GameTimePA نام 2019-20 نیویورک-Adams دبیرستان, کشتی کج all-stars

مت Allibone York Daily Recordمنتشر شده 5:00 PM EDT May 16, 2020در اینجا 2019-20 GameTimePA YAIAA کشتی کج all-s

توسط ATROTICNEWS در 29 فروردین 1399

در اینجا 2019-20 GameTimePA YAIAA کشتی کج all-stars به عنوان تعیین شده توسط کارکنان.

کشتی گیر سال

دیلن Reinert, Gettysburg, sr.

بحث در مورد یک اسب بارکش. Reinert کشتی 53 مسابقات از دسامبر. 12 تا 7 مارس و برنده 50 از آنها. سه نفر از ضرر و زیان در آمد های معتبر ملی مسابقات در اوایل فصل تیم دولت مسابقات و PIAA کلاس 3A نیمه نهایی. دیگر از آن Reinert غیر قابل کنترل بود. اما او نه تنها از رفتن 50-3. 170 پوند ارشد تحت سلطه مخالفان به طور منظم. او را برداشت تا امتیاز 43 از پیروزی های خود را — 29 توسط پین. او برنده چهارم خود را مستقیم مقطعی عنوان و سپس منفجر طریق منطقه 3 کلاس 3A مسابقات با دو پین و tech سقوط قبل از پذیرش یک آسیب جریمه در عنوان بازی. او را برداشت تا یک تکنولوژی پاییز و یک پیروزی بزرگ در دو بازی اول دولت مسابقات قبل از از دست دادن 8-2 احتمالی دولت قهرمان لنی پینتو در نیمه نهایی. او در پشت صحنه با دو پیروزی که در همان روز — کار آسان نیست با توجه به احساسات است که با از دست دادن در آن مرحله — به ادعای مقام سوم در 170 پوند است. او برنده دوم بالاترین مدال از هر YAIAA رقیب این بهار و بالاترین از هر رقیب در کلاس 3A. پیروزی نهایی از زندگی حرفه ای او بود 5-1 برنده بیش Trey Kibe یک 2019 دولت قهرمان که قبلا متعهد به پن استیت.

در سطح تیم او به رهبری Gettysburg به یک منطقه 3 کلاس 3A عنوان تیم دوم در برنامه تاریخچه و برای اولین بار پس از سال 1999. Reinert برگ Gettysburg با 164-21 حرفه ای ضبط. او تنها کشتی گیر در برنامه تاریخچه واجد شرایط برای PIAA مسابقات چهار بار دوم به نفع دولت در دو مدال. او ادامه خواهد داد تا کار خود را در ایالتی کارولینای شمالی.

اول-تیم all-stars

لوی Haines, Biglerville ،

سال گذشته شرکت کشتی گیر از سال ساخته شده آن را به دولت فینال برای دومین مستقیم فصل. هینز رنج می برد و دو باخت در مسابقات افتتاحیه و پس از آن از دست رفته یک ماه با یک ضربه مغزی. اما او با همان سطح از تسلط به فصل گذشته پاره کردن 26 برنده مستقیم و ادعا دوم خود را مستقیم District 3 کلاس 2A عنوان قبل از از دست دادن به نوتردام سبز-برکه را Ryan Crookham در منطقه ای نهایی. او به PIAA کلاس 2A 126 پوند نهایی با 5-0 برنده بیش از دولت قهرمان جکسون آرینگتون در مرحله نیمه نهایی قبل از از دست دادن به Crookham, 7-2 در عنوان بازی. هینز به پایان رسید فصل 30-4 و برداشت نقاط جایزه در 27 پیروزی با 22 آینده توسط پین.

کانر قهوه ای, Litchfield, jr.

او رفت و 31-8 و ادعا مقطعی و منطقه 3 کلاس 2A عناوین در 113 پوند است. قهوه ای و سپس در زمان دوم در regionals و برنده یک هشتم-محل وزارت امور خارجه مدال در دوم خود را ظاهر در PIAA مسابقات است. تاریخ برداشت نقاط جایزه در 21 حملات با 13 پین. او 88 حرفه ای برنده ورود به سال آخر خود را.

ماسون Leiphart دوور ،

این دانشجوی سال دوم ساخته شده است قابل توجه فصل اول با برنده اول خود را 33 مسابقات فصل قبل از دست دادن در منطقه 3 کلاس 3A عنوان مطابقت و سپس دو بار در متحده به پایان 33-3. هنوز Leiphart برنده یک مقطعی عنوان در 113 پوند و برداشت نقاط جایزه در 30 از 33 پیروزی با 12 پین و 11 tech می افتد. او یک 67-8 رکورد پس از دو فصل.

اندرو کریستی جدید, آکسفورد, fr.

این دانشجوی سال اول تلف کمی زمان ایجاد خود را در تیم اول دانشگاه یا دانشکده در سطح رفتن 35-7 در سال اول خود را از عمل است. کریستی برنده یک مقطعی عنوان در 120 پوند سپس در ادامه قابل اجرا از طریق تسلی براکت در منطقه 3 کلاس 3A مسابقات به سوم و واجد شرایط برای دولت مسابقات است. او را برداشت تا امتیاز 26 را 35 برنده است.

کول Wilson, شرقی, sr.

این بابکت پاره از طریق این فصل به طور منظم و ادعا چهارم خود را مقطعی عنوان شده است. ورود به منطقه 3 مسابقات او 31-2 بود و برداشت نقاط جایزه در همه اما یکی از پیروزی های خود را. ویلسون در زمان دوم در منطقه 3 کلاس 3A مسابقات برای سومین سال متوالی و رفت 1-2 در متحده به دست یک مدال. 126-کوبنده هنوز هم به پایان رسید و فصل را با یک 35-5 رکورد با 28 پین. بخش من Campbell متعهد به پایان رسید کار خود را با یک 137-18 ضبط و چهارم-محل وزارت امور خارجه مدال در سال 2018 است.

تیم Uhler, جدید, آکسفورد, sr.

او رفت و 33-7 — سوم 30-پیروزی فصل خود را حرفه ای — و ادعا کرد اولین بار او را مقطعی عنوان شده است. Uhler برتر منطقه 3 کلاس 3A عنوان مسابقه در 132 پوند را از دست داد سخت 6-4 مسابقه به زمین برایس Brennan. او برنده 18 حملات توسط پین به پایان رسید و کار خود را با یک 134-32 ضبط و به عنوان دو دولت وقت مقدماتی. او را کشتی برای بخش دوم میللرسویلل ستلمنت در کالج.

ماسون مایرز, مرکزی, نیویورک, sr.

ارشد به پایان رسید کار خود را به شدت وحدت از باز کردن و دست دادن در متحده برای سه برنده مستقیم در تسلی براکت. نتیجه این شد یک هشتم-محل PIAA کلاس 3A مدال در 132 پوند در اولین سفر خود را به حالت مسابقات. مایرز رفت 37-6 و در زمان سوم در منطقه 3 کلاس 3A مسابقات است. او را برداشت تا نقاط جایزه در 28 برنده با 18 پین. او به پایان رسید کار خود را با یک 124-36 ضبط خواهد شد و کشتی برای بخش دوم نیروگاه پیتسبورگ-جانزتاون در کالج.

بلیک دوش Biglerville, sr.

ارشد رفت 40-9 در فصل نهایی و ادعا هفتم-محل وزارت امور خارجه مدال در کلاس 2A در 138 پوند دومین سال متوالی از رسیدن به سکو در PIAA مسابقات است. دوش برداشت تا 25 خود را برنده پین. او در زمان سوم در منطقه 3 مسابقات و چهارم در regionals اما رفت و 4-2 در متحده به کسب یک مدال. او به پایان رسید کار خود را با یک 138-38 رکورد.

بروکس شیروانی Dallastown, jr.

او ساخته شده است یک اجرا به دولت مسابقات به عنوان یک دانشجوی سال دوم با برجسته تاریخ و مبارزه است. شیروانی رفت 39-7 و کمک Dallastown آن را به منطقه 3 عنوان بازی و رسیدن به حالت نیمه نهایی. او به ضرب و شتم تعدادی از لیگ برتر کشتی گیران در 152 پوند در فصل به طور منظم پس از آن کاهش یافته و به 145 در postseason و برنده مقطعی و منطقه 3 کلاس 3A عناوین. در ولسوالی های او دوخته اولین حریف و سپس برنده سه بعدی مسابقات با ترکیب نمره 24-0. او به PIAA یک چهارم نهایی اما نبود قادر به کسب یک مدال. او را برداشت تا نقاط جایزه در 29 خود را برنده خواهد شد و وارد سال آخر خود را با 82 حرفه ای برنده است.

لوقا my sisters wardrobe, Gettysburg, sr.

152-کوبنده رفت 36-13 و یک کاپیتان برای Gettysburg منطقه 3-عنوان تیم است. او برنده دوم مستقیم مقطعی عنوان و اسیر یک منطقه 3 کلاس 3A مدال طلا با یک جنگ سخت 4-3 برنده بیش از مرکزی دوفین را تای Weathersby. My sisters wardrobe رسیده دولت یک چهارم نهایی اما مدال برنده نیست. او را برداشت تا امتیاز 29 رسید. My sisters wardrobe به پایان رسید کار خود را با یک 120-43 ضبط خواهد شد و رقابت برای من بخش Edinboro در کالج.

اتان بنی جنوب غربی, sr.

بنی آینده شد یک پاره ACL اما هنوز هم رفت و 31-7 و به PIAA کلاس 3A مسابقات سوم خود را مستقیم فصل برنده 30-به علاوه حملات و مقدماتی متحده است. او نیز به پایان رسید و سوم در منطقه 3 مسابقات (در 152 پوند) برای سومین سال متوالی و برنده یک مسابقه در متحده است. بنی برداشت نقاط جایزه در 27 از 31 برنده با 23 پین. او دبیرستان حرفه ای با 122-36 ضبط و هشتم-محل وزارت امور خارجه مدال در سال 2018 است. او به گریبان collegiately برای من بخش کمپبل.

ترنتون سخت تر Bermudian چشمه sr.

160-کوبنده رفت 35-7 شد و اولین کشتی گیر در Bermudian تاریخچه چشمه را به نفع خود چهار مقطعی عنوان. او را برداشت تا امتیاز 26 را برنده با 18 پین و دوم به پایان رسید در منطقه 3 کلاس 2A مسابقات است. سخت تر دچار آسیب سر در regionals و تا به حال به جریمه دو بازی بعدی در ششم-پایان محل. که هنوز هم واجد شرایط او را برای ایالات اما آسیب دیدگی او را نگه داشته و از رقابت. او هنوز هم به پایان رسید کار خود را با یک 117-42 ضبط و یک منطقه 3 عنوان و ششم-محل وزارت امور خارجه مدال در 2019. او می تواند خود را از ادامه کشتی حرفه ای در ایالات متحده آکادمی نظامی.

Colby Romjue, Susquehannock, sr.

برادر وسط از یک کشتی, خانواده, Romjue رفت 32-5 و برنده یک هشتم-محل کلاس 3A دولت مدال در 160 پوند در دوم خود را ظاهر در PIAA مسابقات است. او مربوط خود مدال-عقد پیروزی با کوبیدن Susquehannock سر مربی هارون Trimpey به حصیر در جشن. Romjue همچنین برنده سومین مقطعی عنوان و در زمان سوم در منطقه 3 مسابقات برای دومین سال است. او را برداشت تا 21 برنده پین. Romjue به پایان رسید کار خود را با یک 112-23 رکورد.

توماس Dressler, بهار, بیشه, jr.

170-وزن شده برحسب رطل رفت 32-7 و واجد شرایط برای کلاس 3A دولت مسابقات برای دومین سال متوالی است. Dressler برداشت نقاط جایزه در 30 از 32 برنده است. او درباره منطقه 3 کلاس 3A عنوان مطابقت با پین و دو پیروزی اما تا به حال جریمه به دیلن Reinert به دلیل آسیب دیدگی شانه. او برنده یک مسابقه در حالت مسابقات. Dressler را وارد ارشد او فصل را با یک 82-20 حرفه ای ضبط.

حداکثر گورلی, Gettysburg, jr.

تاریخ 182-کوبنده رفت 40-11 و به PIAA کلاس 3A مسابقات برای اولین بار با مقام سوم به پایان برسد در منطقه 3 کلاس 3A مسابقات است. او همچنین برنده یک مقطعی عنوان شد و یک کلید دندانه دار در Gettysburg منطقه 3 تیم عنوان فصل. گورلی دوخته مخالفان خود حیرت انگیز از 30 بار. او را وارد ارشد خود را فصل با 67 پیروزی.

Savauri شلتون Bermudian چشمه jr.

220-کوبنده وارد فصل تنها با 13 تیم اول دانشگاه یا دانشکده در مسابقات رزومه کاری خود را, اما بلافاصله خودش را از یکی از لیگ غالب کلاس 2A رقبا. او را برداشت تا نقاط جایزه در هر پیروزی در این فصل به طور منظم و cruised به مقطعی و منطقه 3 عنوان. او در زمان دوم در regionals و برنده دو تسلی مسابقات متحده در قبل از فصل خود را به پایان رسید. او در پایان سال با یک 40-5 ضبط و برداشت نقاط جایزه در 36 از آن پیروزی با 28 پین.

یعقوب Moyer, Fairfield, jr.

سنگین وزن نورد را از طریق بسیاری از فصل سنجاق راه خود را به مقطعی و منطقه 3 کلاس 2A عناوین. در پایان از مناطق Moyer شد 26-1 با او تنها از دست دادن آینده به West Virginia کشتی گیر در مسابقات است. او را برداشت تا به 20 پین و برنده همه اما یکی از مسابقات با امتیاز جایزه. فقط 240 پوند Moyer استفاده می شود سرعت خود را به استفاده از سنگین مخالفان. او پنجم رسید در regionals و نمی کسب یک مدال متحده در پایان سال با یک 29-5 رکورد. او را وارد ارشد خود را فصل با 68 حرفه ای برنده است.

مربی سال: Chris Haines, Gettysburg

زمانی که امکان بازگشت به مادر آلما خود را به عنوان یک مربی 10 سال پیش رزمندگان بود فقط نه کشتی گیران در برنامه است. Gettysburg افتاده بود پس از برنده شدن در منطقه 3 کلاس 3A عنوان در سال 1999 — سال پس از Haines فارغ التحصیل شد. سریع به جلو به 2020 و رزمندگان اسیر خود, دوم, District 3 تیم عنوان را با پیروزی Dallastown. رزمندگان را از دست دادن نیست یک دو دیدار تا زمانی که دولت مسابقات است. آنها همچنین برنده YAIAA بخش من در غالب مد, برنده خود را شش بخشی مسابقات به طور متوسط 44 امتیاز. که تسلط بود و حتی بیشتر چشمگیر با توجه به Gettysburg حال تقسیم کوچکترین ثبت نام شماره و در سال دوم خود را در رقابت در لیگ برتر را بدست آورد. هینز نیز کمک my sisters wardrobe و Reinert تصرف منطقه 3 تاج در حالی که دومی در زمان سوم متحده است. شاید مهمتر از همه ميخواهند تا به حال 32 کشتی گیران در آن varsity فهرست این فصل — بیش از سه برابر مقدار زمانی که او در زمان بیش از برنامه است. او همچنین نام منطقه 3 مربی از سال است.

بیشتر: یکی Pa. منطقه 3 دبیرستان در حال برنامه ریزی برای تحریم دختران کشتی کج. را بیشتر دنبال می شود ؟

بیشتر: PIAA کشتی: احساسات بیرون می آیند به عنوان YAIAA رقبای ادامه کار به سمت اهداف

لوح

Bermudian چشمه: Brennan Schisler, Hogan Swenski

Dallastown: Caden Dobbins سام Druck, Blake Feeney

Delone کاتولیک: Tate Neiderer

داور: میسون Lewis

Gettysburg: سام رودریگز, Jared Townsend, Nathan Ridgley

Kennard-Dale: Bronson Rineholt

Litchfield: Ayden Dillon

جدید آکسفورد: Lance Beckner, Dylan فوربس

جنوب غربی: رابرت Utz

نیویورک شهرستان Tech: یعقوب شارپ

نیویورک و حومه: Nasier Spellman نوح برنج

مت Allibone یک خبرنگار ورزشی به صورت GameTimePA. او را می توان در 717-881-8221, mallibone@ydr.com و یا در توییتر @bad2theallibone.

لطفا کمک به ما در ادامه به ارائه این در عمق ورزشی محلی پوشش های اشتراک. در اینجا جاری پیشنهادات ویژه برای مشترکین جدید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن