برق که مشغول به کار در رونالد ریگان مرکز پزشکی UCLA می میرد COVID-19

یک برق کار می کرد که برای UCLA مدیریت امکانات, مدیریت از درگذشت COVID-19 روز جمعه یک UCLA سلامت سخنگو تایید کرد.

امانوئل گومز یک کارگر ماهر برق کار در رونالد ریگان UCLA مرکز پزشکی درگذشت جمعه در یکی دیگر از بیمارستان با توجه به Teamsters Local 2010 صفحه وب اختصاص داده شده به گومز. او 49.

“ما رهبری ابراز عمیق ترین تسلیت به کارکنان و خانواده رهبران گروه ارائه پشتیبانی به همکاران در طول این زمان دشوار” یک UCLA سلامت سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

گومز یکی از چهار Teamsters Local 2010 عضو در UCLA که تست مثبت برای coronavirus. چهار کارگران متعلق به همان واحد و قرارداد این بیماری به عنوان یک خوشه گفت: Jason رابینوویتز وزیر خزانه دار برای Teamsters Local 2010.

“اتحادیه ما مانند یک خانواده است و ما از دست داده ایم برادر” رابینوویتز گفت. “او مشغول به کار در بیمارستان کشیدن بسیاری از اضافه کاری در طول بحران. او در آنجا به عنوان یک ضروری کارگر کمک به نگه داشتن رونالد ریگان در بیمارستان و در حال اجرا برای بیماران در طول این بحران است.”

رابینوویتز گفت که او معتقد است Gomez آلوده شده بود در محل کار به دلیل گومز همکاران قراردادی به این بیماری و همچنین اضافه کرد که او فکر می کند که دانشگاه را فراهم نیست کافی تجهیزات حفاظتی برای کارگران آن است.

“ما تا به حال به مبارزه برای به دست آوردن آن ماسک کسانی که N95 ماسک و هنگامی که شما آنها را به شما نیز آموزش داده می شود بر روی آنها و شما باید مناسب مورد آزمایش قرار به اطمینان حاصل کنید که ماسک در واقع کار درست” رابینوویتز گفت. “این N95s که ما اعضای آموزش دیده بودند و مناسب آزمایش شد متفاوت تر از آنهایی است که آنها در واقع ارائه شد.”

UCLA بهداشت خطاب به جا تست مشکل تنها پس از گومز آزمایش مثبت و اتحادیه به نام یک جلسه اضطراری با دانشگاه رابینوویتز گفت.

UCLA بهداشت بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در این زمینه است.

این Teamsters Local 2010, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده کارکنان در موسسات آموزش عالی نیز خواست دولت و کارفرمایان به ارائه بیشتر تجهیزات حفاظت فردی خطر پرداخت و پرداخت مرخصی استعلاجی به منظور کمک به جلوگیری از بیشتر موارد.

گومز جان سالم به در با همسر و سه پسر. این اتحادیه در حال کار بر روی راه اندازی یک صندوق برای کمک به گومز خانواده و نیز برنامه ریزی یک شب زنده داری و یا یادبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de