همه گیر?

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: پنسیلوانیا بیش از 42K موارد به آمریکا نزدیک 1 میلیون

نیویورک نمایشگاه لغو شد 1918 در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر. آن را در ماه اکتبر برگزار شد که در آن زمان. این آخرین بار بود که نمایشگاه تعطیل با توجه به محلی مورخ جوآن Concilio.

این fairgrounds شد درمان منطقه برای بیماران مبتلا به آنفلوآنزا از آنجا که بیمارستان نیویورک شلوغ بود محلی مورخ جیم مک کلور نوشت: “هرگز به فراموشی سپرده شود.” در آن گیر مقامات توصیه در برابر تجمع در گروه.

در سال گذشته 529,574 کاربران با حضور 10 روز نمایشگاه.

برای چندین دهه این نمایشگاه آغاز شده و آخر هفته پس از روز کارگر. در اواخر سال 2018 به جامعه کشاورزی هیئت مدیره تصمیم گرفت به حرکت تاریخ در سال 2020 به مدل آن پس دیگر نمایشگاه ها در کشور و جلب بیشتر حضور و غیاب با کودکان خارج از مدرسه.

با تاریخ جدید نمایشگاه نیز دریافت کرده است یک نام جدید: نیویورک نمایشگاه دولت است.

در ضمن دلاور امور خارجه عادلانه این هفته اعلام کرد که آن را لغو کرده است آن 2020 سری کنسرت. این شامل نشان می دهد در طول این نمایشگاه که برگزار خواهد شد در جولای 23 طریق Aug. 1. این نمایشگاه خواهد رفت اما به دنبال خواهد داشت بهداشتی دستورالعمل ها.

در سراسر کشور حداقل یک نمایشگاه را لغو کرده است و دیگران هنوز هم وزن یک تصمیم.

نارنجی شهرستان نمایشگاه در کالیفرنیا برگزار خواهد شد در این سال به دلیل نگرانی در مورد جمعیت های بزرگ لس آنجلس تایمز گزارش داد. این نمایشگاه برنامه ریزی شده بود برای 17 جولای از طریق Aug. 16.

این ایالت آیووا نمایشگاه اجرا می شود که Aug. 13 طریق Aug. 23., هنوز در حال برنامه ریزی شده اما مقامات تصمیم خواهد گرفت که تا اواسط ماه ژوئن که آیا آن لغو خواهد شد ایستگاه تلویزیونی KCCI از Des Moines گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im