خانه ها برای فروش در مرکزی بهبهان در حال حاضر اما شما فقط نمی تواند راه رفتن در داخل

کیم قوی York Daily Recordانتشار: 10:57 AM EDT Apr 17, 2020علامت و ان کالاهان در حال برنامه ریزی برای رفتن به 2

توسط ATROTICNEWS در 31 فروردین 1399

علامت و ان کالاهان در حال برنامه ریزی برای رفتن به 2020.

آنها تا به حال خریداری یک کارولینای جنوبی گله دار در سال گذشته و مبله است و در آن آمادگی خود را Stewartstown خانه برای فروش. نقطه شیرین برای فروش خانه است که در اوایل ممکن است با توجه به Zillow بنابراین Callahans برنامه ریزی شده به خانه خود را از 17 سال در ماه آوریل است.

سال نگاه به یک خوب برای بازار مسکن تا coronavirus تعطیل کردن همه غیر ضروری کار می کنند.

در اکثر ایالت عوامل املاک و مستغلات هستند یا در نظر گرفته شده کارگران ضروری و یا غیر ضروری به آنها داده می شود تقدیر ویژه ای برای نشان دادن خانه به یک یا دو نفر در یک زمان با استفاده از اجتماعی فاصله و تجهیزات حفاظتی. پنسیلوانیا یکی از چند متحده در این کشور شامل عوامل املاک و مستغلات به یک سخت "غیر ضروری" رده جلوگیری از آنها را از راه رفتن به خانه حتی اگر آن خالی برای ارزیابی ارزش و یا برای نشان دادن خانه به یک خریدار بالقوه.

اما وجود دارد یک راه خلاق در اطراف آن: "خانه ها در واقع هنوز هم فروش تقریبا" گفت: مایک توماس یک برکشایر هاتاوی مسکن با مایک توماس در شروزبری.

و این که چگونه Thomas خواهد فروش Callahans' خانه – با کمی خلاقیت.

باید به شما فروش?

"بازار مسکن شده بود بسیار قوی منجر به همه گیر" گفت: لارنس یون اقتصاددان ارشد و معاون ارشد رئيس جمهور از تحقیقات انجمن ملی از Realtors. "ما در 10 سال اخیر در خرید و فروش خانه."

کاهش در فروش پس از همه گیر شده است تند اما این که در بخشی از فروشندگان کشیدن خانه های خود را خارج از بازار است. مسئله دیگر در ایالات پنسیلوانیا ناتوانی برای یک خریدار به راه رفتن به خانه قبل از خرید آن.

ویرجینیا فروش خانه های در حال برگزاری "خیلی بهتر" از پنسیلوانیا, Yun گفت: از آنجا که عوامل مجاز به نشان دادن خانه های اجتماعی با استفاده از فاصله.

خبر خوب با توجه به یون این است: "قیمت خانه به نظر می رسد بسیار با ثبات است."

ثبات به این معنی است که با وجود اقتصادی نگرانی فروشندگان نیست وحشت در این نقطه یون گفت و نظرسنجی از realtors نشان می دهد که فروشندگان به هیچ وجه قصد کاهش قیمت های خود را. ثبات در بازار کمک می کند تا تمام فروشندگان.

دیگر امیدوار قطعه از اطلاعات را برای فروشندگان در حال حاضر این است که وجود دارد کمبود خانه در بازار به استخر کوچکتر از فروشندگان بهتر شات در یک معامله بسته شدن.

خریداران بالقوه نیز باید زمان بیشتری برای نگاه در خانه آنلاین گفت: Shanna Terroso اجرایی مسئول در انجمن از Realtors نیویورک و آدامز شهرستانهای استان است. "ما احساس به عنوان اگر وجود دارد رفتن به یک بزرگ مقید کردن تقاضا هنگامی که ما به حالت عادی پس از این."

از سه شنبه 101 خانه شده بود کشیده کردن بازار بیش از سه هفته گذشته در نیویورک و آدامز استان ها و 909 خانه شد و هنوز هم برای فروش, Terroso گفت.

چگونه شما فروش?

نشان دادن خانه ها عملا در حال حاضر بوده است بخشی از مایک توماس' استراتژی های فروش.

"ما انجام داده ایم مجازی باز کردن خانه برای بیش از یک سال در حال حاضر بسیار موفقیت" توماس گفت. او اجرا می شود کسانی که تور به عنوان Facebook حوادث زندگی می کنند در یک صفحه او شروع به شمال نیویورک شهرستان بهبهان است که تقریبا 38,000 اعضای.

بنابراین زمانی که این بیماری همه گیر رسیده, پنسیلوانیا, Thomas خواسته خود فروشندگان به ایجاد تورهای مجازی از خانه خود را با گوشی های هوشمند. که همان ایده همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک ویدئو کنفرانس زنده - از طریق FaceTime و یا زوم - با فروشنده به خریدار بالقوه و عوامل درگیر است.

این که چگونه Thomas خواهد فروش Callahans خانه در Stewartstown.

در واقع یون بسیار توصیه تورهای مجازی: "از فروشندگان در واقع به حرکت در اطراف و بازدید از بخش هایی از خانه است."

زمانی که ویروس به پایان می رسد و تحقیق در میان ملکی نشان می دهد که این باور بودند که بازار مسکن بهار به سالم سرعت در سه ماهه سوم و چهارم سال است.

باید به شما خرید ؟

نرخ بهره برای وام های مسکن بسیار کم است در این نقطه به خریداران این جایزه از یک پایین تر وام مسکن حتی باز کردن امکان کمی گران تر صفحه اصلی.

کسانی که نرخ بهره پایین منجر به همه گیر کرده و خانه پرواز را از طریق فرایند فروش و در حال حاضر این نرخ حتی پایین تر است. توماس تا به حال یک مشتری که refinanced از 4.75 درصد رای حدود 18 ماه پیش تا 3 درصد است.

چالش برای خریداران هر چند ناتوانی جسمی تور خانه است. ویدئو زندگی می کنند تماس با فروشنده و عامل کمک می کند و بنابراین می تواند علاوه بر جدید به قرارداد فروش.

پنسیلوانیا انجمن از Realtors به تازگی نوشت: COVID-19 ضمیمه به قرارداد خود را از فروش به خریدار و فروشنده انعطاف پذیری بیشتر در مهلت در خرید.

در ضمن همه مهم بازرسی نمی تواند جسمی بازدید توسط خریدار بالقوه اما بازرس می تواند خواسته می شود برای استفاده از تماس تصویری برای نشان دادن پتانسیل خریدار هر گونه مسائل در خانه.

متوسط سن اولین بار خانه خریدار 32 است. که گروه سنی 30somethings - جوان مجرد و خانواده های جوان - در حال خرید خانه های بیشتری نسبت به هر گونه دیگر از آنجا که آنها در حال تغییر شغل و شیوه زندگی بیشتر.

تنها چیزی که برگزاری آن خریداران خانه با توجه به Terroso: بدهی وام دانشجویی.

بیشتر: خود را صرف فدرال محرک پول در کسب و کارهای محلی که حمایت جامعه ما (نظر)

قهرمانان: یک نظامی قهرمان بازگشت به نیویورک اورژانس برای مبارزه با این ویروس به کشور

زندگی در برزخ

علامت کالاهان به دور از مبلمان در خانه خود: اتاق خواب مجموعه, اتاق نشیمن, مبلمان, میز ناهار خوری اتاق. او آن را داد به یک دوست جوان که در حال حرکت بود به خانه اول.

این همه بخشی از طرح خود را.

Coronavirus نبود.

بقیه Callahans' مبلمان می تواند نمی شود به کارولینای جنوبی به دلیل آنها مبله خانه خود را در حال حاضر. آنها همچنین نمی توانید hauler را به دور از کالاهای خود را به دلیل COVID-19 محدودیت.

وام مسکن پرداخت شده است بنابراین Callahans نمی باید به حقه بازی که پریشانی مالی مانند دیگران در بازار, اما آنها پرداخت خود را در کارولینای جنوبی وام مسکن و زندگی هنوز وجود دارد.

در حال حاضر آنها را قرار داده تا خانه خود را برای فروش صبر کنید.

علامت کالاهان گفت: "من نا امید چون من و همسرم می خواهید به حرکت می کند."

کیم قوی را می توان در رسید kstrong@ydr.com.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن