Headliners: Akshay آناند اجازه می دهد تا روایت رهبری راه خود را در اصلی صوتی موسیقی

Akshay آناند صوتی, عاشقانه, موسیقی به سبک برخی از دوستان خود را با اشاره به او را به عنوان "هند Ed Sheeran." س

توسط ATROTICNEWS در 24 فروردین 1399

Akshay آناند صوتی, عاشقانه, موسیقی به سبک برخی از دوستان خود را با اشاره به او را به عنوان "هند Ed Sheeran."

سال سوم مولکولی سلولی و زیست شناسی تکاملی دانش آموز گفت: او ویژگی های مقایسه fingerpicking و آهسته tempos در هر یک از آهنگ اصلی ایجاد یک تن شبیه به Sheeran اولین آلبوم "+." آناند گفت: پس از سالها بخشی از اتمام آهنگ های او کشف موثرترین روش برای نوشتن خود را به طور کامل سرمایه گذاری خود را با سرودن شعر و instrumentals در یک نشسته است. پس اول خود را جدی فروپاشی آناند گفت: او با استفاده از این روش برای شروع و پایان یک آهنگ بازگویی تجربه را در یک شب. این شد که یک جلسه که منجر به شیفتگی با بیش از حد متمرکز بر راه نوشتن ترانه, او گفت:.

"من از نوع فقط نوشت آهنگ کامل در سه هستم و پس از آن بود که, اعتیاد," او گفت. "(قادر به نوشتن یک آهنگ اصلی) شگفت انگیز بود; قادر به نوشتن یک آهنگ و تماس با آن خود من است و برای قرار دادن تجربیات من در و به اشتراک گذاری آن با مردم است."

[مرتبط: Headliners: Michael پالرمو strums راه خود را به صنعت موسیقی با یک نوع الت موسیقی شبیه گیتار]

بخشی از فرآیند خود را برای تحکیم کاربردی آهنگسازی روش شامل پیدا کردن یک موضوع با ارزش اختصاص یک مسیر را به او گفت. داستان سرایی ثابت به جنبه ای که سوار خواننده ترین پربار جلسات به عنوان او گفت: آن را به خود شعر یک حس جهت. گذشته از اولین آهنگ خود را در مورد فروپاشی آناند گفت که او نوشته است, شعر برای توصیف رخدادهای قابل توجه در رفتن در اطراف او – مانند تولد برادرزاده اش و مرور قدمت جهان است. تم او به بررسی ممکن است همیشه مرجع دقیق تجارب اما او گفت که او طول می کشد عاطفی با الهام از این حوادث برای محصول نهایی.

"ساده ترین راه برای من به ترانه نوشتن بوده است ساخت آن را به یک داستان موسیقی برای مردم به درک," او گفت. "می توان آن را بسیار دشوار است به نگه داشتن آن رفتن با موسیقی های جدید نیز هست چرا که اگر من یک داستان و سپس این نوع مانند" چه هستم من نوشتن در مورد?'"

گاهی بخشهایی از مکالمات در تن و یا احساسات – پیدا کردن راه خود را به آناند ها به عنوان او به جستجوی موضوعات قابل توجه به اندازه کافی برای یک نیمه شب آهنگسازی جلسه. سهم گوپتا, سوم, سال, مهندسی عمران دانشجویی گفت: او زندگی می کند با آناند و در اغلب احساسات از مکالمات او با او ابراز بعدها در آهنگ.

آناند ها در سراسر آمده به عنوان احساسی واقعی به دلیل ریشه های خود را در این زندگی واقعی ظهور گوپتا گفت. به طور کلی هر آهنگ را نشان می دهد خود را نرم تر مراقبت های جانبی که او گفت: ایدز آناند تلاش را به درستی منعکس کننده خود واکنش عاطفی نسبت به شرایط تحت پوشش در شعر. در حالی که وجود دارد این است که یک سطح از صداقت خام در موسیقی است که به وضوح طنین انداز با آناند شخصیت آن صدای خود را که باعث می شود او قابل مقایسه با دیگر indie-هنرمندان پاپ که با استفاده از نرم افزاری مشابه خواننده و محروم پشت گیتار گوپتا گفت.

"راه او برای تلفن های موبایل چیزی شبیه به راه او آواز می خواند" گوپتا گفت. "اولین بار که من شنیده ام او را می خوانم گفتم که برای تلفن های موبایل مانند Ed Sheeran.'"

خارج از آوازی توانایی آناند را با اعتماد به نفس زندگی می کنند حضور نیز پر از شگفتی گفت: Michaela Capps سوم-سال بین المللی توسعه مطالعات و علوم اعصاب ، او گفت: زمانی که آناند استخدام شد برای انجام در رویداد جمع آوری کمک او در ابتدا مردد به بازی در کنار چاشنی دانشجو نوازندگان. اما هنگامی که او در زمان این مرحله او نمایش خود را خوش بین شخصیت به عنوان او گفت: مخاطبان داستان به راحتی بین نواختن آهنگ بر روی گیتار خود را, او گفت:.

"این دیوانه به ... دیدن او ریشه و قرار دادن خلاقیت خود را خارج وجود دارد و به نظر می رسد واقعا اعتماد به نفس حتی اگر او قبل از صحبت کردن در مورد چگونه عصبی او بود" Capps گفت.

[مرتبط: دانشجو می آموزد درس از رقابت در فرآیند آزمون برای 'American Idol']

مایا Partha سوم-سال اقتصاد و توسعه بین المللی مطالعات دانشجویی گفت: بخشی از آناند مرحله اعتماد به نفس ناشی از اطمینان که خود مخاطبان می تواند مربوط به داستان های او می گوید در آهنگ های خود را. آناند تبدیل شده است راحت نوشتن در مورد موضوعات جهانی مانند رمان و breakups او گفت: که باعث می شود موسیقی خود را به خوبی مناسب برای همه مخاطبان.

به عنوان او رشد کرده و به عنوان یک ترانه سرا خواننده همچنین به توانایی به سرعت نوشتن آخرین لحظه آهنگ ها, او گفت:. آناند و Partha گاهی اوقات انجام دهد و او گفت: در این روز از یکی از خود نشان می دهد او به ارمغان آورد یک آهنگ او نوشت: شب قبل از به نمایش گذاشتن برای جمعیت. و در حالی که آناند گفت: او هنوز هم به صحنه موسیقی تمایل خود را به آزمایش با رشته-چیدن الگوها و سرعت باعث می شود او را هیجان زده خود را به انجام یک جلسه آهنگ ها زندگی می کنند.

او گفت: unorthodox روش نوشتن است که گاهی اوقات یک فرایند آزمون و خطا پس از آن همیشه نیست در نتیجه یک آهنگ از او راضی است ، اما تا کنون از او نوشت: اولین آهنگ در یک شب در یک Hedrick سالن جنوب پله ها آناند گفت: نه به عقب نگاه کرد.

"من نیاز به نشستن و نوشتن فقط آن را همه در یک بار و یا من نمی خواهید به قادر به پایان آن" او گفت:. "من حدس می زنم من هنوز هم در حال توسعه به عنوان یک ترانه سرا در آن حس. من هنوز هم بسیار جدید به کل روند اما من واقعا هیجان زده به رفتن نگه دارید با این کار."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب