سابق Daily Bruin ویرایشگر بخشی از برنده جایزه پولیتزر کارکنان برای روزنامه نگاری

یک UCLA فارغ التحصیل و سابق Daily Bruin ویرایشگر برنده جایزه پولیتزر برای گزارش ملی در روز دوشنبه.

رابرت Faturechi برنده این جایزه در کنار همکار ProPublica خبرنگاران T. مسیحی میلر و مگان افزایش یافت برای پوشش خبری خود از دو حوادث رخ داده است که در نیروی دریایی 7th ناوگان در سال 2017.

این تیم منتشر شده یک سری از مقالات به نام “فاجعه در اقیانوس آرام” که در آن آنها مورد بررسی دو مرگبار برخورد بین یو اس اس جرالد و این USS John S. مک کین با کشتی های باری و دقیق زیربنایی و فن آوری ناگوار است که از آن ناشی می شود.

Faturechi نوشت: برای Daily Bruin از سال 2004 تا 2008 به ویژه کشف درمان ترجیحی در UCLA School of Dentistry, پذیرش, برای او که با افتخار یک آفتاب جایزه توسط انجمن روزنامه نگاران حرفه ای در سال 2008. او همچنین سردبیر برای شرکت Bruin را در دراز مدت تحقیقاتی بخش از سال 2007 تا 2008.

جایزه پولیتزر برای گزارش ملی نیز اهدا شد به نویسندگان در سیاتل تایمز برای پوشش خود را از نقص طراحی در بوئینگ 737 MAX هواپیما.

2020 جایزه پولیتزر که به طور معمول اعلام کرد در دانشگاه کلمبیا شد و به جای آن اعلام کرد در یوتیوب به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هر سال جایزه پولیتزر هیئت مدیره مسائل جوایز در 22 دسته بندی. این جایزه به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود معتبر ترین افتخار در روزنامه نگاری. نیویورک تایمز برنده بیشترین جوایز برنده شدن در این دسته از گزارش های تحقیقی, بین المللی, گزارش و تفسیر.

آخرین بار یک Daily Bruin التحصیل برنده این جایزه شد و در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im