هزینه های بیهوده و بیمعنی از هزینه امتیاز به نهادی مسائل در دولت های دانشجویی

یک بار برونز دست خود را بیش از هزینه های سالانه به کارشناسی, انجمن دانشجویان, شورای, آنها می گویند بیش از آن ک

توسط ATROTICNEWS در 3 خرداد 1399

یک بار برونز دست خود را بیش از هزینه های سالانه به کارشناسی, انجمن دانشجویان, شورای, آنها می گویند بیش از آن که در آن پول می رود.

و نه USAC.

انتخابات امسال شاهد دو همه پرسی در انتخابات که هر دو به دنبال افزایش شهریه دانشجویی. این کشت وحدت برای Bruin رفراندوم به نام برای $15 هزینه سه ماهه در حالی که لباس خوب خوب مردم نیازهای اولیه همه پرسی از دانش آموزان خواست تا پرداخت 99 سنت در هر سال. فقط دومی گذشت.

و برای افزایش میزان مشارکت و دادن پول به دانشجویان, ایالات متحده آمریکا انتخابات هیئت مدیره و USAC تصمیم گرفت برای تشویق رای دهندگان با کارت هدیه که در مجموع هزینه هر دو بدن عظیم در مجموع $15,000.

در حالی که $15,000 فقط نشان دهنده بخش کوچکی از USAC و ایالات متحده آمریکا را بودجه های پول خرج کردن در چنین بیهوده و بیمعنی هزینه در حالی که به طور همزمان درخواست دانشجویان برای پرداخت بیشتر در هزینه های غیر مسئولانه است. در میان جهانی از همه گیر $15,000 خواهد یک راه طولانی در کمک به دانش آموزانی که در واقع نیاز به پول است. حرکت رو به جلو دانش آموزان نیاز به بیشتری می گویند که در آن پول خود را می رود و چگونه آن صرف شده. و با رای دادن علیه توله بدن دانش آموز در حال حاضر نشان داده شده است که به آن اهمیت می دهد که در آن پول خود را می رود.

آن را بسیار کم دانش آموزان شایسته از دو در دانشگاه و موسسات است که ادعا می کنند به بهترین منافع خود را در قلب.

این مهم است به یاد داشته باشید که USAC ندارد مجموع اختیار برای تصمیم می گیرید که چگونه دانش آموز بودجه صرف شده است. سابق USAC رئیس جمهور رابرت واتسون گفت: این شورا می تواند دوباره اختصاص بودجه ظرف خاص, هزینه, دسته, اما آن را نمی توان یکسره گرفتن پول به معنای برای یک پروژه و حرکت آن را در هر کجا که شورای جا می بیند.

"این تصور غلط وجود دارد در مورد چگونگی USAC فقط می توانید حرکت در اطراف آن پول" واتسون گفت. "هر سال USAC دارای مازاد. در این سال به دلیل چیزهایی منتقل شدند آنلاین ما باید مازاد وجوه احتمالی که ما می تواند حرکت در اطراف به صورت احتمالی مربوط به برنامه نویسی است."

بنابراین به جای قرار دادن پول به تازگی ایجاد شده COVID-19 صندوق امداد که در آن می تواند کمک به دانش آموزان نیازمند USAC تلف $15,000 در یک حیله.

USAC ناتوانی به طور موثر استفاده از بودجه در جهانی بهداشت از بحران نشان می دهد که چگونه بی فایده بدن حاکم در UCLA واقعا است. دانش آموزان اعتماد شورا با مبالغ گزاف از پول و در عین حال USAC نیست حتی به نظر می رسد در کنترل هزینه های خود تصمیم گیری.

Gurkriti Ahluwalia یک سوم سال های دریایی, زیست شناسی, دانش آموز, تصمیم به رای دادن چرا که او می خواست به می گویند در راه UCLA اجرا شده است.

"من رای به برنده شدن یک کارت هدیه" Ahluwalia گفت. "من واقعا فکر می کردم همه پرسی مهم بودند."

بر اساس میزان مشارکت در سال های گذشته به کارت های هدیه نیز به نظر می رسد که انجام می شود بسیار کمی برای نفوذ در دانش آموزان تصمیم گیری برای رای دادن.

در حالی که در سال جاری میزان مشارکت از 30.06% تقریبا دو برابر سال گذشته بی پایان 16.18% آن را بسیار بالاتر از میزان مشارکت در سال 2017 یا 2018 که نشسته در 27.5 درصد و 26.5 درصد بود.

در این سال افزایش در میزان مشارکت ممکن است صحبت می کنند به تعداد بیشتری از نامزدها و همه پرسی در انتخابات. در سال گذشته 16 نامزد زد و هیچ همه پرسی رای داده شد در حالی که 30 نامزد زد این سال و انتخابات شامل دو فوق داد.

هیچ راهی وجود دارد به بگویید که آیا کارت هدیه تشویقی در واقع متقاعد دانش آموزان برای رای دادن اما به نظر می رسد بعید است که آن را تحت تأثیر بسیاری از برونز که در غیر این صورت باید پای صندوق های رأی رفتند.

اما برخی از مقامات خوشحال هستند آنها می تواند برخی از دانش آموز ،

در مصاحبه با Bruin در اوایل این ماه, ایالات متحده آمریکا, انتخابات, رئیس هیئت مدیره ناوی Sidhu گفت: او در فکر این بود که راه خوب برای برخی از پول را به بدن دانش آموز در شرایط فعلی. با وجود این احساسات خوب این پول تنها رفت و به یک انتخاب تعدادی از دانش آموزان که حتی ممکن است نیاز به حمایت های مالی اضافی برای شروع با.

و در پایان روز 15 دلار واقعا نمی خواهید به ایجاد یک تفاوت بزرگ به تلاش دانش آموزان. نائومی رایلی به تازگی انتخاب USAC جمهور پذیرفته شده است.

"من کتاب برونز و تخصیص $25 دلار کافی نبود تخصیص 100 دلار کافی نیست" رایلی گفت. "و ما با مراقبت (عمل) گرانت که دانش آموزان می گویند 200 دلار به عنوان یک جهانی پرداخت کافی نیست."

فقط می خواهم اخیر محرک چک برخی از آمریکایی ها دریافت یک پرداخت یک بار ممکن است بهبود همه چیز برای یک دوره کوتاه از زمان, اما این پول در نهایت اجرا خواهد شد زودتر و نه بعد از آن – به ویژه هنگامی که با مقادیر کم به عنوان $15.

هنوز شمارش هر دلار است. Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند که استفاده شده است به دانش آموزان اعطا حمایت های مالی دست و پنجه نرم کردن با عواقب این بیماری همه گیر را فراهم می کند پول برای ثبت نشده و یا دانشجویان بین المللی. این گروه نیاز واقعی حمایت مالی از USAC نه شانس برنده شدن یک کارت هدیه.

مطمئن شوید که آن را بزرگ که USAC مجددا اخذ این پول و حداقل برخی از دانش آموزان چیزی رو به عقب. این شورا می تواند به راحتی نادیده گرفته اند مازاد و اجازه دهید پول به هدر رفتن و یا استفاده از آن برای زوم رویداد اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان به احتمال زیاد نمی توانست حضور داشتند.

اما پول نبود قرار داده شده در منطقه که در آن می تواند انجام بسیاری از خوب و دانشجویی رنج می برد به دلیل آن است.

انتخابات هیئت مدیره می تواند نگاه کردم برای یک راه در اطراف این محدودیت در حرکت پول در نظر گرفته شده برای مبارزه و تلاش به COVID-19 صندوق امداد – نتیجه بازگشت پول به دانش آموزانی که در واقع به آن نیاز دارید. آنها در بر داشت یک راه برای استفاده از پول به عنوان یک ارتقاء برای دوام 30 درصد مردم در انتخابات.

نوار قرمز درگیر در حرکت پول در سراسر پوچ است و دانش آموزان باید بگویم در تصمیم گیری چه چیزی برای انجام با مازاد بودجه است.

اما تا زمانی که دانش آموزان بیشتر صدا در تخصیص مجدد از هزینه های برونز ادامه خواهد داد به احساس تحقیر شده میبیند – و USAC را حفظ خواهد کرد به دنبال غیر عملی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن