گرندویو گلف تبعیض صورت بسته است پنسیلوانیا روابط انسانی کمیسیون می گوید

آب نبات Woodall York Daily Recordمنتشر شده 8:46 AM EDT May 28, 2020بیش از دو سال پس از یک حادثه در گرندویو گلف

توسط ATROTICNEWS در 9 اردیبهشت 1399

بیش از دو سال پس از یک حادثه در گرندویو گلف تحت فشار قرار دادند York County, به ملی, spotlight, پنسیلوانیا روابط انسانی کمیسیون بسته شده است تبعیض مورد.

کارن کرازبی کارولین, Dow, ساندرا, Harrison Myneca اوجو و ساندرا تامپسون گفت: آنها در مواجه با نژادپرستی و تبعیض جنسی در آوریل 21, 2018, وقتی سابق نیویورک شهرستان کمیسر استیو Chronister به نام 911 دو بار بر روی آنها به اتهام نقض البته قوانین و گلف بیش از حد به آرامی.

پنج زنان می گویند آنها دچار آسیب های روانی از آنچه به آنها اتفاق افتاده است که روز و Chronister بارها رد همه ادعاهای نژادپرستی و تبعیض جنسی.

بیشتر: Grandview باشگاه گلف: گوش دادن به 911 تماس از پلیس بودن به نام 5, سیاه, زنان در بهبهان.

بیشتر: استیو Chronister می گوید او حاضر تنوع آموزش و گرندویو زنان به دنبال $2.5 M

آژانس در ژانویه طرفه با زنان و متوجه علت احتمالی نژادپرستی و تبعیض جنسی در مورد.

که علت احتمالی پیدا می ایستد با وجود برخی از زمان و کارمندان دولت سابق در هفته گذشته این ادعا که کمیسیون تحقیقات "ثابت شده است."

یک نگاه عمیق تر: 'تحقیقات ثابت هستند': کارکنان دولت می گویند انسان کمیسیون روابط مغرضانه و ناعادلانه

تصمیم گیری در مورد به نزدیک می آید دو ماه پس از احزاب کاهش یافته است یک جلسه آشتی برای رسیدن به حل و فصل شرایط است. این کمیسیون در ماه فوریه گفت: این موضوع را برای حرکت به آن دستیار ارشد مشاور برای بررسی و امکان قرار دادن در جلسه عمومی دفتر ثبت دعاوی حقوقی.

پیشنهاد حل و فصل: استیو Chronister را پیشنهاد جدید در گرندویو نژادپرستی شکایت ممکن است کمک به شهر بچه ها

علاوه بر حرکت به سمت یک جلسه عمومی دولت روابط انسانی کمیسیون همچنین می تواند موضوع یک حق شکایت در مورد و یا دست آن را بیش از این مورد به آژانس فدرال.

آژانس اواخر هفته گذشته با ارسال نامه به کسانی که در این مورد توضیح آن بسته شد.

"این کمیسیون قادر به از بین بردن غیر قانونی و تبعیض آمیز عمل شکایت در شکایت توسط کنفرانس مصالحه و یا اجبار. این کمیسیون تصمیم به خودداری از برگزاری یک جلسه عمومی در این مورد" نامه است.

بیشتر: آیا ما نادیده گرفتن هشدارهای مشابهی امروز است که می تواند مانع نیویورک مسابقه شورش در سال 1969?

Chronister که گفت: کمیسیون فاسد بود به نام برای یک جلسه عمومی ماه پیش و گفت که او مشتاق برای حقیقت به بیرون می آیند.

"بستن یک مورد یک چیز به ما دادن ما به دلیل عدالت است و دیگری" Chronister روز دوشنبه گفت:.

پنج آیا اظهار نظر در این کمیسیون تصمیم به بستن پرونده است.

بسته شدن پرونده را قادر می سازد به شکایت در دادگاه, داشتن خسته گزینه های خود را در بالا حقوق مدنی آژانس در دولت است.

"پنسیلوانیا روابط انسانی عمل می کنند را فراهم می کند که شاکی را ممکن است یک عمل در دادگاه از موضع مشترک مشترک المنافع بر اساس حق آزادی از تبعیض اعطا شده توسط قانون. این اقدام باید ظرف دو سال از تاریخ این اطلاعیه گفت:" یک بسته نامه ای به تاریخ مارس 22 سال 2020 است.

تمام پنج هفته گذشته به ثبت پرونده های حقوقی علیه Chronister, Grandview, اردن Chronister مارک باوئر و برایان Polachek. Ojo و کرازبی در آوریل 20 ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه در هریسبورگ با استناد به توطئه برای نقض حقوق اساسی نقض قرارداد و عمدی از پریشانی روحی. هریسون و داو در آوریل 21 ظ مشابه طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال و تامپسون آغاز شده و یک مورد در شهرستان نیویورک دادگاه از موضع مشترک.

بیشتر: "ما آماده هستیم تا این را به نوعی از بسته شدن:' زنان سو در گرندویو باشگاه گلف مورد

"هنگامی که این مرد را دیدم ما او را دیدم دو چیز است: او را دیدم ما که آفریقایی-آمریکایی و او را دیدم ما که همه زنان سکس در زمین گلف" Ojo گفت: در هفته گذشته. "من نمی خواهم هر کس دیگری به این احساس که آنها ناخواسته هر جا در این کشور است."

"ما آماده برای آوردن این به نوعی بسته. آن در جریان بوده است به مدت دو سال و آن را تا حد زیادی تحت تاثیر زندگی ما از بسیاری جهات" کرازبی گفت: در هفته گذشته. "ما فقط به دنبال حرکت رو به جلو و بازگشت به نوعی از حالت عادی به زندگی روزمره ما است."

استیو Chronister روز دوشنبه گفت که او دریافت کرده است هر گونه کپی از پرونده های حقوقی ثبت شده توسط زنان و او در نظر دارد به دنبال یک مورد در برابر پنسیلوانیا روابط انسانی کمیسیون.

"آنها تصمیم گرفتند در هیچ جلسه عمومی پس از رفع تحقیقات خود را در برابر ما و رفع دیگر. آن را فاسد و از" او گفت:. "چگونه است که این متفاوت از رفع یک اسب مسابقه یا رفع یک قرعه کشی?"

Chronister خواسته است شهرستان و مقامات دولتی به تماس برای بررسی پنسیلوانیا روابط انسانی کمیسیون. تا کنون هیچ کس گرفته شده است که وظیفه.

"چه کسی ما را برای تبعیض علیه PHRC?" Chronister گفت. "چه کسی می خواهد به ایستادگی کردن برای ما؟"

آب نبات Woodall است که یک خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را می توان در 717-480-1783 و یا در توییتر @candynotcandace.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن