'هر کس آنها را دوست دارد': پرستار مادر باعث می شود هدبند برای کمک به درد پوشیدن ماسک

ماریانا Veloso Hanover Evening Sunمنتشر شده 5:18 PM EDT May 15, 2020دانیل هانی با این نسخهها کار به عنوان یک پ

توسط ATROTICNEWS در 28 فروردین 1399

دانیل هانی با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار در بخش اورژانس WellSpan بیمارستان نیویورک و در وسط COVID-19 گیر مامان لیزا پالسون همواره نگرانی برای ایمنی خود را.

"من نگران دانیل بودن در خط مقدم و در هر روز می شنوید درباره افرادی که فوت کرده اند که مراقبت های بهداشتی کارگران به طوری که انجمن به من گفت:" پالسون از مانور در شهرستان Lancaster County است.

یک روز هنگامی که پالسون شد پیمایش اینترنت و او را دیدم یک پرستار پست در مورد قرار دادن دکمه بر روی پیشانی بند برای او ماسک برای جلوگیری از گوش او را از درد. پالسون رسیده به دخترش برای دیدن اگر او می تواند با استفاده از هدبند. هانی گفت: بله.

"این تنها چیزی است که من می تواند به آنها کمک کند و من فکر کردم آن را به روز خود را کمی روشن تر می دانید قرار دادن سرگرم کننده شیرازه ، و به نظر می رسد به کار می شود" پالسون گفت.

روزی که هانی به ارمغان آورد و اولین 82 هدبند به کار آنها همه رفته بودند در عرض چهار تا پنج ساعت.

"مردم قرار داده و آنها را بر حق دور چون آنها واقع شدن پوست تفکیک پشت گوش خود را به دلیل ... از آن زمان که شما راه رفتن در درب 12 ساعت بعد از رفتن شما باید به آن ماسک" گفت: هانی از شهرستان لان کاستر. "هر کس آنها را دوست دارد."

جلوگیری از درد: زیر بنیادی شور پالمیرا میانه معلم مدرسه ابتدایی می سازد " گوش محافظ برای مادر و دیگر پرستاران

Coronavirus به روز رسانی: Pa. تا به 26,000 موارد; قانونگذاران می خواهید برای باز کردن کسب و کار بیشتر

هدبند از قلب ارائه یک کمک بزرگ'

پالسون تماس آنها هدبند از قلب و در دو هفته گذشته او با کمک مادرش خواهر و برادر در قانون خود ساخته شده است 215 هدبند برای کارکنان بهداشتی درمانی.

پالسون که کاتولیک همچنین می افزاید: یک لایه ویژه مراقبت با دعا برای پوشنده لباس از هر شیرازه در حالی که او آنها را می سازد.

"معمولا من فقط به انجام نماز و من از خدا به فرشتگان خود را برای قرار دادن سلاح های خود را در اطراف کارکنان برای حفاظت از هر دو جسمی و روانی حفاظت" پالسون گفت. "معمولا من از خدا برای محافظت از آنها را به عنوان آنها در حال ارائه مراقبت به افراد دیگر است."

هانی گفت که قبل از هدبند او و همکاران او بودند سوزش پوست.

"این هدبند اجازه می دهد برای فشار به گوش خود را. منظور من این یک کمک بزرگ از داشتن به وجود تمام وقت" هانی گفت.

ماسک های دست ساز: 'فرم ارتش': Central PA سورس کمک کمبود ماسک صورت با دوخت خود را

قبل از هدبند شد و در دسترس هانی شنیده بود از مردم با استفاده از گاز به پد خود را گوش و محافظت از آن را از سایش.

"من به معنای واقعی کلمه در آمده و من بمباران توسط افرادی که مایل به آنها" هانی گفت. "این بسیار فروتنی."

پالسون نیز یک پسر است که با این نسخهها کار در یک مرکز مراقبت های شخصی در لنکستر کانتی است که به پوشیدن ماسک. او ساخته شده او را اسکراب کلاه با دکمه.

"این نوع از خنک برای دیدن بچه ها با پوشیدن آنها بیش از حد" پالسون گفت.

پالسون شده است ساخت هدبند و اسکراب کلاه در اوقات فراغت از کار تمام وقت به عنوان کارمند این شهرستان لنکستر از پیری است.

با تشکر از شما: بیمارستان نیویورک کارکنان پشتیبانی ER همکاران در طول coronavirus

آن طول می کشد حدود 20 تا 25 دقیقه برای هر شیرازه. هر یک متشکل از 18 اینچ باند که 3 اینچ گسترده ای با 6 اینچ قطعه از سه چهارم اینچ الاستیک. پالسون می افزاید: این دکمه ها پنج و نیم اینچ از بالا به پایین-وسط پیشانی بند.

و پالسون می خواهد به دیگران را تشویق به سعی کنید به این هدبند برای کارکنان بهداشتی درمانی در منطقه خود را بیش از حد.

"این تنها چیزی است که به خوبی برای کمک به مردم که آنها می توانید احساس خوبی در مورد دادن به کسی که دیگر مردم اگر آنها می توانید انجام دهید تا آن را یک پروژه" پالسون گفت.

چالش های کار در خط مقدم

تجربه کار خط مقدم عاطفی مالیات برای هانی.

"نه فقط دانستن که در آن آن را به رهبری و سپس با خانواده من به مانند یک خروجی و دوستان به عنوان یک خروجی اما قادر به دیدن آنها بسیار سخت" هانی گفت. "من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب و عدم قطعیت و هر کس فقط به مانند آن را روز به روز."

هانی فقط خواسته های او می تواند یک کمی "خودخواه" و دیدن خانواده و دوستان او.

PPE: Annville را آقا قرقره شیفت تمرکز به تولید ماسک در طول coronavirus ترساندن

"من نمی خواهد بود قادر به زندگی با گناه اگر من خدای ناکرده یکی از آنها بیمار" هانی گفت. "این فقط آن را بدتر دیدن آنها را."

که شامل تولد او که او سهام با او یکسان دوقلو در تاریخ 14 آوریل. در این سال اوضاع کمی متفاوت است.

"او بیش امشب بنابراین ما احتمالا دوباره غذا خوردن در خارج و ما در دستور بنابراین ما لازم نیست که به طبخ غذا و نگران که ... که بهتر شده است. به جای دیدن نیست یکدیگر آن را هنوز هم شما هنوز هم می توانید ببینید هر یک از دیگر فقط نگه داشتن خود را از راه دور و هوشمند در مورد آن" پالسون گفت.

ماریانا Veloso کیفیت زندگی خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه - پنسیلوانیا است. Veloso تمرکز در درجه اول در مواد مخدر بیماری همه گیر در southcentral PA همراه با پوشش مسائل روزمره در هانوفر منطقه است. اگر شما یک ایده داستان شما می توانید ایمیل خود را در msveloso@eveningsun.com. او در توییتر دنبال کنید @MariVeloso9 برای اقامت تا تاریخ با آخرین مقالات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب