گلن راک ملوان خدمت در کشتی USNS راحتی کشتی فرستاده می شود برای کمک به شهر نیویورک

کیم قوی York Daily Recordمنتشر شده 12:17 PM EDT May 29, 2020زمانی که USNS راحتی وارد بندر نیویورک در ماه گذشته

توسط ATROTICNEWS در 11 اردیبهشت 1399

زمانی که USNS راحتی وارد بندر نیویورک در ماه گذشته برای کمک به کروناویروس بیماران یعقوب Machulcz ایستاده بر روی عرشه و نام مادر خود را.

برند Machulcz شده بود به دنبال در گزارش های خبری از خانه اش در گلن راک به عنوان کشتی کشیده در مارس 30. او را دیدم جمعیت زیادی از مردم جمع شده بودند در حوض به استقبال راحتی 1000 تخت بیمارستان کشتی تحویل داده شده توسط نیروی دریایی به نیویورک برای از بین بردن این شهرستان در سیستم بهداشت و درمان.

او messaged پسر او: "آیا شما بر روی عرشه?"

سپس تلفن زنگ زد. یعقوب 23 بود تماس خود را در FaceTime به شامل او در حال حاضر است.

"آره مامان در اشک بود اما افتخار اشک" برند گفت.

"این بسیار باور نکردنی" یعقوب گفت: در مصاحبه ای از کشتی های این هفته است. "من فکر نمی کنم بسیاری از ما آماده شد برای چگونه یک ماموریت آن را واقعا بود."

ملوانان نگاه در هیبت در جمعیت, هلیکوپتر, هوایی, اخبار خدمه و همه کسانی که مردم تشویق برای آنها.

"آن را به خوبی می دانم که کار شما را در قرار داده است به رسمیت شناخته شده," او گفت:.

کار راحتی

به مادر خود او را جیک. به نیروی دریایی او را به بیمارستان Corpsman 3 کلاس یعقوب Machulcz یک فولاد تکنولوژیست.

"من فقط می خواستم برای کمک به مردم و من فکر کردم این بهترین راه برای انجام آن" یعقوب گفت: خدمت در ارتش است. "وجود دارد فرصت های بهداشت و درمان در سراسر جهان است."

او با این نسخهها کار با جراحان در اتاق عمل آماده سازی ابزار و موقعیت آنها را برای پزشکان.

"این کار من مطمئن شوید که جراح فقط به تمرکز بر روی عمل جراحی," او گفت:.

ماموریت برای نیروی دریایی در شهر نیویورک بود را به سهولت بار از سیستم بهداشت و درمان در این شهرستان که شد چشم از ایالات متحده COVID-19 طوفان.

همانطور که از ساعت 2 بعد از ظهر مارس 28 شهر نیویورک گزارش داد نزدیک به 158,000 coronavirus موارد 40,578 بستری شدن در بیمارستان 11,820 تایید مرگ ناشی از COVID-19 و 5,395 احتمالی مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است.

آمار: COVID-19 کشتار بیشتر ساکنان نیوکاسل از آنفولانزا

داستان عکس: داخل COVID-19 واحد در پن استیت را هرشی مرکز پزشکی

کشتی که درمان 182 بيمار در حالی که لنگر انداخت است انتظار می رود به ترک نیویورک در این هفته. در اصل اعزام به مراقبت از بیماران بدون coronavirus راحتی شروع به پذیرش آنها به عنوان شهر بیمارستان شد تاخت و تاز کردن با افراد مبتلا به این بیماری است.

سخنگوی پنتاگون Jonathan هافمن به اسوشیتد پرس گفت که خروج کشتی "یک نشانه مطمئن از متوسط پیشرفت در کاهش این ویروس در این کشور سخت ترین آمار شهرستان و خوش آمدید ثبت نام."

نظامی فرآیندها و نوار قرمز اداری مانع کشتی از پذیرش بیشتر بیماران با توجه به نیویورک تایمز.

"تمام کشتی پیکربندی مجدد" برای اقامت خود در نیویورک یعقوب گفت. و در حالی که نزدیک شدن به COVID-19 کانون به او "کمی از وحشت" خدمه بود به طور کامل در لباس پوشیدن تجهیزات حفاظتی در حالی که در کشتی و برخی از ملوانان منتقل کردن کشتی و به هتل ها در طول ماموریت خود را.

"ما فقط واقعا خوشحال بود به انجام یک ماموریت ما واقعا خوشحالم که برای کمک به" یعقوب گفت.

در خط مقدم

برند Machulcz و دوقلوها و یعقوب و هانا همه کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

در حالی که یعقوب به خدمت در نیروی دریایی برند با این نسخهها کار در خارج و هانا است certified nursing assistant در SpiriTrust لوتری در شروزبری.

"هیچ یک از ما صرف ضرب و شتم" گفت: برند که او نیز یکی دیگر از پسر برادن. "ما فقط به ادامه بروید."

او آرامش با جیک تلفنی. آنها به او حس صلح و آرامش است.

"راستش به نظر من خدا در کنترل است. من هیچ کنترل بیش از این است. جاوا چیست جاوا باشد," او گفت:.

یعقوب فارغ التحصیل از Susquehannock دبیرستان در سال 2015 و سعی کرد یک ترم در کالج قبل از تصمیم گیری است که او احساس راحتی بیشتری در ارتش. او مسیر خود را از برادر بزرگتر آنتونی Machulcz جونیور که در حال حاضر در نیروی دریایی نزدیک به دو دهه است.

سه کودکان بزرگتر خود را از دست داد پدر آنتونی Machulcz 12 سال پیش.

بعد برای راحتی

نیروی دریایی گزارش می دهد که تا سال 2020 استقرار USNS راحتی و USNS Mercy در سواحل غرب هستند "ارائه پشتیبانی پزشکی به آمریکایی ها در مناطق به طور قابل توجهی تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر. نیروی دریایی متخصصان پزشکی در هر دو کشتی کمک های محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با ارائه مراقبت به افرادی که این ویروس را آزاد محلی بیمارستان ها و درمانگاه برای درمان COVID-19 بيمار."

برند نمی دانم زمانی که او را ببینید او پسر دوباره.

"این برای تلفن های موبایل مانند آنها ماندم, به," برند گفت. "من فکر نمی کنم نیروی دریایی است که اجازه دادن به هر کسی که به خانه بر ترک در حالی که برای."

کیم قوی را می توان در رسید kstrong@ydr.com.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن